Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:15:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките или роклята-кое първо?  (Прочетена 112529 пъти)
 
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #120 -: март 17, 2010, 16:20:13 »

се га, след като имам и обувки и рокля, числя, че най-добре е първо да се избере роклята. при мен се получи обратното-купих обувки в бяло, а роклята, която избрах няколко седмици по-късно е слонова кост. Не е чак толкова зле, но мисля, че ще купувам нови. Ако въобще намеря, защото май има такива само в екрю, а това не е същото като слонова кост.
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #121 -: април 25, 2010, 14:46:51 »

Мда, да дам и аз своя глас в полза на закупуването първо на роклята: няколко месеца преди сватбата си намерих страхотни обувки, невероятно красиви, елегантни и удобни, със сребрист акцент и бях убедена, че това са моите обувки  heart ... До момента, в който стигнахме до избора на роклята, която в крайна сметка купих - в цвят бяло към екрю и трябва да ви кажа, че при всичките ми усилия, не успях да се убедя, че цветовете на обувките и роклята могат да се спогодят. Та се наложи да търся наново обувки - и след дълго обикаляне, за щастие си намерих обувчици в цвета на роклята, които пасваха идеално. А първите обувки пак ги оползотворих, де, за подписването, така че лошо няма, само дето процесът на търсенето и треперенето дали ще се намерят подходящите чепички трябва да се повтори, в случай че не уцелите от първия път.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 25, 2010, 17:40:35 »

При мен изненадващо се получи обратното - обувките бяха първото, което купих за сватбата. Зърнах ги на витрината на едно малко магазинче, в деня, в който записах час за гражданско и църква и от пръв поглед бях убедена, че това са моите обувки. После стана така, че розата от обувките стана цветният акцент на роклята - самата рокля ще е екрю, а на полата отпред ще има същите рози като на обувките, в същия топъл, леко карамелен нюанс, с които полата от тафта ще бъде повдигната над долния пласт органза. Или поне такъв е замисълът... дано от ателието да не съсипят идеята при изработката  pardon
Но при мен си беше чист късмет. Убедена съм, че ако бях тръгнала да ги търся точно тези обувки, никога нямаше да ги открия  smile
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 10, 2010, 11:12:31 »

Аз първо избрах роклята и при поръчката й ми дадоха мостра от плата, от който ще се ушие. Бях харесала едни обувки отдавна и като отидох с мострата за мое учудване бяха 1 към едно. Цвета ми е слонова кост. В същия магазин имаше и чанта. Много се радвам, че успях да съчетая всичко в един цвят, а не в различни отенъци, понеже този е доста труден. Поне трудно се намират обувки и чанти в този цвят. Въобще много съм щастлива  yahoo
Активен
Mileni
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #124 -: май 25, 2010, 09:04:19 »

Аз първо ще търся обувки.Свекито така ме посъветва.
Права е жената. smile
Активен
VessyKrasimirova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 07, 2010, 10:04:14 »

Аз смятам да избера първо рокля,а след това да се захвана с търсенето на обувките smile
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #126 -: юни 07, 2010, 11:30:12 »

И аз мисля, че трябва да се тръгне от роклята ... Обувките ще се събуят/сменят по някое време, но роклята едва ли  girl_wink
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #127 -: юни 11, 2010, 13:53:34 »

В моя случай първи са обувките, тъй като роклята ще се шие (като нямат готови рокли за едри булки beating ). Та като отида да ми вземат мерките, ще съм с обувките, за да се види каква да е дължината. После на сватбата, когато сменя обувките с по-ниски и удобни, ще му мисля накъде да я замятам роклята smile
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #128 -: юли 02, 2010, 12:12:06 »

Аз съм решила първо обувките да купя.Свикнала съм да ходя на висок ток.. а за сватбата съм решила да си къпя по-нисички за да са ми удобни и да не се налагат смени smile.А роклята така или иначе ще се шие и ще е бяла...
Само се чудя.... обувките бели ли да са сребристи златисти... smile
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #129 -: юли 02, 2010, 13:19:36 »

ВасиТу, прецени си какви са ти бижутата и съответно вземи обувките в такъв цват (това ако се спреш на сребристи/златисти, а не на бели). Исвен това, ако на роклята има някакъв акцент в сребристо/златисто, ще стои още по-добре.
Аз съм си взела обувките, но доста се поизхвърлих с височината и колкото да ги разтъпквам вкъщи, умаляват ми краката за 10 минути. Сега си търся други обувки, но навсякъде са или равни, или на 10см ток. Не мога да си намеря нищо около 4-5 см. Ако някой може да ми каже къде да намеря, ще съм много благодарна. От Шумен съм, но мога да отида до Варна и Русе. Склонна съм и на 2-ра ръка, стига да са запазени. Много зор видях с тези обувки - нося 40-41 номер, а навсякъде ми казват че са до 39 номер sad
Мислех си евентуално, ако си намеря чехлички, а не сандали, да им сложа по една сатенена панделка, която да се връзва нагоре по крака.
Активен
v_antonova1986
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #130 -: октомври 28, 2010, 09:32:49 »

Здравейте момичета!Изправена съм пред дилемата,кое се купува първо роклята или обувките?Ако купя роклята и ми я направят,незнам на колко висок ток ще ми е обувката,да не ми е къса или пък да ми се влачи по земята?Ако купя обувките,незнам дали ще отиват на роклята защото незнам с какви мотиви ще е,а и кои обувки ще ми харесат повече и ще са ми удобни-отврени,затворени,полуотворени?Просто незнам от къде да започна.моля за мнемия  smile

Първо си купи роклята, тя ще бъде твоето лице. Обувките почти няма да се виждат, така че акцентирай на удобството. Всичко зависи от дължината на роклята, но в повечето случаи обувките не се виждат!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #131 -: декември 25, 2010, 19:11:17 »

Мисля, че първо трябва да се купи роклята и после обувките good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #132 -: декември 26, 2010, 22:52:32 »

Мисля, че първо трябва да се купи роклята и после обувките good

Подкрепям!  good
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 01, 2011, 01:27:48 »

Ами аз си купих първо роклята и сега ще търся обувки. Мен ако ме питате най-добре е да се купят роклята и обувките заедно, ама такава златна възможност май рядко се случва.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #134 -: март 01, 2011, 21:47:54 »

Аз сега обаче май си смених мнението... на последната проба за роклята трябва да ида вече с купени обувки, за да могат да преценят дължината на шлейфа.  smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines