Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 21:30:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 464161 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1110 -: август 30, 2007, 10:58:25 »

ето това са нашите халки.Ние искахме изчистени халки и може би за вкусовете на повечето момичета няма да им допаднат и ще им се сторят по простички.
НАПРОТИВ! Bravo
Класиката си е класика ..поздравления!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1111 -: август 30, 2007, 11:00:35 »

maichenceto е много права good
аз сега много си се кефя на нашите халки ама след няколко години като почнат да не ни стават вообще няма да ми е радостно и тогава ще си купим като на gucci
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #1112 -: август 30, 2007, 11:25:40 »

ето това са нашите халки.Ние искахме изчистени халки и може би за вкусовете на повечето момичета няма да им допаднат и ще им се сторят по простички.

Страхотно!И нашите халки са класически изчистен модел , а и моя букет беше почти същия , като този на снимката!!!
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #1113 -: август 30, 2007, 17:35:31 »

gucci,на мен ми допадат много повече класическия модел отколкото тези в комбинация бяло и жълто злато,не ми допада също и халка с камъчета.Някак не ми се връзва нежно камъче на мъжки пръст,а ако има само на женската халка................незнам.То нали затова са халки,да са еднакви.Не искам да обидя никой,само споделям моето мнение ,а пък всеки си избира халки според вкуса,нали така? give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1114 -: август 30, 2007, 21:16:50 »

Милички много ви благодаря за хубавите думи  DANCE Много се радвам че на толкова от вас им допадна нашият избор  kiss2 С удоволствие бих показала снимки веднага когато направим, но в момента за съжаление нямам. Благодаря момичета  kiss2
Gucci много са ви хубави халките- класическата халка си е хубава  Bravo А и най- важното е халките да харесват на тези които ги носят а не на всички други хора- така че носете си ги със здраве!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1115 -: август 30, 2007, 21:20:10 »

аз също харесвам класиката но с милот искаме малко по разчупено да е и същевременно не чак изчанчено без камъни да е да не е 2 събрани с камъче или нещо друго абе сложен въпрос милото вика айда да хващаме и да зимаме ама аз не искам все пак това ще го нося толкова години и искам да е красиво и най-важното златото да не е родирано за да не се трие бялото :DANCE:дано наемерим че няаме и много време
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #1116 -: август 30, 2007, 22:09:54 »

Ние замалку да останем без халки от голямо умуване какви да изберем. Накрая избрахме класически от жълто злато мойта е 8мм а на милото 6мм. Много са удобни и незнам дали свикнах с тях но много си ги харесвам. Ето на тази снимка незнам дали ще се видят хубаво.


Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1117 -: август 31, 2007, 09:36:51 »

gucci, Много са ви хубави халките, какво значи просточки и че нямало да ни харесат, ами хората са различни! Превкрасни са халките и ние търсим нещо подобно, аз дуржа да са изчистени!!!
Малена, също и твоите много ми харесват, с много любов да си ги носите и двете!!! good Wink

До нашата сватба май месец остава, а ние също нямаме халки и най-доволно си се помотваме... не мога да реша само бяло злато ли искам да са или смесени, ама като гледам, ще се ориентирам към едноцветните. Бяхме в един магазин на Раковски и ни застреляха с цена от по 800 лв на халка, като женската е с един "въображаем"(невидим) диамант laugh Първо мисля, че за бяло злато това си е смешна цена, защото независимо, че мъжката няма диамант пак е толкова пари горе-долу и след това се замислих, че аз ако верно реша да давам тия пари, не може ли да са от платина, обаче се замислих, че никъде никой не ми е предлагал по магазините, някой сеща ли се къде има халки от палтина или вийдали ли сте?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1118 -: август 31, 2007, 09:50:47 »

baby мисля че в сара трейд има платина good
и не си давайти парите за тия "невидими" диаманти,нашия златар ни ги дава по 10долара едничкото камъче Wink(това са най мъничките,като на нашите халки)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #1119 -: август 31, 2007, 10:02:49 »

gucci, халките ви са страхотни. Всеки си има право на вкус и мнение, така че не се притеснявай дали другите ще ги харесат - нали вие си ги харесвате.  good И нашите са съвсем обикновенни и класически халки, само са малко по-широки. Носете си ги с удоволствие!!!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1120 -: август 31, 2007, 10:18:52 »

baby мисля че в сара трейд има платина good
и не си давайти парите за тия "невидими" диаманти,нашия златар ни ги дава по 10долара едничкото камъче Wink(това са най мъничките,като на нашите халки)
10 долара за 1 камъче диамант, пък било то и на-малкото - струва ми се много малко като цена?  Oh my ... Не знам по колко вървят диамантите, ама 10 $ ....  crazy  Маслинка, я кажи бързо къде е този златар?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1121 -: август 31, 2007, 10:40:26 »

 cherry той е в пловдив.и на мен ми се видя доста малко,но те са супер миниатюрни и с лошо качество и не най добрия цвят,което обаче има значение само златарите и цената Wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1122 -: август 31, 2007, 15:05:45 »

момичета, днес ще станат и нашите халки, веднага ще ги покажа DANCE
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1123 -: септември 02, 2007, 08:47:00 »

ivaiva, чакаме снимките!!!!!! DANCE

Маслинке, изобщо не си личи каквито и да са ви диамантите, толкова красиво блестят на халките, сигурно само бижутер би разбрал качеството, много са красиви!!! Благодаря за сара трейд сега ше прегледам! give_rose give_rose give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1124 -: септември 02, 2007, 09:00:37 »

Първо мисля, че за бяло злато това си е смешна цена, защото независимо, че мъжката няма диамант пак е толкова пари горе-долу и след това се замислих, че аз ако верно реша да давам тия пари, не може ли да са от платина, обаче се замислих, че никъде никой не ми е предлагал по магазините, някой сеща ли се къде има халки от палтина или вийдали ли сте?
Baby.....мисля, че не Ви предлагат халките да са от платина, защото някъде... crazy (убий ме но не мога да се сетя къде) съм чела, че платината като метал е прекалено "мек" и направената от него халка много лесно се драска (гарантирам, че халките много се драскат, аз я имам моята само от 3 месеца, при това не съм една от най-сериозно носещите, а вече ми се струва малко "амортизирана"... nea)
Предполагам за това се избягва да се правят брачните халки от платина.... pardon
Активен
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines