Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 18:52:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 266271 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 16, 2007, 09:39:35 »


Даааам, и аз в началото недоумявах как може ритуалът да струва толкова, при положение, че някои момичета от форума бяха написали за други градове 60-90 лв. И аз съм от варна. Една позната ме предупреди за още нещо - освен всичките тези такси за фото-право и видео-право в залата, когато излезете пред ритуалната зала не може да си направите снимки там (напр. обща снимка на всички), з-то правото за снимки на територията около ритуалната е "закупена" от друг фотограф и за да се снимате трябва да му платите на него отделно, вашия фотограф няма право да снима там. Не знам до колко е вярно, поинтересувай се ако искаш, за да няма изненади на самия ден. Не че толкова ще стане нещо ако нямам снимка пред ритуалната, но е АБСОЛЮТНА излагация и алчност от тяхна страна.
[/quote]
ама какви са тези глупости  Плачещо момиче леле май ще си вдигаме нервитре и ще се караме на сватбения ден  diablo
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #241 -: март 16, 2007, 10:03:03 »

 Направо се излагат тези хора.Явно преценяват според човека,колко пари да му вземат  angry .То покрай всички останали разходи за една сватба това е почти незабележима сума,но е много глупаво така да изнудват бъдещите младоженци.Дано поне да си заслужава.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 16, 2007, 18:18:53 »

Направо се шашкам като чета за какви цифри говорите Mad girl И не самите суми ме стряскат,а разликите в услугите на отделните ритуални зали.Та се зачудих-те(съветите) не са ли държавни учреждения и не би ли следвало от това цените да са уеднаквени?!Или поне  някакси унифицирани по градове!Чудна работа,и много съмнителна!Не си обяснявам суми от рода на 137лв(при това с "механична музика"-демек касетофонче) и нагоре shok!Аз съм от Дупница и тук залата е само една(м/у другото нова и доста симпатична),а такса няма!Плащаш си само за хор(едни много симпатични официални дядовци,които пеят под съпровода на пиано,и това е по желание.Ако не ги искаш-не плащаш.В църквата е малко по-скъпо-там заплащаш за самата церемония около 60лв май (забравих точно колко казаха) и допълнително за вкарване на видео/фото по 15лв,а като попитах по 15 на всяко апаратче ли?!? бабата там ми махна с ръка-карай Остави ,явно заплащаш еднократно.Това са цените при нас,направо не ви завиждам на какви кожудери попадате :huh,разчитат на това,че всеки ще си каже "какво пък,веднъж се женя" или че просто няма да имате друг избор...жалко sad
« Последна редакция: март 16, 2007, 18:22:13 от Rossistela » Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #243 -: март 16, 2007, 19:45:58 »

Направо се шашкам като чета за какви цифри говорите Mad girl И не самите суми ме стряскат,а разликите в услугите на отделните ритуални зали.Та се зачудих-те(съветите) не са ли държавни учреждения и не би ли следвало от това цените да са уеднаквени?!Или поне  някакси унифицирани по градове!Чудна работа,и много съмнителна!Не си обяснявам суми от рода на 137лв(при това с "механична музика"-демек касетофонче) и нагоре shok!Аз съм от Дупница и тук залата е само една(м/у другото нова и доста симпатична),а такса няма!Плащаш си само за хор(едни много симпатични официални дядовци,които пеят под съпровода на пиано,и това е по желание.Ако не ги искаш-не плащаш.В църквата е малко по-скъпо-там заплащаш за самата церемония около 60лв май (забравих точно колко казаха) и допълнително за вкарване на видео/фото по 15лв,а като попитах по 15 на всяко апаратче ли?!? бабата там ми махна с ръка-карай Остави ,явно заплащаш еднократно.Това са цените при нас,направо не ви завиждам на какви кожудери попадате :huh,разчитат на това,че всеки ще си каже "какво пък,веднъж се женя" или че просто няма да имате друг избор...жалко sad

 Много си права,точно така е.Явно разчитат на това изобщо да не се замислиш или дори да го направиш,да си кажеш:"какво пък".Българска му работа  angry
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #244 -: март 17, 2007, 19:49:22 »

ето разходите ми от днес:
рокля - 310 лв.
свещи за църквата - 20 лв
чаши за ритуалната зала - 24 лв.
украса за свещите и чашите - 6 лв.
шампанско (украсено) - 20лв
бутониери 12 бр.за важните гости +150 бр. за всички гости - 48 лв.
букет за хвърляне(нали така му викат Curtsey) 10лв.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #245 -: март 18, 2007, 20:25:22 »

Нашата сватба досега в сметки изглежда така:

Ритуална зала - 130лв.
Църква - 160лв
капаро за ресторант - 300лв.
Видео- 320лв
Фото - 300лв
Диджей -200лв
Рокля - 1500лв
Украса под наем - 180лв

Всички цени са за София

Така като гледам ще ударим някъде към 7000.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 18, 2007, 20:35:13 »

аз се притеснявам че много мудно ни варви организацията sad
църква=330лв.
халки=850лв.
рокля=2800лв.
чаши+за църквата и украса=40лв.
късметчета=25лв.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 18, 2007, 20:49:57 »

 maslinka,според мен хич не е мудно!Има още 6 месеца,доколкото виждам от линийката ти!Не се притеснявай!До нашата сватба остават 4 месеца и 24 дни,а единственото,с което мога да се похваля е запазена дата за съвета и църквата!Наистина в София трябва да се действа по-бързо,но спокойно,има време!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #248 -: март 18, 2007, 23:49:28 »

аз се притеснявам че много мудно ни варви организацията sad
църква=330лв.
халки=850лв.
рокля=2800лв.
чаши+за църквата и украса=40лв.
късметчета=25лв.
миличка ти си почти готов сватбен агент girl_in_love
какво значи мудно Oh my ...
имате толкова много време,давай го по-спокойно
Организацията на сватбата трябва да носи удоволствие ,а не притеснения danceg
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 19, 2007, 08:47:15 »

някой път като се замисля колко много неща имам да правя и ми се  cray,защото сега уча за изпит но след 28 март изцяло се отдавам на подготовката
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #250 -: март 19, 2007, 11:04:51 »

някой път като се замисля колко много неща имам да правя и ми се  cray,защото сега уча за изпит но след 28 март изцяло се отдавам на подготовката
представям си какво ще е като се занимаваш само с подготовката DANCE
ще се справиш чудесно!
не се притеснявай girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 19, 2007, 16:15:37 »

Наистина разликите в цените е огромна.Когато говорим за различни градове е разбираемо но за едни и същи зали мисля че това само в България може да се случи.На една приятелка пък и бяха искали допълнително пари за датата за да бъдат те а не някакви други хора защото на тая дата вече били запазени часовете в които искали те.Маслинка много ще ми е интересно да видя роклята за 2800 лв .Yana_bah ще ми бъде интересно да видя и твойта за 1500 лв.От къде сте ги купили
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 19, 2007, 16:25:46 »

моята е na Mori lee.купих я от Shu Shi
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #253 -: март 19, 2007, 16:28:32 »

според мен няма значение колко струва роклята sad
дори и да е от 10000 лв ако не ми стои добре и ако не ми отива като модел няма да я сложа Blush
Така че....разликата в цените не бива да ви притеснява
аз бих облякла рокля и от 100 лв. ако ми харесва Mad girl
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 19, 2007, 16:34:02 »

според мен няма значение колко струва роклята sad
дори и да е от 10000 лв ако не ми стои добре и ако не ми отива като модел няма да я сложа Blush
Така че....разликата в цените не бива да ви притеснява
аз бих облякла рокля и от 100 лв. ако ми харесва Mad girl
естествено че опредялящо е как ти стои good и всеки си избира според вазможностите все пак.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines