Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:35:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 135844 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 22, 2009, 19:57:05 »

 На мен ми се появиха няколко малки стрии по гърдите след 24-тат седмица blush, а коремът ми доста е пораснтнал, дано не се нацепя много и там. Не съм се мазала всеки ден,може би през ден.
 Козметичката ми ми каза същото като Ина - никакво мазило не може да те спаси. Аз се мажа,защото ми опъва. Преди да забременея бях слаба и с малък бюст и кожата ми се чуди как да се справи със новите размери Girl_hide
 Иначе на една позната от Швеция и били донесли масло за перинеума - на Веледа. Ползвала го е,днес или утре трябва да роди, ще каже имало ли е ефект pleasantry
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #16 -: януари 22, 2009, 20:05:57 »

Мисля, че познатата ти използва точно това масло, което аз имах предвид. Ползва се от 36-та седмица до края..., 10 мин масаж на ден. И на мен ми е интересно дали ще й подейства.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 28, 2009, 11:03:58 »

През цялата бременност аз ползвах олиото на Авент и един крем на Палмерс за бременни  good, нямам нито еднна стрийка с изключение от долната странна на циците но там след като родих не можех да се докосна, те увеличиха петкратнно размера си за един ден  blum
препоръчвам олиото на Авент  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 28, 2009, 11:06:55 »

И аз съм с него и а сега съм доволна, ама да видим по нататък как ще е
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 28, 2009, 11:09:49 »

Мисля, че познатата ти използва точно това масло, което аз имах предвид. Ползва се от 36-та седмица до края..., 10 мин масаж на ден. И на мен ми е интересно дали ще й подейства.

Тук акушерките и докторите много препоръчват такъв масаж good и аз смятам да почвам 4 седмици преди термина pardon а олиото на HIPP е също предназнчено з това good
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 01, 2009, 01:03:13 »

здравейте. по времето на бремеността ми (имам близнаци на 1г.4м.) се мазах с натурално какаово масло. то е твърдо, стои на кълъп при стайна температура. подхранва невероятно кожата и увеличава еластичността й. резултата от усилията ми е нито една стрия и тонизирана и стегната кожа Bravo (на 37г. съм).
успех на бъдещите майчета! бъдете постоянни в грижите за кожата си и тя ще ви се отблагодари good
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 01, 2009, 22:01:55 »

galini, от къде може да се купи натурално какаово масло и колко струва
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 02, 2009, 22:05:00 »

Tani4ka_, какаово масло можеш да намериш в аптека, цената на 100гр. е около 8-9лв. Това количество ми стига за 2 седмици. В Русе, където живея, го открих само в една аптека, където забъркват техни мазила и лекове.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #23 -: март 04, 2009, 17:30:53 »

Момичета,
аз ползвах Мустела за гърдите, но нещо май съм алергична към нея, избиха ми едни малки пъпчици.
Една приятелка ми препоръча гел против стрии на Lierac и го позлвам от една седмица, много съм доволна, бързо попива и не оставя мазни следи.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 05, 2009, 18:40:24 »

Аз в момента съм с Мустела за цялото тяло,но като го свърша мисля да си купя олиото на Мама Донна,четох,че олиото е по-препоръчително за стрии,защото кожата се разтяга наволя blum
Активен
Ivinnka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 15, 2009, 22:20:24 »

Привет като изчетох всички публикации по въпроса със стриите не открих никой да ползва моя продукт-ELANCYL  продукт против стрии за бременни на GALENIC в момента съм доволна дано и занапред да има ефект но определено трябва упоритост и ползване докрай -сестра ми и се появиха по -късно но продължителното профилактично ползване все пак е някаква превенция, макар че  е много индивидуална появата и вероятността за развитие, аз се мажа още от 3-ия месец с моя крем по препоръка на дерматолог и акушерката ми. Нямам идея другите продукти в коя ценова категория са но определено подкрепям че ефекта от ELANCYL  си заслужава цената.Успех в избора!
« Последна редакция: март 15, 2009, 22:24:06 от Ivinnka » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 16, 2009, 11:17:15 »

Аз използвам Elancyl на Galeniс. Вече 4-та тубичка изхабявам и бях писала и преди в темата ... така че да не се повтарям. За чудотворни свойства не мога нищо да кажа, понеже за резултат ще се говори на по-късен етап. За сега мога да кажа само, че попива добре и мирише доста приятно  blum

Миналата седмица си взех PIERRE FABRE Percutalfa: http://www.beauty.bg/gallery467_article449.html
За него мога да кажа, че сякаш малко по-бавно попива и по кожата остава невидим филм, които усещам когато вляза да си вземам душ - той се отмива тогава.

Но се улавям, че все повече ме мързи да се мажа ... предните месеци горе-долу по 2 пъти на ден. А сега, хем не съм на работа и имам повече време, само сутрин след баня.  diablo
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #27 -: март 16, 2009, 19:57:10 »

И аз ползвам Percutalfa. Като свърши ще видим. Наистина остава лек филм по кожата.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 20, 2009, 11:53:37 »

Да се разпиша и аз. Досега ползвах само продукти на мустела за бюст и комбиниран - бедра, коремче. Много съм доволна от този за гърди, наистина страшно овлажнява и е достатъчно мазен да се нанася в малки количества. Другия крем на мустела не ме впечатлява особено и въпреки, че е голяма разфасовка досега съм изхабила 2 крема. За моята кожа не е достатъчно влажен. Мисля сега да сменя с това олио на Hipp или Аvent.
Активен
ivcheto83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #29 -: март 26, 2009, 15:36:29 »

Здравейте, бъдещи мами.... smile
И аз да се присъединя към вас.Измазах какви ли не кремчета и в момента се мажа със студено пресован зехти и съм най-доволна дори старите стрии които имах започнаха да се заличават.Мажа се само вечер след баня обилно и има ефект.Препоръчвам го на всички, които са с много суха кожа като моята.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines