Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:49:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека не караме пили!!!  (Прочетена 9715 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 05, 2009, 11:29:06 »

Даа, Вики, много добре довърши красноречивото определение  Bravo  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 05, 2009, 11:35:50 »

Герганче, а във Плевен сме на врачански  laugh funnytooth Общо взето като видим врачанска кола и намаляваме и се пазим  blum А за пернишките и аз го знаех като бях в София, но знаех така "бял голф двойка, тунингован, с пернишка регистрация, и яко чакга дъни от вътре"  blum
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 05, 2009, 11:44:17 »

Ааа тунинга е задължителен, всичко е в спойлери, лети джанти, отзад задължително лепенка на Pioneer за да се знае музикалното оформление каква марка е, а обикновено умишлено е свалено гърнето за да се форсира повече двигателя  funnytooth ROFL sarcastic .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 05, 2009, 11:52:23 »

В Плевен сега са на мода Опел Тигра и Рено едно спортно май Меган беше.Нашарени като дъгата, с лепенки, яко музиката бичи от вътре, тунинговани, абе като го видя това и спирам където съм докато отмине, че са много опасни.В смисъл блъскат се лесно в околните коли и дървета Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 05, 2009, 12:10:46 »

Лятото е "бум" на тия гъзарчета  girl_wink Иначе тунинга е задължителен, ама сега е проблем отворения прозорец и лакътя отвън че малко им е студено  pleasantry Ако има гривна на ръката тогава вече картинката е още по пълна.
Сетих се един ден мъжа ми отиде да докара брат ми и аз чакам на прозореца и те идват и си отворили прозорците на колата и брат ми слиза от колата и вика "караме бавно и слушаме рап на отворени прозорци"  funnytooth funnytooth funnytooth Като знам че брат ми е на 17, а Явор на 28 и толкова ми беше смешно, даже сега се превивам от смях докато го пиша  funnytooth
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 06, 2009, 20:56:30 »

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1279141
Ето заради такива хора,не само трябва да променят закона,ами и да вкарват родители на неправоспособни лица<когато са под 18>,и пълнолетни-в затвора. Като вкарат един родител ,поне 20 ще се замислят какво да дават и какво не на децата си.
Не е нормално в София да се кара със 150 crazy На Цариградско трудно се дигат crazy Такива родители за мен са безотговорни и не е виновно детето,виновна е майка му,и аз съм имала възможност ако искам да карам кола преди 18-но имам страхотни родители,за които 'моите капризи' не са пред сигурността ми,живота ми и живота на другите.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 22, 2009, 12:35:18 »

И аз мисля, че трябва да има по-големи санкции, а и да се прилагат. Има много безотговорни родители, които се държат просташки. Последно си спомням някакъв репортаж, в които родител беше санкциониран за това, че не знае къде е детето му посред нощите. И той така арогантно се държа, че направо Oh my ...! Що за родители? Докато няма санкции за такива родители ще има много младежи, които когато не им се обръща внимание ще ни изумяват с постъпките си!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 22, 2009, 14:08:00 »

Когато прочетох началото на темата се сетих, че тази година правим 10 години от завършването на гимназията. А също така, заедно с нас едно семейство ще отбележи 10 години от смъртта на единствената си дъщеря. Момичето беше наша съученичка и не успя да завърши, нито да дойде на бала, защото един идиот им мина през колата с над 150 км/ч в градски условия. Малко след това на мястото сложиха светофар...но след колко заминали си хора?! Жалко е когато си отиват млади хора. Аз имам книжка, но не съм от активните шофьори и не искам и да бъда.... Но и като пешеходец, не съм от най-съвестните. Преди време бях същисана от действията на една майка с бебе в количка. На един оживен булевард със светофат, въпросната майка беше с количката наполовина на платното. За пешеходците светофара беше чевен. Сещайте се сами, че ако недай си Боже стане нещо,виновен ще е шофьора. Явно има хора, на които не им е мил не само собствения живот, но и този на децата им.  cray
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 22, 2009, 14:37:21 »

Абсолютно съм съгласна с теб plamik.
Просто като пешеходци нямаме никаква култура, но и честно казано като шофьори нямаме капка разбиране. В момента се намирам във Франция и съм потресена от тяхната собствена култура и съвест при шофиране и като пешеходци. Колко от нас спират на пешеходна пътека когато видят пешеходец стъпил на нея?! Тук само да си сложиш крака на пътеката и ставаш цар - всички коли спират и те изчакват да минеш. Това ще се случи в България може би, но не в близките 20 години.
Вчера гледах новините, в който обявиха че има задържани 48 велосипедиста!!! за каране в пияно състояние. Велосипедиста!!! Няма смисъл за повече коментар...
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines