Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:11:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 457836 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #945 -: юни 26, 2007, 17:04:53 »

mandarinka , в ателието, което seny е ползвала изработват бижута и от сребро good Искам да кажа съвсем отговорно, че там видях най-хубавите модели до сега. По-хубави съм виждала само в интернет, а дори някой модели от нета и те ги имат изработени като на снимка! good Вобще няма да сбъркаш ако отидеш там!!!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #946 -: юни 26, 2007, 17:50:28 »

mandarinka , в ателието, което seny е ползвала изработват бижута и от сребро good Искам да кажа съвсем отговорно, че там видях най-хубавите модели до сега. По-хубави съм виждала само в интернет, а дори някой модели от нета и те ги имат изработени като на снимка! good Вобще няма да сбъркаш ако отидеш там!!!

Мерси, Дидка още повече се навих за това ателие, Сени днес ми даде координатите ( за което много благодаря)  в четвъртък ще го посетим  yahoo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #947 -: юни 26, 2007, 17:51:45 »

ей кажете и на мен кое е това ателие girl_wink

дидка ти кои халки си харесала?дай снимка DANCE
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #948 -: юни 28, 2007, 09:39:10 »

Ето сладурчета (маслинка):
 Значи- горе в ляво е модела който си избрахме, но без камък.
 На снимката до него показва как ще бъдат надписани халките.
 А последната снимка най-долу показва шрифта.

На всяка халка ще направят име и дата.
 
girl_in_love  Girl_sing girl_in_love  Girl_sing girl_in_love


* Halkite.JPG (44.55 KB, 661x493 - видяно 292 пъти.)
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #949 -: юни 28, 2007, 09:41:18 »

супер са. ние още дори не сме гледали, те ще са малко по-масивни нали?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #950 -: юни 28, 2007, 09:42:51 »

ох и аз се чудя дали нашите ще станат така да се надпишат отстрани,но май ще има място
а модела на булгари вчера го видях но в сребърен вариянт на един познат...........страхотен е girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #951 -: юни 28, 2007, 09:50:02 »

Ами малко по масивни ще дойдат заради разстоянието което е нужно за надписа на името и датата.
Аз като показах на милото тези на BVLAGRI и той "Оооо не! В никакъв случай!" Но като му обясних че няма да пише BVLAGRI а имената ни и датата, той много хареса идеята ми. girl_in_love
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #952 -: юни 28, 2007, 09:53:27 »

на мен много ми харесва да са по-масивни, по принцип си падам по по-масивни бижута, колко биха излязли като грамаж?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #953 -: юни 28, 2007, 10:01:16 »

galchos , все още незнам...днес ще ходим да дадем нашето злато и ще уточним грамажа. Ще пиша след това, обещавам. Иначе на нас няма и да ни отиват по малки халки, защото и двамата сме с много дълги пръсти pardon
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #954 -: юни 28, 2007, 10:21:11 »

то и ние сме така, а и не сме никак дребни, така че повече си отива, колко излиза грама с твое злато? не знам дали е правилно да питам за цена тук де. и още нещо-може ли да се направи замяна от жълто злато за бяло с доплащане
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #955 -: юни 28, 2007, 12:36:29 »

Най-добре да си питаш в ателието. Няма значение какъв цвят е златото и в какъв цвят искаш да са изработени халките ти. good ако нямаш адреса или телефона пиши ми на ЛС ще ти ги пратя. Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #956 -: юни 28, 2007, 21:03:57 »

Моля ви дайте координати на това ателие  smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #957 -: юли 03, 2007, 14:09:48 »

А с напите халки стана така че случайно минахме през Сватбения център и а-ха да видим костюм за младоженеца, видяхме и каталога с халките и взехме че си харесахме,по специално той че е леко труден в избора, да ми е жив и здрав  girl_in_love, и си ги поръчахмеее и това е, нищо че костюм не купихме, та халките ни ще са от Сара Трейд, да видим дали ще изпълнят както трябва поръчката, въобще не стигнахме до ателието препоръчано от Сени, нито до Ювел, нито до златарница Преспа  blush
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #958 -: юли 03, 2007, 14:23:06 »

А с напите халки стана така че случайно минахме през Сватбения център и а-ха да видим костюм за младоженеца, видяхме и каталога с халките и взехме че си харесахме,по специално той че е леко труден в избора, да ми е жив и здрав  girl_in_love, и си ги поръчахмеее и това е, нищо че костюм не купихме, та халките ни ще са от Сара Трейд, да видим дали ще изпълнят както трябва поръчката, въобще не стигнахме до ателието препоръчано от Сени, нито до Ювел, нито до златарница Преспа  blush
Ще останете доволни и нашите са от Сара трейд. От форума има доста момичета, поръчали от там.
Ето ги и нашите с надпис отвътре и дата.


* SUC50083.JPG (70.63 KB, 1000x750 - видяно 274 пъти.)
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #959 -: юли 03, 2007, 15:03:02 »

Emily,супер са ви  Bravo нашите са подобни само че от бяло злато и без камъче моя, мерси Емили
Активен
Страници: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines