Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:18:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 457838 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1125 -: септември 02, 2007, 09:11:53 »

pleasure, слънце, изобщо нямам представа за какво говориш! За първи път чувам, аз си мислех, че просто е по-скъпа и затова наприемр, ами не знам ако питам в магазина, дали ще ми кажат...аааа не сетих се, на майака ми много добра приятелка е геодезист и та я разбира,бе, много съм смотана!!! Мерси, миличка, за предупреждението, ще се консултирам и ще ви пиша какво е станало!!!
Благодаря ти още веднъж, мила, pleasure!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1126 -: септември 02, 2007, 10:22:05 »

Оооо за нищо... give_rose
Другото за което си спомням е, че понеже платината е много по- скъпа от златото (цената на платината в Бг достига над 3 пъти тази на златото, докато в САЩ е много по- достъпна...парадокс.... pardon) и бижутерите не я поддържат, като суровина на склад, затова трябва да побързате с поръчката, защото ще трябва да я внесат от някъде.... crazy
А и май доста, често ще трябва да се носят да се полират, за да се възвърне блясъкът им....
Но мила, ако има с кой да поговориш ( по- просветен и да не е заинтересован май е най- добре... laugh) ще добиеш повече информация, това което пиша е "по спомен" от някъде... pardon
Активен
margo83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1127 -: септември 03, 2007, 16:22:24 »

Повече от 2 месеца си избираме халки. От всичко, което гледах най-много ми хареса моделчето на Юлия, и такива си поръчахме надявам се да не ми се разсърди. Намерих златар ,който каза, че ще успее да ги направи точно същите (разбрах, че при нея не са успяли да направят зъбчетата). Поръчах ги в бяло и жълто злато, а моята казах , че искам посредата да е с камъни. След 15 дена очаквам резултата, дано да съм доволна, а не разочарована. Обещавам, че ще покажа снимки, ако пък ли не ще показвам копие от медецинското на златаря beating Наистина се надявам Юлия да не ми се разсърди.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1128 -: септември 03, 2007, 16:47:03 »

ivaiva, чакаме снимките!!!!!! DANCE

Маслинке, изобщо не си личи каквито и да са ви диамантите, толкова красиво блестят на халките, сигурно само бижутер би разбрал качеството, много са красиви!!! Благодаря за сара трейд сега ше прегледам! give_rose give_rose give_rose
душицо сладка,радвам се че са ти харесали,но не са диаманти,аз само ти давах пример че големината на нашите камъчета,ако е диамант ни ги предлагаха з 10$,но ние преценихме че може и да не са с диаманти blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1129 -: септември 03, 2007, 20:46:39 »

най накрая да се похваля и аз поръчахме днес халките от Сара трейд  DANCE yahoo адски съм доволна и не мога чак да повярвам че ще ни излязат около 300лв и на 2та(гравирането е лев на буква но на мен отстъпка ще ми направят и няма да ми взимат tease) Oh my ... по 5 мм аз така исках и около 4,2 грама всяка danceg не ходихме до сватбения център ами в едно магазинче точно до моята работа ми даде момичето каталог и да ви кажа поръчахме точно тези които преди месеци си бяхме харесали от сайта ;)с всичко така става до тук каквото първо харесам то е и с ресторанта и с роклята и сега с халките :laugh:много съм доволна и сега ще си ги чакаме с нетърпение да им се радваме
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #1130 -: септември 03, 2007, 21:02:55 »

Ние си взехме нашите от Сара Трейд преди две седмици- Клео няма да съжаляваш просто са невероятни.нашите са по 7мм като една диагонална черта ги разделля на бяло и жълто злато.като съм с бели бижута я въртя от бялата странаи готово DANCE
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #1131 -: септември 04, 2007, 07:49:39 »

И аз си мисля, че най-красивата халка е класическата. Просто с камъета, комбинации от цветове злато може да си направи човек колкото си иска пръстени, но халката си е халка. А иначе има едно поверие - халката трябва да е абсолюно гладка, за да е гладък и семейния път.
Наистина има невероятни модели, но все пак това е моето мнение.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1132 -: септември 04, 2007, 10:17:16 »

Eeee, Неукротима, не говори така, аз на поверия не вярвам, ама има много момичета, чиито халки са прекрасни, макар и да не са гладки, не им развалай настроението, сигурно си права, ама не искам да вярват на тия неща!!! give_rose Искам всеки да е щастлив и да не мислите за глупости, аз не съм суеверна и знаете ли колко спокойно си живея!!!!!!!!!!!!!! tease
Маслинката ми сладка, да знаеш, че са като истински диаманти, аз затова така ти викам, еми значи няма какво да обясняваш какво са-те си блестят уникално!!! yahoo good Bravo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1133 -: септември 04, 2007, 10:26:51 »

pleasure, говорих с жената, дето разбира и тя ми каза така: платината била най-твърдия метал и наистина трябва да е скъпа, но аз като си ги поръчам, те са длъжни да ми издадат сертификат и тя, която работи в Музея Земята и хората, може да ми ги прегледа пръстените на специална машина и да ми издаде сертификат-контра на тоя от магазина, със 100% съдържание на металите в пръстена, какви примеси има и т.н. и ако не са ми направили халките от каквото трябва-гледай какво става! Защото тя си и е такава работата, при нея ходят ходя с бижута за баснословни цифри да проверяват диамнтите и метала, и си е напълно легално! Другото, което ми акза, че не е нормално цената на жълтото и ан бялото злато да е една и съща, защото бялото за да стане такова примесват жълтото с платина, родий и иридий, които и трите са скъпи и просто автоматично се дига цената. А за полирането, не знам, ще питам!!! Но засега съм решила да отида в Сара трейд да питам за платината, но иначе и тази жена от музея ми е дала телефона на двама бижутери, но не е сигурна, работят с палтина. good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1134 -: септември 04, 2007, 10:43:24 »

Ето ги и нашите халки. :DANCE:Дано ви допаднат:

http://www.trinketsltd.com/show_obj.php?id=1653
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1135 -: септември 06, 2007, 17:33:33 »

обединявам постовете ви, за да не се разводнява темата!!! Wink

Еееее, ама много хубави халки, браво didi_vla1983 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Да си ги ностите с много любов и да не ги сваляте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Bravo give_rose

Благодаря ти мила baby! Вие също! Но преди това успех с изработването им! good

Миличка халките ви са много интересни и те поздравявам за избора  Bravo Със здраве да си ги носите дълги години  give_rose

страхотни са халките да ви носят само щастие и никога да не ги сваляте  Bravo за чудесния избор

Много се радвам, че ви харесаха мацки! DANCE Благодаря! Вие също бъдете мног щастливи! twohearts

Много се радвам, че ви харесаха мацки! DANCE Благодаря! Вие също бъдете мног щастливи! twohearts

Didi, и на мен много ми харесват  good Със много любов да ги носите give_rose

Много хубави халки, с много любов да си ги носите и много щастие да ви донесат!!! heart
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1136 -: септември 07, 2007, 09:33:24 »

Благодаря ти мила! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1137 -: септември 07, 2007, 11:01:23 »

милички свекървата днес така реагира и грубо каза че трябва да плаща халките че ми се прирева като мама каза че ги делят беше най-доволната и щастливата а като сега стана ясно че аз от мама повече пари няма да искам сама е а даде наравно с тях и свеки направо откачи посърна едни физиономии и какво ли не писна ми вече от нея ....я ми кажете пак нали тя трябва да ги купи?? cray
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1138 -: септември 07, 2007, 11:12:56 »

милички свекървата днес така реагира и грубо каза че трябва да плаща халките че ми се прирева като мама каза че ги делят беше най-доволната и щастливата а като сега стана ясно че аз от мама повече пари няма да искам сама е а даде наравно с тях и свеки направо откачи посърна едни физиономии и какво ли не писна ми вече от нея ....я ми кажете пак нали тя трябва да ги купи?? cray
По принцип според традициите свекъра и свекървата купуват халките. Но в днешни времена май е по-добре вие да се разберете кои какви пари да дава. При нас разделихме сумата за халките между двете семейства.
А тази твоя свекърва  angry shok-просто нямам думи!!!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1139 -: септември 07, 2007, 11:34:09 »

При нас свекъра плати халките изцяло. Но това не е задължително естествено- както се разберете. Аз си плащах едни неща с моите си пари, те други и така  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines