Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:17:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките или роклята-кое първо?  (Прочетена 112712 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #45 -: март 11, 2008, 14:55:52 »

След като си харесах роклята и  ми взеха мерките,за да ми я ушият започнах да си търся и обувки.За пробата трябваше да ги имам.За щастие имах невероятен късмет и си купих много хубави и евтини сандалки girl_wink
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 12, 2008, 00:21:45 »

Първо роклята. Иначе става за копче палто да купиш.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 12, 2008, 06:42:39 »

първо роклята! а обувките - за пробата. най-добре и двете по едно и също време, защото са наближаване на пробата се увеличава паниката  pleasantry
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 12, 2008, 08:08:16 »

Аз си поръчах роклята,взеха ми размерите и бях категорична,че ще съм със 7см ток.2месеца след като си я взех готова,тръгнах да си търся обувки и за мое голямо щастие ги намерих много бързо и на много добра цена.Така се случи,защото не бях сигурна с каква обувка да бъда-сандал или затворена.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 16, 2008, 13:58:58 »

Е разбира се че първо роклята, а после обувките, при мен-аз много държах роклята да не е бяла, а екрю, карамел,или шампанско-така, че преди дори да знаете какъв модел и цвят ще е роклята според мен не трябва да се вземат обувките.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #50 -: март 16, 2008, 23:14:21 »

Да, и аз съм на мнение, че е доста по-добра идея роклята да е първа, а после обувките да се изберат така, че да подхождат на нея. blum Обааче... При мен по стечение на обстоятелствата се получи наобратно. girl_haha
Та, видях обувките и понеже исках да бъдат с определена форма отпред и бях сигурна, че съм попаднала на правилната, не се колебах и секунда! Знаех, че роклята ще е екрю и същевременно бях решила каква да е височината на токчето, затова не му мислих много. blum
Тъй че явно няма универсална рецепта кое да е първо, дори когато си го намислил; най-важното е да има хепи енд! Bravo
« Последна редакция: март 16, 2008, 23:16:12 от fidelia » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 17, 2008, 09:51:55 »

Първо роклята!!! Иначе най-точно ще е и двете заедно, което е почти невъзможно.
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 17, 2008, 21:55:15 »

И аз си мисля ,че първо роклята трябва.После като имаш представа каква е роклята и обувките си избираш.Ама аз за моите се притеснявам нося 36 номер,а с токчета хич не обичам( а и не мога) да ходя cray
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 18, 2008, 09:21:25 »

И аз мисля че първо трябва роклята да се избере дали ще е чисто бяла,цвят шампанско или може да има нещо розов по нея трябва да се знае цвета за да се направят обувките.Аз ще направя така като си харесам роклята и ще взема от плата от който е направена и ще дам да ми направят обувките girl_wink
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 18, 2008, 13:36:40 »

първо трябва да си наясно каква ще е роклята и тогава обувките...........моята рокля ще я шия юни месец,а обувките си ги купих вече danceg
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 28, 2008, 08:59:11 »

То не пита, по назад в темата съм писла, че и аз така смятам, а стана точно обратното, както и да го мислите, накрая всичко става по съвсем друг начин или поне при мен!
Аз първо си купих обувки, уж за гражданския брак, после пък си смених роклята около десет пъти и накрая обувките за гражданското станаха сватбени, защото най-много отиваха!!! good Bravo Wink blum
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #56 -: април 11, 2008, 08:51:36 »

Аз си купих роклята, а обувки още не мога да избера pardon
Трябва да ходя да ми коригират роклята и да нося обувките ,а аз изобщо не съм купила такива pardon
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 08, 2008, 18:56:32 »

По логично е да се вземе първо роклята. :)Аз така направих купих си първо нея,а след това и обувките!Въпрос на гледна точка! blum
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 14, 2008, 07:28:22 »

На много места предлагат и двете. Но дори да няма обувки там където се мери или поръчва роклята, всеки знае какви обувки ще са му удобни и колко високи ще са. Аз мисля, когато отивам да си търся рокля да бъда с толкова високи обувки, колкото и на сватбата. Все пак след като поръчам роклята ще може да ми се избистри и визията на обувките.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #59 -: май 14, 2008, 10:28:45 »

atlian, има много модели с по-ниско токче, не си длъжна да взимаш обувки, които няма да са ти удобни в крайна сметка  good И моите са с ниско токче и са адски удобни!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines