Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 00:39:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 265046 пъти)
 
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #255 -: март 19, 2007, 16:34:50 »

 Аз да си призная,бих се чувствала по-добре в рокля за 2 000 лева,но за съжаление нямам възможност да си купя  такава sad .Но и моята ще е хубава-ще видите  Wink аз ще ви я покажа,когато я намеря и я взема  girl_in_love .Сигурна съм,че всички ще изглеждаме добре,защото ще сме много щастливи и влюбени  любов заедно
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 19, 2007, 16:37:09 »

Аз да си призная,бих се чувствала по-добре в рокля за 2 000 лева,но за съжаление нямам възможност да си купя  такава sad .Но и моята ще е хубава-ще видите  Wink аз ще ви я покажа,когато я намеря и я взема  girl_in_love .Сигурна съм,че всички ще изглеждаме добре,защото ще сме много щастливи и влюбени  любов заедно
ДА  и аз щях да се чуствам най добре в рокля на Elie Saab,но майка каза че ще видя рокля за 20 000 през крив макарон sad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 19, 2007, 16:39:04 »

надявам се че не сте ме разбрали погрешно.Цените си ги плащате Вие.В крайна сметка кой колкото може да си позволи и хареса.Просто ми беше интересно да ги видя какво представляват и тъй като вече сте написали цени мислех че сте ги купили и ги има на снимка
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 19, 2007, 16:42:18 »

gucci  моята ще пристигне след 3 месеца sad
но и не искам да я показвам преди сватбата
някаде в темата за роклите сам пускала подобна с обяснение за разликите
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #259 -: март 20, 2007, 08:56:58 »

С риск да сбъркам темите, пиша тук, защото като че ли тази тема е най-обща. Мисля, че четох някъде мнения относно кувертите за фотографа, видеооператорът и DJ. Имам следният казус - тай като фотографът ни ще снима до първия танц - така пише в офертата му, трябва ли да му предвидя куверт в ресторанта. Защото това изисква и да съобразя къде да го сложа да седне. Може да ми е глупав въпроса,  но предпочитам да ви питам. Благодаря предварително...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 20, 2007, 08:59:28 »

raly  в твоя случай ми се струва без ку :\верт
ние нашият ще го искаме до края и затова ще има куверт
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #261 -: март 20, 2007, 09:03:54 »

С риск да сбъркам темите, пиша тук, защото като че ли тази тема е най-обща. Мисля, че четох някъде мнения относно кувертите за фотографа, видеооператорът и DJ. Имам следният казус - тай като фотографът ни ще снима до първия танц - така пише в офертата му, трябва ли да му предвидя куверт в ресторанта. Защото това изисква и да съобразя къде да го сложа да седне. Може да ми е глупав въпроса,  но предпочитам да ви питам. Благодаря предварително...

 Въпроса ти изобщо не е глупав,аз още нямам фотограф и не знам точно как стоят нещата с куверта,но и на мен ще ми е интересно да разбера.Може би наистина ще трябва място и за него  photograph
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 20, 2007, 09:55:36 »

Според мен и за фотографът,и за видеооператорът,и за водещият на събитието(ако има такъв) трябва да има предвиден куверт!Освен,че са на работа,те неволно стават и наши гости!Мисля си,че би било неприятно да си стоят цяла вечер(или ден) милите гладни и жадни или пък да са на консумация за своя сметка(освен ако те категорично не откажат) sad Но това само при положение,че са наети за цялото събитие.raly,в твоя случай обаче мисля,че е напълно излишно и не е необходимо!Може би е правилно да го почерпите едно питие май Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 20, 2007, 10:08:26 »

Ние имахме отделна маса за 4 човека за фотографа, видеооператора и DJ (бяха двама) имаше куверти и за тях! Питахме ги как предпочитат с куверт или да си поръчват каквото искат, но всички казаха, че предпочитат куверт, защото няма да имат време да мислят какво да си поръчат. Все пак и те са хора и те трябва да хапнат и пийнат (само да не се  drinkz, че ще има после  beating ) но при нас нямаше такива ситуации слава богу  girl_wink
При положение, обаче, че фотографа ще е само до първия танц мисля, че няма нужда от куверт, а може да си поръча нещо за пийване, но да има някъде място за сядане, че да не стои прав! Може би е най-добре ако го попитате  как е било на другите сватби, където е бил  good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #264 -: март 20, 2007, 10:22:27 »

благодаря ви момичета. За видеооператорът и DJ има куверт естествено, но ще помисля за фотографа как да стане. Може би наистина ще е излишен куверта за него  smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 20, 2007, 10:52:27 »

Мисля, че все с нещо трябва да го почерпите фотографа. Нищо , че е за малко. Все пак е снимал до първия танц не малко.
И ние ще имаме куверти за фото, видео и DJ. Те ще са с нас до края.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 20, 2007, 10:54:43 »

Мисля, че все с нещо трябва да го почерпите фотографа. Нищо , че е за малко. Все пак е снимал до първия танц не малко.
И ние ще имаме куверти за фото, видео и DJ. Те ще са с нас до края.
и аз съм на същото мнение  good
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 20, 2007, 13:05:45 »

Ние ще имаме куверти за DJ и видеото, но за фотографа, мисля че няма нужда защото и при нас ще е само за първия танц и от там нататък с любителски фотоапарат!!! smile  Е разбира се че ще ги почерпим, но цял куверт ............ End  А и агентката така ни предложи и аз сам напално сагласна с нея tease
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 20, 2007, 14:20:27 »

И ние сме предвидили куверти за dj,фотото и видеото
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 20, 2007, 23:40:42 »

И ние сме предвидили куверти за dj,фотото и видеото
Явно не може без тези куверти!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines