Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 14:57:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви цветове ще използвате?
Ярки
Пастелни
Ярки и пастелни
Пастелни с весели/ярки мотиви
Още нямам идея

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детската стая  (Прочетена 226543 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 24, 2015, 20:48:04 »

Може да е доста елементарно ,но Икеа не ти ли е вариант?Евтино е ,изчистено е и винаги можеш да го смениш след 2 години примерно.Защото гаранция ще има щети по детската при двама малчугани.  pleasantry
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 24, 2015, 20:48:14 »

Според мен акцента в детската стая идва от самите деца и разхвърляните играчки  blum Аз например не харесвам розово за момиче, синьо за момче, така че живот и здраве ще направим стаята в нещо много бледо жълто и/или зелено, някакъв неутрален, нежен цвят. Някой красив стикер, отделно килими, пердета....  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #182 -: февруари 24, 2015, 20:54:24 »

Руми ми те дизайнерите са за това да изкопчат какво искаш, поне нашия беше така, задаваше въпроси и си получаваше представа.

Ние боядисахме стаята в жълто, взехме сиви и бели перденца и бели мебели от Икеа. След време ще продължим с Икеа. Само там има мебели които растят с децата и които можеш да надграждаш и променяш/трансформираш с годините
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 24, 2015, 20:55:41 »

Честно казано нищо не ми хареса в Икеа.Аз затова изчаквам доскоро, да ида в София за ФМ и до видя мебелите в Икеа, но не ми харесват.малко съм претенциозна , признавам си.Ще се поръчва, то се е видяло. Благодаря на всички за съветите и помоща.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 24, 2015, 20:58:23 »

Давам идея,разбира се цвета може да е друг.Няма нищо лошо в претенциозните хора.Аз съм любопитна после да споделиш какво си сътворила.Със сигурност ще е нещо красиво!

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #185 -: февруари 24, 2015, 21:00:32 »

С  Икеа не е лесно. Трябва с месеци да се опознаваш. Ние толкова много пъти сме ходили и си намирам разни идеи нови там. Просто трябва да гледаш там + разни комбинации от мебели и да намериш кое ще пасне при вас! Успех и ще чакаме снимки. Wink
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #186 -: февруари 24, 2015, 22:27:12 »

Аз всичките си идеи за хол, кухня и спалня съм ги комбинирала от houzz. Ето тук има доста идеи за детска стая или поне разни елементи: http://www.houzz.com/photos/kids
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #187 -: февруари 25, 2015, 09:29:53 »

Руми, като майка на момиче, ще си позволя да дам мнение give_rose  Обзавеждането ми харесва много с тези извивки. Те реално доста оскъпяват, но са ефектни. Харесва ми, че са в бяло и кафяво, а не синьо, като за момче. Мразя това деление и редовно Мария я мислят, че е момче, защото сме със зелена количка или е облечена в нещо със син елемент. diablo
Малко в повече ми идват черепите. pardon Аз също бих се спряла на неутрални цветове за мебели, като винаги можеш да доукрасиш стаята с подходяща тема на пердетата, килима, стикери по стените, възглавници, спално бельо и тн.
Не бих се спряла на готови мебели по ред причини. Аз съм за индивидуално правените такива Wink Събирай идеи и мое да ги съчетае накрая.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 01, 2015, 13:38:15 »

Реших в крайна сметка всичко да е я бяло МДФ естествен фурнир в бяло. Сега чакам проект и разположение и цени разбира се. За сведение от Рилус  ми дадаха оферта за италиански мебели П ДЧ 3500 и 4400 евро. Проектите бяха много хубави.но за ПДЧ толкова пари ми се вижда множко.  решихме че е по добре да заложим на по Добър материал. А за фирмата нямам съмнение , много съм доволна от тях. Ще показвам снимки като стане
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 14, 2015, 12:15:49 »

Руми, ти вече си решила въпроса, но и аз да си кажа, че по-добре да не е тематична стаята, ако ще се ползва от повече от 1 дете. Като поотрасне и има вкусове и предпочитания, тогава я направете както решите.
Иначе съм За едноцветни ненатрапващи се мебели. А винаги можеш да се заиграеш с цветовете на стените (например, като ще са момче и момиче може да има пасетлон жълта, пастелно синя, пастелно розова...), както и да залепиш стикери над леглата на децата, според пола им и интересите им занапред.
На Ели съм залепила фототапет с феи на едната стена, а над леглото има надпис с името и цветчета около него. Но не е завършена съвсем още, като е и обзаведена, ще пусна 1-2 снимки.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #190 -: април 14, 2015, 12:23:59 »

Боже не знам… Шокирах се от цената. Сьс сигурност стаята на такава цена ще бьде много красива и добре направена, но понеже тук познавам много малко хора, които дават толкова пари за детска стая, това ме шокира.
При нас нормалните, в смисьл средно-статистически хора, които не са шеф на банка и нямат титла, си купуват мебели от Икеа или има няколко други магазина, които предлагат и детски мебели, но не с такива цени  girl_impossible
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 14, 2015, 13:58:55 »

Инче, Сън рей Поръчах вече и чакам живот и здраве до края на месеца да я монтират.  Стаята има доста колони и кривина и е най добре поръчка. Ще бъде бял МДФ естествен фурнир с изрязани елементи.Надявам се да е красиво, ще снимам като е готово. Пак ми излезе толкова 7000 лв . но поне е качествено и направено за нас. Купих и лампи 3 различни от една серия в бяло и зелено. Тя стаята е бяло и зелено. ще има 2 легла , бюро , гардероб и 2 секции. От фирмата , от която поръчах лампите имаха и дръжки за мебели същите по каталог и сега чакам да видя дали ще могат да доставят и кога че фирмата е испанска.
За парите, много са , да . Нищо готово не ми хареса, в Икеа са ми малко боклучави нещата. Всички детски мебели , които се предлагат по магазините са от най евтините материали и имам чувството , че ще се разпаднат. Вече съм взимала такива мебели и за 2, 3 години се скапВат.
В общи линии сме добре финансово. С мъжа ми сме заедно вече 20 години. Бяхме съученици. Заедно сме извървял и своя път. Живяла съм с много малко.Сега и двамата сме зрели и реализирали се. Е аз съм в майчинство вече близо 3 г. Но мъжът ми е на много висока позиция.  Малко се отклоних от темата. Чудя се въобще дали да пиша или не. Не искам да бъда криво разбрана.Искам да кажа че ако беше преди 10 г. Щях да си купя мебели за 500 лв и да съм доволна и щастлива. Никога парите не са били определящи за мен , но със сигурност  е по лесно като ги имаш.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 14, 2015, 14:02:29 »

Аз абсолютно те разбирам и няма защо да се оправдаваш.По скоро чакам снимки на детската smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #193 -: април 14, 2015, 14:13:56 »

Оооо, вьобще не сьм искала да те карам да се чувстваш неудобно. Щом можете да си го позволите, естествено, че го направите. И аз ако можех, и аз щях това да направя  good Сьс сигурност ще е много по-красиво и качествено от конфекцията.

Просто не сте от средно-статистическите и толкова по-добре  Wink Окуражаващо е да знае човек, че има и такива хора.

Не очаквах да видя такава цена в Бг де, затова останах малко втрещена (пьк и казано честно не очаквах някой да може да си я позволи, ама само се радвам да чуя, че е така).

Като стане да ни покажеш снимки  danceg
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #194 -: април 14, 2015, 14:14:19 »

Давам идея,разбира се цвета може да е друг.Няма нищо лошо в претенциозните хора.Аз съм любопитна после да споделиш какво си сътворила.Със сигурност ще е нещо красиво!


И се бях спряла на подобен вариант ,но ме разубедиха.Стаята на малчо е малка, а исках да има още едно легло и гардероб,същевременно исках да имам и място под леглото за багаж.Та решихме леглата да са едно върху друго но под формата на буквата "Г" - получи се чудесно и аз не исках син цвят и мебелите са в топлите пастелни цветове  като се почне от оранж до тъмно червено.Ако не забравя ще ви кача няколко снимки.При нас се получи за 2000 лева,но момчето което я прави е женен за моя първа братовчетка.

Инче,ти що се шашкаш от цените в БГ хахах,преди 4-5 години моята кухня без уредите излезе 7000 лева.
Има кой да направи хубави неща.Аз от Икея нищо не мога да харесам, освен чаршафи и завивки и сектора за кухненски пособия ,чаши чинии и прочие smile
« Последна редакция: април 14, 2015, 14:17:41 от juji » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines