Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:25:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 279243 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 06, 2007, 23:07:20 »

Здравей отново,
мисля, че най-голямото перо в бюджета ни ще са нощувките на гостите - бургазлии са най-много 20 души, а останалите 40-50 какво ще ги правим незнам. Вие имате ли такъв проблем?
Преди 2 години или 3 бяхме на сватба в Копривщица всички гости бяха или от София(страната на младоженека) или от Бургас(страната на булката). Мисля че само най-най близките роднин бяха поети от младото семейство като разноски по спането. Другите си платихме ние сами спането.
Активен
nadia_84bs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #376 -: април 12, 2007, 09:58:18 »

Моята сватба също ще е в Бургас. Ресторантът ще бъде голямата зала на хотел България. Запазихме я още в края на септември, много искахме сватбата да е май месец,но всички дати бяха заети за вечерна съботна сватба, само 2 юни беше свободна, целите юни и юли бяха заети. Оставихме 100лв. капаро. Дадоха ни менюто и ни казаха че трябва да си изберем меню най-малко до 22лв. /незнам сега може и да ни изненадат като го вдигнат на 25 - стават такива неща/.Сватбата ще е за около 100човека. С капарото което оставихме ни дадоха една бележка, с нея вечерта след сватбата ползваме като подарък младоженския апартамент в хотела. Украса ресторанта няма, но работи с две сватбени агенции които имат ушити калъфи за столовете 3лв. на стол е цената. Църквата я запазихме март месец струва 101лв. но и нея казаха че след великден ще се вдигне/може би 130лв. или някъде там/, а се плаща в деня на венчявката. Ритуалната зала струва 80лв./ако и нея не са я вдигнали вече/. Като видеозаснемането ще ни бъде направено от Веско Лазаров, а фотото ще бъде фото Гея, диджей Теди сме избрали за дисководещ. Украсата ще ни я прави сватбена агенция Диаманти.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 12, 2007, 10:04:27 »

Моята сватба също ще е в Бургас. Ресторантът ще бъде голямата зала на хотел България. Запазихме я още в края на септември, много искахме сватбата да е май месец,но всички дати бяха заети за вечерна съботна сватба, само 2 юни беше свободна, целите юни и юли бяха заети. Оставихме 100лв. капаро. Дадоха ни менюто и ни казаха че трябва да си изберем меню най-малко до 22лв. /незнам сега може и да ни изненадат като го вдигнат на 25 - стават такива неща/.Сватбата ще е за около 100човека. С капарото което оставихме ни дадоха една бележка, с нея вечерта след сватбата ползваме като подарък младоженския апартамент в хотела. Украса ресторанта няма, но работи с две сватбени агенции които имат ушити калъфи за столовете 3лв. на стол е цената. Църквата я запазихме март месец струва 101лв. но и нея казаха че след великден ще се вдигне/може би 130лв. или някъде там/, а се плаща в деня на венчявката. Ритуалната зала струва 80лв./ако и нея не са я вдигнали вече/. Като видеозаснемането ще ни бъде направено от Веско Лазаров, а фотото ще бъде фото Гея, диджей Теди сме избрали за дисководещ. Украсата ще ни я прави сватбена агенция Диаманти.
nadia_84bs  Bravo много добре сте се организирали, но бъдеи сигурна 4е за ресторанта сигурно 6те вдигнат цената
колкото до църквата да навсякъде ве4е е вдигната цена, при нас във Варна в църквата където 6те бъде вен4авката,цената е вдигната с 20лв., за ритуалната зала питах но казаха 4е няма да има промени в цените
успех при подготовката на останалата 4ас
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 12, 2007, 10:36:45 »

Направо не мога да повярвам за това, което казвате за църквите  girl_impossible Как така след Великден ще вдигат цените  crazy Ние платихме цялата сума от 120 лв още през януари, не ми се вярва тепърва да искат още пари за това  beating
а по темата:  pleasantry
Парашутчета за пред гражданското - 0.30 и 0.40 лв бройката - в тях има монетка, жито и бонбон. Иначе има и по-евтини само с бонбонче - 0.15 лв.
Панделките, които са за свещите и за чашите са по 8 - 10 лв
По отношение на украсата за ресторанта искам да е само от балони - предполагам, че няма да излезе повече от 100 лв  Curtsey
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 12, 2007, 10:44:50 »


Цитат
По отношение на украсата за ресторанта искам да е само от балони - предполагам, че няма да излезе повече от 100 лв  Curtsey

не не би трябвало да е 100лв.
на нас ни искат за доста богата уклраса 95лв, която вкл. балони, свщници и екебани за вси4ки маси,обли4ане на столовете,арка над вратата,арка зад младоженците,украса на стълбите(малко ми се вижда изли6на но ще видим),украсено шампанско,бяло послтелка с цветя и май има6е още не6то но не се сещам и вси4ко това е 95лв
така 4е Ита би трябвало да ти излезе доста по евтино
Активен
nadia_84bs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #380 -: април 12, 2007, 10:51:36 »

Нашата агенция каза че урасата в расторанта ще ни излезе около 300лв. а няма да е от най-пищните все пак. Така че 95лв. ми се струват много малко. То само балоните ако са с хелий ще излязат толкова. Да няма някаква грешка?
Активен
nadia_84bs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #381 -: април 12, 2007, 10:53:39 »

Само калъфите за столовете ще ни струват 300лв. по 3лв. на стол. Така че ако решим да ги обличаме ще ни излезе около 600лв. украсата.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 12, 2007, 11:01:21 »

Ето и моите покупки за сега:
 чаши - 66лв
 чаша за църквата - 20 лв
 бижута - подарък от мама  girl_wink
 агенция - 750 лв.
 ритуална зала - 75 лв.
 халки - 270 лв.
 куверти - 130 * някъде около 20 лв. + алкохол = 2600
 нощувки - 130 * 15 = 2000 лв.

Хе хе за сега съм си набавила само това!
За другите неща имам представа, колко ще струват, но още ги нямам.
 
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 12, 2007, 12:44:17 »

Ние искахме украсата на ресторанта да е само с балони и калъфи на столовете на младоженците и кумовете и това ни струваше 100лв!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 12, 2007, 12:57:21 »

ами незнам моми4ета такава оферта ни дадоха от хотел-ресторанта АКВА ohah
дори един познат си правеха сватбата там преди около 3 седмици и каза 4е украсат била много хубава и пи6на и им разре6или да си вземат само балоните като си трагвали
Утре ако не забравя ще ви сканирам листа напе4атан с офертата им да го видите
и аз се у4удих 4е е такава цената ама управителя потвърди гласово 4е е 95лв.
« Последна редакция: април 12, 2007, 13:20:09 от maria_lakova » Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 12, 2007, 12:59:42 »

Аз засега мога да кажа само за няколко неща:
Ритуална зала-107лв
Църква-220лв
Халки-500лв
Фотограф-245лв
DJ-40лв/час
Покани-80бр-112лв
Чаша за чърква -30лв
Свещи-25лв
Ресторант/капаро/-300лв

Засега това се сещам!!!
Активен
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #386 -: април 13, 2007, 21:22:55 »

На мен калъфите за столове ми бяха по 3 лева.
Арката с тюл и изкуствени цветя 85 лв.
6 стойки с тюл и изкуствени цветя 85 лв.
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #387 -: април 15, 2007, 21:02:12 »

Ето че пак ще се разпиша в темата за цените.
Бясна съм, отпадна ни фотографа, който е бивш колега на мъжа ми  Плачещо момиче Беше поел анагажимент (щяхме и да му платим, разбира се), после започна да увърта, че нямало да се справи, защото не е професионалист. Искал да бъде само втори фотограф. Е, аз обаче не искам  Mad girl Ще си вземем само един и то професионален. Хубаво, че не ни го каза точно преди сватбата.
От тук още 250 лв. минус от бюджета.
Тортата ще ни струва около 120 лв., от Романс в Симеоново.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 16, 2007, 12:05:07 »

Аз засега мога да кажа само за няколко неща:
Ритуална зала-107лв
Църква-220лв
Халки-500лв
Фотограф-245лв
DJ-40лв/час
Покани-80бр-112лв
Чаша за чърква -30лв
Свещи-25лв
Ресторант/капаро/-300лв

И още:
Костюм за милото-480лв
Риза -95лв
Обувки/пак за него/-75лв
Моята рокля-660лв

Засега е това!!! girl_wink
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #389 -: април 21, 2007, 10:34:10 »

Понеже стана дума в тази тема какви мошенници са във Варна: да споделя и аз.
Ние живеем в София но ще се женим във Варна, защото младоженецът е от там.
Отива свекървата да ни запише и лелката и казва, че трябвало да си направим медицинските във Варна, защото можело в София да пропуснат някой подпис или печат и да не трябва да се връщаме после чак до София да ни ги оправят.... но ето там - във Варна имало една клиника, където ги правели за 6 часа само, И виж ти тя "случайно" има визитки на тази клиника.....

.... аз мога или не мога. Затова ми внасят пълни осигуровки на работа да ходя аз по частни клиники, а не при личния лекар!!! Че не съм била аз там да и обясня как няма да ми признае законно медицинско издадено от личния лекар и да ми обяснява как в различните градове има различни законни изисквания... diablo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines