Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 15:34:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 136940 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 25, 2010, 16:42:17 »

Момичета, имам нужда от помощ.Някой да е ползвал крем/гел/олио за вече образували се стрии /пресни/?Чух, че някои момичета ползват Контратубекс-а и помагал... crazy
Също се интересувам какво кремче да си взема за зърната, което да е без отмиване и да не вреди на бебето..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #211 -: ноември 25, 2010, 20:26:27 »

За зьрната без отмиване и без опасност за бебенцето - Лансинох - най-доброто, което има на пазара. Препорьчва се и от Ла Лече Лигата.

За стриите не знам.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 25, 2010, 20:56:06 »

Агентче, аз против стриите използвам Витасин че ми излязоха по дупето, но вече избледняват-мажа и крем "Здраве" и олио на Икаров п-в стрии, май ще ги победя гадините blum
А за зърната PureLan, без отмиване е , като вазелинче-хубав е smile
« Последна редакция: ноември 25, 2010, 21:39:29 от Поли » Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 25, 2010, 21:33:29 »

Ето това кремче на Чико е за вече образувани стрии. Не съм ползвала и нямам лични впечатления.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2185
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 25, 2010, 22:10:38 »

Благодаря ви момичета, че аз сред морето от козметика съвсем се обърках.. crazy
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #215 -: април 07, 2011, 15:32:14 »

Не знам дали все още някой чете тази темичка, но съм длъжна да опитам... А някой евентуално да се е мазал с мас? Казаха ми, че било най-хубаво от всички кремове... Да се разтопи малко мас и към нея да се пибавят или тичинки невен, или нещо друго ароматизиращо и вит. Е... Някой да знае нещо такова? Попивало много бързо smile Ще съм благодарна на мнения.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #216 -: април 07, 2011, 15:37:29 »

Чула сьм и я имам в хладилника, но не сьм пробвала. Според майка и против стрии, и против разширени вени (пьк даже и за хемороиди) от това по-хубаво няма  pardon
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #217 -: април 07, 2011, 17:41:38 »

ами на мен много ми я препоръчват и се чудя дали да не опитам... Но пък си мисля ако си направя труда да я забъркам и не ми хареса... smile Много зле:) Ще се чудя още малко...
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 07, 2011, 18:05:37 »

Аз лично се чудех между мас и зехтин.Избрах зехтина и не съжелявам ни най-малко.Попива много бързо,няма миризма и прави кожата мекичка.Сега ще влизам в 8ми месец,качила съм 30кг.( blush ),а нямам нито една стрия!Мажа се всеки път след баня smile
Според мен е напълно излишно да се дават куп пари за скъпи кремове и масла,понеже вършат същата,че понякога и никаква работа.Единственото предимство може би е хубавият им аромат,но пък той не е нещо "естествено".  give_rose
« Последна редакция: април 07, 2011, 18:14:01 от carlyangel » Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #219 -: април 07, 2011, 18:48:53 »

Аз със сигурност ще трябва да започна да се мажа, защото просто гърдите ми са станали ОГРОМНИ и ме събят постоянно (но пък съпружето се радва)!  banana smile Днес дори ме сърбеше корема ужасно много, което ме учудва доста, защото ми се струва, че е доста рано за това... smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 07, 2011, 18:56:48 »

zvun4e по-добре от рано,отколкото късно  girl_wink Особено,ако започне да те сърби,значи е време.И аз от рано започнах,от самото начало почти,но изобщо не съжелявам.Една приятелка ми го препоръча това със зехтина. good
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #221 -: април 12, 2011, 16:13:44 »

има много козметични продукти против появяване и за вече появили се стрии но всичко е страшно индивидуално и до организъм. Просто има два типа кожа - гъвкава и еластична и нееластична. Аз мажех и с купена козметика и с домашна т.е. с зехтин и мас. Но не мога да кажа че нямам никъде стрии. Имах си по корема но след това продължих да мажа и понамаляха не като к-во а като големина. Иначе си бях купила на Мустела, но според мен е прехвалена, Виши, Ла Рош също имат за стрии, но както казах всичко е до кожа ... 
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 13, 2011, 09:28:46 »

Аз пък не мисля, че всичко е до кожа, а е до добра грижа. Моята кожа е предразположена към стрии, имам си ги и по дупето, и по коленете още от преди забременяването. По време на бременността обаче не получих нито една, нито на корема, нито на гърдите, нито на дупето, никъде. И то при качени 22 килограма! Просто трябва дисциплина и добро овлажняване на кожата. Почне ли да сърби, значи вече имаш проблем. Аз ползвах олиото на Веледа, като се мажех още под душа. Спирам водата и почвам да мажа така, както съм си с капчиците, преди да се подсушавам с кърпата. При мен определено имаше добър ефект!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #223 -: април 13, 2011, 12:10:55 »

Позволявам си да не сьм сьгласна.
Технически, стриите се образуват в дермата, а продуктите влияят само на ниво епидермис.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 24, 2011, 14:03:16 »

Момичета предложете ми крем за лице,понеже ми се появиха някакви ситни пъпчици,номежду тях и няколко по-големи.Много ми е гадно така! cray
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines