Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 23:34:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 266295 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 20, 2007, 12:56:34 »

Ами, като чета всичко тук и започвам д асе радвам, че се оженихме преди 5 месеца!!! Dance CHEERS любов заедно Сега май щеше да ни излезе почти двайно! Oh my ...
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 20, 2007, 16:17:23 »

Наистина всичко много поскъпна!Даже на нас не искаха да ни резервират ресторанта преди нова година,защото щяло да има нови цени на кувертите!!! :angry:И това беше навсякъде,не само в този,който ние си избрахме!
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #137 -: февруари 20, 2007, 18:10:59 »

на нас ни направиха резервацията в ресторанта още преди нова година (ноември месец) - сватбата е за 21-ви април и даже питахме дали ще има промяна в цената, но ни успокоиха, че всичко е ок. така,че май съм късметлия.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 21, 2007, 09:54:53 »

Определено си късметлия!При нас нямаше промяна в цената на куверта/това е много добре/, но ни държаха в напрежение и се питахме какво ли пък толкова ще става след нова година!Неприятно е да си в неведение! hysteric
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #139 -: февруари 21, 2007, 10:48:09 »

засега разходите са следните:

Такса за граждански брак - 137 лв.
Църква - 160 лв.
Прическа, грим, маникюр - 150 лв. (+36 лв. пробна прическа)
Ресторант - 34 лв. куверт за 75-80 гости = 2550 - 2720 лв.
Свещи за църквата - 39 лв. (с ръчна изработка)
чаши - 32 лв. (без да съм ги украсявала още)
бижута - 107 лв.
обувки - 52 лв.
DJ - 300 лв. (ще се корнкретизира според броят часове)
фото - 300 лв.
видео - 300 лв.
бельо - 37 лв.
Това е засега - не се сещам друго.
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #140 -: февруари 21, 2007, 13:13:23 »

Здравейте, аз съм нова, но на мен също ми предстои сватба през май месец. Вчера се записахме за граждански брак - цената е за София - ритуална зала Красно село, 19. 05. 2007г. - цена  107 лв. Сватбата е през деня, оставам с впечатление, че вечерните може да са малко по - скъпи. Относно църковния брак имам познат свещенник, който е съвсем близо до София и ми каза, че официално спуснатата от Светия Синод такса за църковен брак е 30 лв.. От там нататък всичко поискано отгоре е по преценка на служителите, работещи в съответния храм, но 230 лв. ми се струва доста сериозна сума.
Здравей Виола, и аз съм почти нова тук, и ние сме на 19.05.07 в Красно село. И нашата е през деня, просто защото ходихме в понеделник да запазим час и ни казаха че за следобяд всичко е заето. На нас ни излезе 100 лв. Виола кажи, избрахте ли си вече ресторант? Ако искаш пиши ми на лични.
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #141 -: февруари 21, 2007, 13:40:27 »

На нас фотото 126 лв с 26 албум и 100 снимки на хартиен носител,отделно двд в кутийка със всички снимки.
Камерата беше 150лв с оригинал + копие на филмите и са страхотни
Здравейте момичета. Ванис, за кой град става въпрос? сподели повече инфо за такива професионалисти, ако искаш може и на лични.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 21, 2007, 17:25:23 »

засега разходите са следните:

Такса за граждански брак - 137 лв.
Църква - 160 лв.
Прическа, грим, маникюр - 150 лв. (+36 лв. пробна прическа)
Ресторант - 34 лв. куверт за 75-80 гости = 2550 - 2720 лв.
Свещи за църквата - 39 лв. (с ръчна изработка)
чаши - 32 лв. (без да съм ги украсявала още)
бижута - 107 лв.
обувки - 52 лв.
DJ - 300 лв. (ще се корнкретизира според броят часове)
фото - 300 лв.
видео - 300 лв.
бельо - 37 лв.
Това е засега - не се сещам друго.

Ух така е човек като прави сватба със замах.дано с тези цени да си си купила и качетвени услуги.Успех и прекрасна сватба ти пожелавам  good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #143 -: февруари 22, 2007, 09:12:40 »

Чак сватба със замах не знам - аз като чета тук цените за София на повечето неща с в тези рамки. Единственото, което съм си позволила засега са свещите по-нестандартни и прическата, която е в комплект с грима и маникюра - но това с прическата е една друга история, която съм описала в съответната тема. huhhuh.gif
Активен
lil20
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #144 -: февруари 23, 2007, 12:11:40 »

silverarrow стига да не много нахално от моя страна би ли казала,колко ви излезе цялата сватба?Опитах се да ти пиша на лични,но мисля че не получи съобщението ми.Направо съм влюбена във вашата сватба.Искам да ви поздравя за невероятната организация  Bravo  Мисля да използвам вашата агентка,скоро ще се свържа с нея,но ме интересува просто информативно колко ще ми излязат всички тези красоти.
Щастлив семеен живот на всички пожелавам!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 23, 2007, 12:16:19 »

Чак сватба със замах не знам - аз като чета тук цените за София на повечето неща с в тези рамки. Единственото, което съм си позволила засега са свещите по-нестандартни и прическата, която е в комплект с грима и маникюра - но това с прическата е една друга история, която съм описала в съответната тема. huhhuh.gif
Е да гледам как са цените в Сф,но например Булечка споменава много разумни цени!Просто не мога да си представя сватба за около 7-8-10 хил.Нашата беше много скромна и бях много доволна от този факт.Не че нямам средства напротив имам,но някак си ми изглежда  girl_impossible безмислено чак такива пари да се дават
 
Цитат
Прическа, грим, маникюр - 150 лв. (+36 лв. пробна прическа)
Ресторант - 34 лв. куверт за 75-80 гости = 2550 - 2720 лв
Надявам се не се обиждаш.Това си е лично мнение!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 23, 2007, 12:50:48 »

Чак сватба със замах не знам - аз като чета тук цените за София на повечето неща с в тези рамки. Единственото, което съм си позволила засега са свещите по-нестандартни и прическата, която е в комплект с грима и маникюра - но това с прическата е една друга история, която съм описала в съответната тема. huhhuh.gif
Е да гледам как са цените в Сф,но например Булечка споменава много разумни цени!Просто не мога да си представя сватба за около 7-8-10 хил.Нашата беше много скромна и бях много доволна от този факт.Не че нямам средства напротив имам,но някак си ми изглежда  girl_impossible безмислено чак такива пари да се дават
 
Цитат
Прическа, грим, маникюр - 150 лв. (+36 лв. пробна прическа)
Ресторант - 34 лв. куверт за 75-80 гости = 2550 - 2720 лв
Надявам се не се обиждаш.Това си е лично мнение!

Фийби, според мен е въпрос на лична преценка! pardon
И нашата се получи скромна, но аз много доволна от това, не е за парите, както ти казваш!!! good

Но по принцип от миналата година и сега цените доста са се вдигнали и ако се женех тази година, сигурно щеше да е горе-долу двойна сумата! girl_impossible
За пример: в нашия ресторат, където куверта беше 18.00лв.(най-много), сега вече е 20.00лв., което малко или много оскъпява!!! Girl_sing
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 23, 2007, 12:53:00 »

Булечка не мисля че от 18 лв на 20 лв е двойно,но няма значение явно не можете да разберете какво се опитвам да кажа.Не обвинявам никого,просто споделям.Излиза че обикновен човек със средна заплата 500 лв не може да се ожени в Сф така ли?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 23, 2007, 13:00:17 »

както се казва "човек знае и 2 и 200" Wink
аз ако ми бяха дали моите родители 10000 а рокля,а не 3000  щях да си купя от 10000.но си мисле че всеки човек си има и приоритети и решава за какво да дава луди пари(което пак според други е излишно) и съответно обратното.пример някой дават по 4-5 лв за покани а на мен ми се струва излично толкова много пари за една покана girl_wink
но пък е важно за мен да съм с скъпа рокля и обувки,което пък за други е излишно.
така че всеки сам решава Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 23, 2007, 13:04:49 »

както се казва "човек знае и 2 и 200" Wink
аз ако ми бяха дали моите родители 10000 а рокля,а не 3000  щях да си купя от 10000.но си мисле че всеки човек си има и приоритети и решава за какво да дава луди пари(което пак според други е излишно) и съответно обратното.пример някой дават по 4-5 лв за покани а на мен ми се струва излично толкова много пари за една покана girl_wink
но пък е важно за мен да съм с скъпа рокля и обувки,което пък за други е излишно.
така че всеки сам решава Wink
Абсолютно съм съгласна с теб!И точно това исках да кажа няколко поста по-долу,че човек като има и разполага е добре.Може да си направи супер сватба,което разбира се не е лошо а напротив.Ето например
silverarow каква сватба е направила за чудо и приказ!За което поздравления!Аз имам също възможности,но не бих направила скъпа сватба!Както и да е важното е булката да е щастлива! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines