Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:05:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви цветове ще използвате?
Ярки
Пастелни
Ярки и пастелни
Пастелни с весели/ярки мотиви
Още нямам идея

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детската стая  (Прочетена 226851 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 17, 2009, 18:42:00 »

Не зная,момичета,но нашите майки нито са имали климатици,нито подово...и вижте какви големи и здрави моми сме станали pardon Племенничката ми я отгледаха с една от тези малки,електрически пичици дето само духат топъл въздух...Ние сме отгледани на акумолираща печка...А и овлажнители за въздух не сме имали pardon Та за това не се косете толкова много... smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 17, 2009, 19:17:56 »

Не зная,момичета,но нашите майки нито са имали климатици,нито подово...и вижте какви големи и здрави моми сме станали pardon Племенничката ми я отгледаха с една от тези малки,електрически пичици дето само духат топъл въздух...Ние сме отгледани на акумолираща печка...А и овлажнители за въздух не сме имали pardon Та за това не се косете толкова много... smile
Да,така е ,но когато имаш право на избор искаш да избереш най-доброто за тези ,които обичаш!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 17, 2009, 19:37:09 »

Захира ние ще слагаме конвектор на Адакс, имаме в спалнята такъв само че на Теси  и сме много доволни !!!!  smile смятаме такъв на Адакс  да сложим в детската, защото има такива които не нагряват при допир от ръка, а този на Теси може малката да се изгори  !!!!!! за в бъдеще , и не са шумни като климатика !!!!!

но познавам и родители които гледат децата си на  климатици, на камини, все пак каквото имат
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 17, 2009, 19:43:47 »

Eли. четох една тема в бг-мамма точно за детските стаи - конвектори срещу маслени радиатори. В крайна сметка заключението беше, че конвекторите харчат повече, но пък и топлят повече, докато радиаторите харчат по-малко, но пък и топлят по-малко. Имаш ли впечатление как се отразява на сметките за тока употребата на конвектор, защото ние сега се отопляваме с климатик и с 1 инфрачервен радиатор и плащаме към 250-280лв. ток през зимата, а през лятото падат на 120-150лв. сметките. Направо не мога да си обясня какви са тези сметки, постоянно гася лампи, гледам да няма включени електроуреди в мрежата и пак са си едни и същи. Имам чувството, че ни надписват сметките и това при положение, че не отопляваме спалните.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 17, 2009, 19:58:24 »

ами конвектора е 2300 вата на 6 степени за северна стая, взема се според кубиците трябваше да вземем 2000 вата, но ни казаха да вземем по-големия и да го пускаме  на 2-ра степен, така поддържа температура от 22 градуса, топли много повече  от климатик, който е нагласен на 25 градуса в южната стая, смятай ако го пуснем на 6 сигурно баня ще стане !!!!! но пък и този на Теси струва 120 лв.,много по-ефтино от един климатик,а Адакса е към 260 лв. пак зависи от ватовете, а за сметката казват че гори колкото един климатик, ние не можеш да засечем, щото той бачка нон-стоп както и климатика

но определено е по-добре от духалка или климатик примерно, монтира се с два дюбела на стената , не трябва да има перде пред него, ако е под прозорец
« Последна редакция: февруари 17, 2009, 21:07:28 от Ели . » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 17, 2009, 22:00:17 »

За детската най-добре е конвектор good
Незнам дали ще повярвате,но ние в спалнята където спим с Дани изкарахме без печка smile пускаме една духалка 1-2 часа преди баня,след банята я спираме и това е!За нас духалката се оказа най-добрия вариант тъй като Дани не понася много топло и ни трябваше нещо,което да вдигне бързо градусите до 24 за баня  и съответно бързо да изтине стаята за сън smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #81 -: февруари 20, 2009, 12:42:15 »

Според мен за детска стая не е подходящо климатик.Ние мислим да слагаме конвекторна печка.Имаме такава в спалнята(Норвежка-Адакс) и сме много доволни.От 18 градуса в стаята за 30 мин. става 24 градуса за къпане.Иначе в апартамента го отопляваме само с един климатик в  хола и сме на отворени врати.Температурата е около 23-24 градуса в стаята и 24-25 на климатика.Сметката е поносима,но тук голямо значение има и марката на  климатика.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 26, 2009, 09:55:10 »

Момичета, да ви питам кой цвят според вас е по-подходящ за детска стая цвят праскова, оранжево или зелено?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 26, 2009, 09:57:47 »

Специално от тези три цвята бих избрала праскова, но по принцип съм чела, че колкото по-ярки са цветовете толкова по-добре, но всеки с вкуса си !!! good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 26, 2009, 09:58:47 »

Благодаря. Все пак ти сега правиш детска стая. Нормално е да имаш по трезва преценка от мен. Нямам търпение да покажеш вашата.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 26, 2009, 10:04:04 »

Оранжево или зелено!Аз сън за по-ярките цветове!
Бих избрала комбинация от жълто и зелено...мисля,че имаше тук момичета боядисали в тези цветове детските и се е получило много хубаво smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #86 -: февруари 26, 2009, 10:16:06 »

Оранжево или зелено!Аз сън за по-ярките цветове!
Бих избрала комбинация от жълто и зелено...мисля,че имаше тук момичета боядисали в тези цветове детските и се е получило много хубаво smile


Нашата "детска" по план ще е такава..жълти стени, а гардероба ще е корпус Бук /тъй като кошарата ни е такава/ и цвят Киви вратичките..Нямам търпение да я видя реализирана Girl_hide
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #87 -: февруари 27, 2009, 10:10:06 »

Нашата детска е в жълто и зелено и то наситени цветове и аз я харесвам(пускала съм снимки),в оранжево ни е спалнята.


* IMGP0585.JPG (52.59 KB, 314x235 - видяно 4760 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 27, 2009, 18:12:24 »

Днес бях в магазина за тапети на Rausch да видя какви модели предлагат, но за съжаление каталозите с детски тапети ги нямаше. Имаше малко изложени модели със фризове и платове и бяха много хубави. Собственикът каза, че в сряда мога да ида да взема каталозите и дори вкъщи да си ги разгледам на спокойствие и да си избера - ще снимам моделчетата и ще ги кача за който се интересува. Като цени варират към 15-16лв. за ролка и за бройка фриз, като някои са самозалепващи се, но наистина това което видях беше много хубаво и качествено. За съжаление магазинът няма установено работно време и трябва да се звъни предварително преди да се отиде. Аз съвсем случайно минавайки оттам хванах собственика на вратата.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 24, 2009, 12:07:20 »

нашата детска стая е готова  yahoo yahoo yahoo

снимки в галерията ми
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines