Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 08:38:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 266447 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #270 -: март 20, 2007, 23:45:27 »

И ние сме предвидили куверти за dj,фотото и видеото

Ние също сме ги включили.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 21, 2007, 00:02:00 »

И ние сме предвидили куверти за dj,фотото и видеото
Явно не може без тези куверти!
Аз до скоро въобще не се бях сетила,че и за тях ще трябват куверти! :tuktuk:Но като се замисли човек,фотографът ще бъде с нас от следобяд(за вечерните сватби) и до края на вечерта,ако го оставим гладен и жаден,може да е паднал под някоя маса  olele! laugh
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 21, 2007, 07:19:51 »

И ние сме предвидили куверти за dj,фотото и видеото
Явно не може без тези куверти!
Аз до скоро въобще не се бях сетила,че и за тях ще трябват куверти! :tuktuk:Но като се замисли човек,фотографът ще бъде с нас от следобяд(за вечерните сватби) и до края на вечерта,ако го оставим гладен и жаден,може да е паднал под някоя маса  olele! laugh
*ROFL*Със сигурност обаче няма да му е до снимки
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #273 -: март 21, 2007, 18:09:13 »

При нас нямаше как да включим 4 степенно меню куверт за видеооператори и фотографи по простата причина, че те половината от времето щяха да хапват, но поръчахме сандвичи със десерт като по корпоративните събирания в една съседна мини зала и ги поканихме когато преценят да отидат да хапнат.

Що се отнася до DJ, човекът за осветлението, помощничките на Ади и прочие подизпълнители, които ни бяха осигурени от сватбената агентка, тя ни предупреди специално, че тези хора са (цитирам) "професионалисти и не са дошли на работа да се наядат и напият". Ади и тези хора нищичко не хапнаха през цялата вечер, на мене от една страна ми беше жал, от друга, може би има доза истина, че като е сватба не е нужно да храним хората, които работят, не съм сигурна дали имам някакво мнение по въпроса, просто казвам как стана при нас pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 21, 2007, 18:41:39 »

silverarrow напълно съм сагласна с теб,вупреки че и при нас сигорно ще се наложи да има куверти за диджей,фото и оператор pardon
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #275 -: март 22, 2007, 09:40:24 »

При нас нямаше как да включим 4 степенно меню куверт за видеооператори и фотографи по простата причина, че те половината от времето щяха да хапват, но поръчахме сандвичи със десерт като по корпоративните събирания в една съседна мини зала и ги поканихме когато преценят да отидат да хапнат.

Що се отнася до DJ, човекът за осветлението, помощничките на Ади и прочие подизпълнители, които ни бяха осигурени от сватбената агентка, тя ни предупреди специално, че тези хора са (цитирам) "професионалисти и не са дошли на работа да се наядат и напият". Ади и тези хора нищичко не хапнаха през цялата вечер, на мене от една страна ми беше жал, от друга, може би има доза истина, че като е сватба не е нужно да храним хората, които работят, не съм сигурна дали имам някакво мнение по въпроса, просто казвам как стана при нас pardon
най-после някой да го каже Bravo
ние българите много бъркаме понятията работа,прафесионализъм и задължения Blush
но аз също ще плащам куверти не само за ди джей ,оператор и оркестър,но и за 10 човека персонал в ресторанта,което си е около 200 лв излишни разходи *crazy*Управителката на ресторанта каза че тези хора щяли да са на крак от обяд и не можело да не хапнат
По тая логика аз като съм в офиса,клиентите трябва ли да ми носят ядене само защото съм на работа hysteric
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 22, 2007, 09:45:28 »

Аз това съм го казвала в друга тема.Имахме голям спор вкъщи за тези куверти.Аз даже не исках да има такива,защото ди джея ,форографа,видеото са на сватба по работа ,а не за купона.Накрая ме склониха да им поръчаме все пак нещо ,но менюто нямаше нищо общо със това на гостите.Аз съм много против да се поръчва ядене за персонала.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 22, 2007, 09:46:48 »

junglegirl^84 точна така и аз така мисля като теб!ама много нахални станаха втават всички като чуят за сватба,гледат каквото могат да те издоят.мен ако в някоя ресторант ми кажат че искат куверти за сервитюрите направо ще си изляза без много много да се обяснявам колко са НАГЛИ.а за почерпка на персонала от ресторанта поне торта винаги остава(ние ще я поръчаме 10-15 парчета повече),но цял куверт много могат да ме извиняват че ще ги угрее
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 22, 2007, 10:06:09 »

junglegirl^84 точна така и аз така мисля като теб!ама много нахални станаха втават всички като чуят за сватба,гледат каквото могат да те издоят.мен ако в някоя ресторант ми кажат че искат куверти за сервитюрите направо ще си изляза без много много да се обяснявам колко са НАГЛИ.а за почерпка на персонала от ресторанта поне торта винаги остава(ние ще я поръчаме 10-15 парчета повече),но цял куверт много могат да ме извиняват че ще ги угрее
УЖАСНО НАГЛИ ХОРА  Mad girl
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #279 -: март 22, 2007, 10:09:00 »

При нас нямаше как да включим 4 степенно меню куверт за видеооператори и фотографи по простата причина, че те половината от времето щяха да хапват, но поръчахме сандвичи със десерт като по корпоративните събирания в една съседна мини зала и ги поканихме когато преценят да отидат да хапнат.

Що се отнася до DJ, човекът за осветлението, помощничките на Ади и прочие подизпълнители, които ни бяха осигурени от сватбената агентка, тя ни предупреди специално, че тези хора са (цитирам) "професионалисти и не са дошли на работа да се наядат и напият". Ади и тези хора нищичко не хапнаха през цялата вечер, на мене от една страна ми беше жал, от друга, може би има доза истина, че като е сватба не е нужно да храним хората, които работят, не съм сигурна дали имам някакво мнение по въпроса, просто казвам как стана при нас pardon
най-после някой да го каже Bravo
ние българите много бъркаме понятията работа,прафесионализъм и задължения Blush
но аз също ще плащам куверти не само за ди джей ,оператор и оркестър,но и за 10 човека персонал в ресторанта,което си е около 200 лв излишни разходи *crazy*Управителката на ресторанта каза че тези хора щяли да са на крак от обяд и не можело да не хапнат
По тая логика аз като съм в офиса,клиентите трябва ли да ми носят ядене само защото съм на работа hysteric
На същото мнение съм,не съм съгласна когато персонала на заведението е на работа ние да им плащаме храната.По тази логика както казва junglegirl^84  на нас трябва някой на работното място да ни плаща храната.Не е правилно.Нали тези хора са на работа и на заплата.А и друго,те така или иначе няма да останат гладни и при всички положения от нашите куверти ще хапнат.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 22, 2007, 10:10:09 »

ДА ТОЧНО ТАКА  Mad girl
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 22, 2007, 10:19:34 »

Мисля че няма начин да не ги почерпиш нещо въпреки че споделям мнението че те са дошли да работят и ако са толкова гладни могат да си поръчат и да си го платят.Но така или иначе сме в България и затова при нашата сватба сме решили че ще им направим нещо като порция но няма да е като на гостите и ще е без алкохол.А за ядене на персонала да забравят.Това е най голямата глупост която съм чувала.Тези хора като са от обяд на крак получават заплата и могат да си позволят да седнят и да се нахранят.Интересно ми е когато няма сватба гладни ли стоят.Наистина почват да стават някои ресторантьора смешни и нагли.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 22, 2007, 10:41:03 »

Чесно казано съм съгласна съм с мнението, че фото, видео, DJ, и персонал са си на работа. Мисля да направим едно меню за фото, видео и DJ без алкохол. За другите нищо те си работят и си имат осигурена храна.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #283 -: март 22, 2007, 10:58:10 »

При вас имаше отделна маса за оркестър,фото и видео,с куверти,като нашите.Управителя искаше по 10лв за персонала за куверт, но накрая не знам дали им платихме по толкова,и изобщо платихме ли им,защото ние с мъжа ми бяхме против да плащаме на персонала на ресторанта пари за храна.Но накрая плащаха родителите....
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 22, 2007, 11:11:30 »

Това е голяма глупост. Как така ще се плаща на персонала? Да не би като идват хора на свободна консумация да плащат на персонала? Той няма ли меню за тях обикновенно си хранят персонала.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines