Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 00:08:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форума в Сливен!!!!!  (Прочетена 16416 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: януари 16, 2009, 13:55:51 »

Ето тук може да си уговаряте срещи.Но не и да си чатите.
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 16, 2009, 14:22:09 »

Момичета, хайде казвайте за срещичка, е имам да ви питам толкова много неща. За мен не е проблем деня, но ако е през седмицата, мога след 18.  drinks
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 16, 2009, 17:16:20 »

Мариянка,мисля,че на лични ще е най-добре.Не се тревожи kiss2
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 19, 2009, 19:41:29 »

Ами хайде да направим една среща, много ще ми бъде приятно да се срещна с всички вас лично. Добре, че Ники подхвана темата. Ние в края на месеца ще идваме към Сливен, така че мога, примерно в събота или неделя до обяд. Ама в събота, лично на мен, ще ми бъде сякаш най-удобно. Хайде, казвайте кой кога може. Дано този път и аз успея да ви видя. smile
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 19, 2009, 21:01:58 »

От съботите и неделите до края на месеца,аз мога да отделя 25.01и 31.01,на 24 и 1.02 съм на работа.Живот и здраве се надявам да имаме възможност да се видим.Предлагам да се разберем от по-ранко,за да си направи всеки  сметка.Хубава вечер! give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 19, 2009, 22:41:06 »

Ами за 31.01 е добре, за мен специално, понеже така или иначе ще пристигнем в петък късно вечерта в Сливен, към 21:00, защото сме на работа до 17:00 и ще тръгваме след работа. За мен е по-добрия вариант съботния ден, защото в неделята ще пътуваме наобратно за Варна, но нека и другите момичета да кажат те кога могат. Дано този път да имам късмет и аз да присъствам.
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 20, 2009, 08:16:35 »

Здравейте сладурки!Домъчня ми за Вас!Хайде уговорете срещата и този път и аз ще дойда,стига да е след 16:30ч.,защото до тогава съм на работа,а събота и неделя съм свободна!
До скоро!
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 20, 2009, 09:02:34 »

Ей момичета, как се зарадвах като видях че тук  blush heart tease . И аз съм за среща с две ръце. Тази събота и неделя мога по всяко време което кажете. Само трябва да се доуточним.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 20, 2009, 12:46:01 »

И аз съм за 31 който е за тази датичка да казва да видим дали е удачна за всички и дали ще успеем да се съберем. Тази събота и неделя аз няма да мога понеже ще съм в Бургас. За мен лично 31 е добре като дата, има и достатъчно време всеки да си направи плановете. Казвайте вие какво мислите
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 20, 2009, 16:21:34 »

И аз съм за 31.  good Жива и здрава смятам да се разпиша този път!С katrin_sl малко поизпреварихме събитията и се видяхме днес,но все пак тя живее далече и не винаги е възможно да пътува.Много поздрави от нея за всички вас!А ако и тя може за 31 ще е супер!Ей,Даниелка радвам се да те видя!Скоро не си писала,надявам се си добре!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 20, 2009, 18:26:39 »

Ей, супер, ставаме няколко за 31. Аз тогава ще мога по всяко време, надявам се в петък вечерта да пристигнем благополучно, така че ще съм на разположение.
Аз пък щях да се виждам с Катя преди нова година тук във Варна, ама малко се провалиха плановете ни. Надявам се в най-скоро време да я видя и нея, ако може да дойде на 31 ще бъде супер.
Даниелка, как си, отдавна не си писала? Добре ли се чувства бъдещото мамче?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 20, 2009, 20:52:11 »

Мацки и да направите снимки на срещичката.Дано се съберете много хора и да си изкарате супер.Тези срещи на форума са нещо страхотно. danceg
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 21, 2009, 09:43:26 »

Пишете и мен за 31  yahoo Дано този път сме повече  give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 26, 2009, 13:40:49 »

хей мацки да не забравихте за срещичката на 31-ви... хаиде казвайте сега каде , и в колко часа, чакам предложения. И имайте късмет някой да се е отказъл  beating  blum
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 26, 2009, 15:20:58 »

Еййй как ме е яд, аз в петък ще съм в сливен, да вземам на моя син акта за раждане, как искам и аз да дойда а 31 ме устройва, само не знам на мъжо дали ще му се иска да ме докара пак.Ако го навия , и аз ще дойда, стига да нямате нищо против, че съм от Ямбол.
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines