Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:49:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 265005 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: май 16, 2007, 20:26:15 »

Не знам, може и някакви други да счупим, това е добра идея, а ще си запазя сватбените good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #496 -: май 17, 2007, 08:13:04 »

най- ме е яд, че някои неща дето после ги слагаш на секцията и им забърсваш праха струват майка си и баща си sad
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: май 17, 2007, 09:04:50 »

момичета - няма значение кое колко струва? И аз не искам да се изхвърляме и да даваме "грешни пари" за един път. Но има някои неща, за които най-вероятно и ние ще се прежалим. Като например чашата за църквата. Всичко което сме гледали досега и ни е харесало е в порядъка 100 - 150лв. Ако няма да вземем нещо което ни харесва - няма смисъл да дадем половината пари и да вземем нещо което не ни харесва и със сигурност ще забутаме в някой шкаф още на следващия ден.
И аз съм си харесала ритуални чаши за около 1200лв (да, наистина са горе-долу толкова) - не мога да си ги позволя и ще търся по-евтин вариант, но дори и 200 да излязат и да ми харесват поне на половина толкова, колкото тези за 1200 - ще ги дам. Предпочитам го пред това да си купя чаши за 30лв и да не мога да ги гледам sad
Всеки си се простира според чергата, е казал народа, и на нас не ни е работа да съдим кой колко пари е дал за сватбата си.

Лично мнение, без да искам да засегна когото и да било!!!

П.С. Радост, много ми е любопитно да ви видя чашите (ритуалните и тази за църквата), моля те пусни снимки когато имаш възможност!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #498 -: май 17, 2007, 09:12:05 »

и аз искам да ги видя, а темата не е " Да се похвалим кой колко е дал" а да се тегли чертата на разходите, на мен например ми е много полезно да се ориентирам преди обикалянето по магазините кое колко върви Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: май 17, 2007, 10:29:16 »

и аз искам да ги видя, а темата не е " Да се похвалим кой колко е дал" а да се тегли чертата на разходите, на мен например ми е много полезно да се ориентирам преди обикалянето по магазините кое колко върви Wink

че той никой не е тръгнал да се хвали !!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: май 17, 2007, 10:44:12 »

мисля че тази тема е много полезна защото всеки се ориентира как стоят нещата,но мисля че не трябва да споменаваме цени а може би да пускаме снимчици,и да споделяме от къде са нещата за сватбата (е в другите теми разбира се) за да можем да си помагаме взаимно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: май 17, 2007, 10:48:16 »

Аз мисля, че и цените с аот значени, така човек може да се ориентира по-добре и да прецени правилно дали това, което му се предлага е на добра цена или не!!! good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: май 17, 2007, 10:53:56 »

абсолютно съм съгласна, че ИМА нужда да се пишат цените на конкретните неща. И не за да видим "кой колко се е изръсил", а за да си направим сметка (поне ние бъдещите булки Wink ) какво можем да очакваме във финансово отношение...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: май 17, 2007, 10:54:22 »

ох аз съм се объркала
исках да кажа че не трябва да споменаваме САМО цените и нищо друго,разбира се цените са много важни
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: май 17, 2007, 10:54:43 »

Да, от значение са цените, а също и качеството. Тази темичка е полезна, защото можеш да сравниш кое, колко и като разгледаш снимките и как. А е съвсем логично хората с повече възможности да си позволяват по-скъпи неща. Аз лично също предпочитам по - скъпи неща, но не винаги мога да си ги позволя и се радвам за тези, които могат!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: май 17, 2007, 10:56:34 »

Обаче за съжаление не винаги по-скъпите/услуги неща са по-качествени и хубави!!! diablo
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: май 17, 2007, 11:02:21 »

Не винаги, но почти винаги! Когато избираш утвърдени имена в даден бранш е нормално цените им да са по - високи, но в никъкъв случай не отричам, че ако търсиш дълго време можеш да откриеш добро качество и на по- ниска цена, но то разбира се не е гарантирано.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: май 17, 2007, 11:03:46 »

Не винаги, но почти винаги! Когато избираш утвърдени имена в даден бранш е нормално цените им да са по - високи, но в никъкъв случай не отричам, че ако търсиш дълго време можеш да откриеш добро качество и на по- ниска цена, но то разбира се не е гарантирано.

Съгласна съм! good А и нали всяко правило си има изключния!!! hysteric
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #508 -: май 17, 2007, 13:30:30 »

и аз искам да ги видя, а темата не е " Да се похвалим кой колко е дал" а да се тегли чертата на разходите, на мен например ми е много полезно да се ориентирам преди обикалянето по магазините кое колко върви Wink

че той никой не е тръгнал да се хвали !!!

не не е за това, понеже Alucinado каза че няма значение, просто исках да обясня, че е за да сме си полезни, не да се хвалим give_rose
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: май 17, 2007, 13:42:22 »

момичета - няма значение кое колко струва? И аз не искам да се изхвърляме и да даваме "грешни пари" за един път. Но има някои неща, за които най-вероятно и ние ще се прежалим. Като например чашата за църквата. Всичко което сме гледали досега и ни е харесало е в порядъка 100 - 150лв. Ако няма да вземем нещо което ни харесва - няма смисъл да дадем половината пари и да вземем нещо което не ни харесва и със сигурност ще забутаме в някой шкаф още на следващия ден.
И аз съм си харесала ритуални чаши за около 1200лв (да, наистина са горе-долу толкова) - не мога да си ги позволя и ще търся по-евтин вариант, но дори и 200 да излязат и да ми харесват поне на половина толкова, колкото тези за 1200 - ще ги дам. Предпочитам го пред това да си купя чаши за 30лв и да не мога да ги гледам sad
Всеки си се простира според чергата, е казал народа, и на нас не ни е работа да съдим кой колко пари е дал за сватбата си.

Лично мнение, без да искам да засегна когото и да било!!!

П.С. Радост, много ми е любопитно да ви видя чашите (ритуалните и тази за църквата), моля те пусни снимки когато имаш възможност!

Момичета, момичета,
Не знаех, че ще предизвикам такава дискусия. И хич не искам да се хваля - напротив беше ми неудобно да споменавам такива цени, но както и казал народа (а и  от теб Alucinado) всеки се простира според чергата. Не твърдя, че скъпото е гаранция за качество, но в повечето случаи е така. Пример за това, че скъпото не винаги е качествено е следният: Бъдещата ми свекърва има фабрика за производство на дрехи. Шият колекции на някои от бутиците на бул. "Витоша" и аз съм много разочарована от материалите, които им дават за да работят. Скъпи платове, а некачествени, а след това ти продават едно потниче за 200 лв.
Всеки сам следва да прецени - какво може и какво не си струва да дава за своята сватба. Била съм на няколко сватби на мои приятели и честно да си кажа само една ми хареса като организация, визия и излъчване. Не че на другите сватби хората не са били щастливи, а пък и всеки има различни представи за хубаво и нехубаво. На последната сватба, на която бях - в Пловдив, самите младоженци в края на тържеството споделиха, че са искали да е по-така и ги беше яд, че не са се постарали. (Имам предвид, че хората имаха възможност, а не си бяха дали труд да го организират)
Но извинете ме, за пространните съчинения Wink  Wink  Wink иска ми се да споделяме и обменяме информация, която винаги може да ни е полезна.

P.S. Имам само снимки на чашите, но ще трябва да ги кача и на компютъра в офиса, защото са в компютъра ми в къщи, а нещо имаме проблеми с интернета (много е бавен) и го сменяме в момента. Халките още не са готови - поръчали сме ги и ги очакваме в края на следващата седмица от Турция. Като дойдат ще ги снимам и ще ги покажа.  Подсещате ме, че не съм си снимала другите неща, но и това ще стане. Просто след работа с милото обикаляме за сватбата, срещаме се с разниш хора и се прибираме късно вече капнали. И все не се сещам да снимам нещата.

Целувки от мен  kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines