Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:24:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 464194 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1155 -: септември 12, 2007, 20:58:57 »

Честито сладка да си ги носите със здраве поне към 100години  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1156 -: септември 12, 2007, 21:02:31 »

а ето ги и нашите :


Много са хубави Bravo Като нашите са, само дето нашите са с жъл;то злато и на моята има камъче!!! Много са нежни!!! Много любов и щастие да ви носят дълги, дълги години!!! CHEERS
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1157 -: септември 12, 2007, 21:47:40 »

BaBy  Bravo Bravo Шемет! Браво! Поздравление! Дано много късмет да ви донесът! И на живо като ги видиш да изглеждат още по-красиви!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1158 -: септември 13, 2007, 08:46:22 »

браво, много са красиви Bravo Да си ги носите със здраве и все по-силно да се обичате!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Unicorn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Безумно щастлива www.momentofpeace.net


« Отговор #1159 -: септември 13, 2007, 10:37:19 »

А ние още не сме си поръчали халките  cray, сватбата е на 30.09. вече няма време, а това което искахме не могат да ни го направят никъде тук. А масово са еднотипни халките и няма нищо по-интересно  Cray . Аха нещо да ми хареса и като го видя на ръцете на 5 човека и ми се отщява ... Аз ли съм толкова предирчива, незнам.  girl_impossible
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1160 -: септември 13, 2007, 10:43:38 »

Unicorn, май трябва да се позабързате, щото верно няма много време! shok
Благодаря ви на всики за пожеланията, много сте ми сладки, вече нямам търпение да ви ги покажа, а от вчера подскачам из вкъщи и даже имам песничка, възхаляваща халките ни!!!!!!!!!!!! crazy insane laugh
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1161 -: септември 13, 2007, 11:03:56 »

Unicorn, винаги има вариант за церемониите да ползвате халките на някои от родителите а вашите да си ги направите такива каквито искате, макар и след самото събитие
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1162 -: септември 13, 2007, 12:09:26 »

Къде е Pleаsure да и благодаря, за това, което каза платината, беше орава, наистина много се драска, не била мека, но се драскал астрашно много и въобще не ми я препоръчаха за халки особено, хората при които ме пратиха да си направим халките са много коректни и точни, много са готини и просто ми обясниха, че не си заслужава парите, защото много се драска! Так, че ти сладурче се оказа мнооого права!!!!! Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1163 -: септември 13, 2007, 16:05:37 »

офф Unicorn мила сигурна съм, че ще измислите нещо, не се притеснявай! И ние бяхме така - всичко ни беше банално и искахме нестандартен модел от нет-а и наш познат златар ни ги направи - той няма нещо, което да не може да направи.Ние толкова странни модели му показахме, а той каза, че ще станат.Така стана и с нашите, които дори станаха по-хубави от оригиналните.Ако беше от Варна веднага щях да те пратя при него...Но ти не се тревожи, ще откриете кой да ги направи,само търпение  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1164 -: септември 13, 2007, 19:55:28 »

А ние още не сме си поръчали халките  cray, сватбата е на 30.09. вече няма време, а това което искахме не могат да ни го направят никъде тук. А масово са еднотипни халките и няма нищо по-интересно  Cray . Аха нещо да ми хареса и като го видя на ръцете на 5 човека и ми се отщява ... Аз ли съм толкова предирчива, незнам.  girl_impossible

На нас, където ни правиха халките ни казаха, че може и по картинка да ни ги направят, какъвто модел искаме!!! Ако е за София мога д ати дам координати, пиши ми на лични!!!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1165 -: септември 14, 2007, 15:33:45 »

Момичета след час отиваме да си вземем халките. Дано ми харесат, че едно е да гледаш каталога със снимки, а съвсем различно е да го видиш на ръката си, че не знам иначе какво ще правя
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1166 -: септември 14, 2007, 15:57:22 »

стискаме палци и да споделиш какво е станало! good DANCE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1167 -: септември 14, 2007, 19:26:47 »

Взехме си халките милото много ги хареса те са си хубави, но очаквах като ги видя да ахна от радост или нещо такова. А и на ръката си въобще не мога да я възприема. Мисля че сега вече осъзнавам какво се променя, защото като се огледам всичко останало е за празника нали и роклята , и букета, и ресторант, и чаши, всичко символизира сватбата като тържество, а единствено халката е символ на брака и ми стана  ммного странно като я видях на ръката си.
Кажете ми бива ли таова нещо -живея 5 години с бъдещия ми мъж и свекитата, а се стреснах накрая и от халката  crazy . Май съм нещо слънчасала. tease

Ще се помъча по-късно да снимам халките и да ви ги покажа.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1168 -: септември 14, 2007, 19:28:32 »

Взехме си халките милото много ги хареса те са си хубави, но очаквах като ги видя да ахна от радост или нещо такова. А и на ръката си въобще не мога да я възприема. Мисля че сега вече осъзнавам какво се променя, защото като се огледам всичко останало е за празника нали и роклята , и букета, и ресторант, и чаши, всичко символизира сватбата като тържество, а единствено халката е символ на брака и ми стана  ммного странно като я видях на ръката си.
Кажете ми бива ли таова нещо -живея 5 години с бъдещия ми мъж и свекитата, а се стреснах накрая и от халката  crazy . Май съм нещо слънчасала. tease

Ще се помъча по-късно да снимам халките и да ви ги покажа.

Честито, ще чакаме снимки с нетърпение!!! good Сигурна съм, че са прекрасни!!! girl_in_love
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #1169 -: септември 15, 2007, 15:34:13 »

И нашите халки са готови  yahoo За 7 дни ни ги направиха. Класически модел, напълно изчистени. Дори и надписи нямат. danceg Казаха ми, че ако решим, надпис може да се сложи по всяко време. Цял ден им се радвам. Слагам си я, но ми е малко странно и ме свива стомахът като си помисля, че веднъж сложа ли я, няма мърдане.  End
Така, че tanichka, не си само ти с тези мисли в главата  Wink
Активен
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines