Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:39:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако на сватбата вали....  (Прочетена 52403 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 03, 2007, 19:10:35 »

мила много се радвам за теб ти така се притесняваше @}->--благодаря и аз се надявам на сватбата да не вали
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #76 -: октомври 06, 2007, 04:48:49 »

  Ммм, всъщност аз тайничко се надявам да завали smile   "Няма нищо по хубаво от лошото време" Дъждът ми е много на сърце. Дори ако вали като из ведро, ако гърми и трещи...ще го приема като личен дар от небесата  pardon Все пак, купон е, трябва да е шумно  hurrah SERENADE insane star Blush dirol drinks drinks Party time violin drum marionette drinkz
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 11, 2007, 09:50:08 »

Искам хубаво време, макар че съм си свикнала за гадното.
Като ми беше бала май месец гърмя, градушка и проливен дъжд...ама си бях с най-близките приятели и беше страшен купон  DANCE
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 11, 2007, 13:10:29 »

На нашата сватба времето беше прекрасно до момента,в които тръгнахме да излизаме от църквата.....изля се такав пороен дъжд,че след това половината гости бяха вир вода!!!За няколко минути това успя да помрачи малко ностроението ми,но после всички започнаха да казват каква поличба било да завали точно след църковния ритуал... *crazy*Щяло да ни върви по вода и т.н. и аз понеже вярвам в разни такива поверия crazy веднага реших,че това е страхотно и ...така!!!Дори и да и лошо времето на сватбата не позволявайте да ви разваля настоението,та нали пламъка в сърцата ви гори.... heart
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 11, 2007, 20:52:12 »

в неделя не се очертава да вали но температуритеще паднат много 0 градуса щяло да стане cray
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 11, 2007, 21:01:29 »

  Ммм, всъщност аз тайничко се надявам да завали smile   "Няма нищо по хубаво от лошото време" Дъждът ми е много на сърце. Дори ако вали като из ведро, ако гърми и трещи...ще го приема като личен дар от небесата  pardon Все пак, купон е, трябва да е шумно  hurrah SERENADE insane star Blush dirol drinks drinks Party time violin drum marionette drinkz

 Bravo Bravo ако всички булки мислеха така...тази тема май нямаше да я има във форума...
пък и в крайна сметка нищо не зависи от нас така трябва да приемем това, което ни се случва докато си правим план "как ще бъде или не". Оптимизъм му е майката...пък и да вали...както казва lady_dark това си е личен дар от небесата...на купон, като на купон-ШУУУУУУМНООООООООООООООООООООО yahoo yahoo yahoo
Активен
miki82
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 14, 2007, 14:43:29 »

На нашата сватба беше прекрасен ден но като излизахме от църквата заваля но това и за секунда не помрачи натроението ни и ще ви покажа сами да се уверите в това,  тези снимки са правени под дъжда
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 12, 2008, 14:03:48 »

Супер yahoo,а,така трябва да се гледа позитивно!!!Няма един дъждец да ни разваля настроението в най-красивия ден в живота!!! Ако трябва и така ще дойда на сватбата swim
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #83 -: март 06, 2008, 04:25:05 »


[/quote]
 Bravo Bravo ако всички булки мислеха така...тази тема май нямаше да я има във форума...
пък и в крайна сметка нищо не зависи от нас така трябва да приемем това, което ни се случва докато си правим план "как ще бъде или не". Оптимизъм му е майката...пък и да вали...както казва lady_dark това си е личен дар от небесата...на купон, като на купон-ШУУУУУУМНООООООООООООООООООООО yahoo yahoo yahoo
[/quote]

   Ами аз определено си изпросих прогнозата, страхотен дъжд ни изпра на сватбата  good И не само дъжд имаше, ами и силен вятър - бе направо си беше буря  smile smile smile Дето се вика чувствах се в свои води  Bravo  girl_wink
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 24, 2008, 15:24:30 »

На моята сватба пък имаше снежна буря и то първата за сезона - супер неочаквано , но какво пък - снежна приказка  Wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 26, 2008, 15:27:11 »

Много искам слънчево време на моята сватба, като се знам ще се разстроя ако завали, но пък такъв ще ни е късмета, каквото това е, ако вали ще си кажа значи ще ни върви по вода, но.... все пак искам слънцеееее. Sunshine , но знае ли човек то ако можеше да се знае всичко от рано ама не става.
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 07, 2008, 21:34:21 »

И на мен най-големият ми страх е да не завали. Поне до 12.30 да изтрае да не вали, да направим снимките и да влезем в ресторанта, после да прави каквото иска. Но ако вали сутринта - и моят голям кошмар ще се сбъдне nea А преди малко намерих в нета някаква прогноза за времето през май - точно в края на месеца дават вероятност за дъжд. Направо се депресирах cray
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 28, 2010, 23:55:14 »

Аз съм от тези, които нямаха "слънчева" сватба. Предварително бяхме обсъдили с фотографа идеи за снимки при дъждовно време. Ако не друго, то поне ще сте спокойни, че снимките няма да се провалят. Той си беше приготвил в колата един огромен червен чадър и малко ме е яд, че не го използвахме. Много исках и снимка как се отразяваме в някоя дъждовна локва, но не намерихме таква бистра по варненските улици.
Сутринта при гримьора ни хвана много силен дъжд и дори нямаше как да стигнем до колата. За това си направихме съвсем спонтанна и импровизирана фотосесия в салона. Получиха се много добри снимки. А дъждът носи много свежест във въздуха и не бива да ви помръчава настроението. Просто си носите чадър под ръка. girl_wink
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 04, 2011, 21:51:34 »

И аз подкрепям с фотографа да се обсъди предварително ''спасителен'' вариант, за да не провалите поне сватбените снимки. Аз вече обмислям с нашата тема на сватбата какво да има като вариант при дъжд...Като се сетя - Алиса в Страната на чудесата...може пък и да не му подхожда съвсем ясно време:))) Винаги можем да се забучим в някой по-шик ресторант за пресъздаване на следобедно чаено парти - директно кацаме в сюжета:) За хубаво време - чаена церемония на плажа..Ами това е. Пък каквото - такова! За февруари месец се бях подготвила за виелици и студ, а то едно слънце се облещи  yahoo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 05, 2011, 10:03:05 »

Ами и ние както сме в края на май, нищо чудно да ни заплющи някой не много топъл майски дъжд smile Мисля задължително да предвидим чадъри, а фотосесията може да я направим и в друг ден - фотографът ни е близък приятел и практически може да ни снима когато поискаме. Е, няма да е както в самия сватбен ден, но ако времето не предразполага...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines