Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 03:16:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 464211 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #930 -: юни 22, 2007, 01:02:23 »

Ох, Роси ти искаш отгоре, а аз искам от страни. Както е модела на BVLGARI но да пише името и датата и сега направо съм се  girl_impossible къде да намеря да ни ги направят! Защото едно е гравирано, а друго си е като надписа на BVLGARI той седи някак си ..като изсечен в метала... ох  Cray cray ми се!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #931 -: юни 22, 2007, 01:06:15 »

и аз си мислех нашите да ги гравират отстрани Wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #932 -: юни 22, 2007, 04:29:17 »

Роси, дано намерите някой, който да може да ги направи добре! На мен ми стана любопитно дали други двойки са се насочили към този вариант, и намерих тези пръстени на официалния сайт на филма (в случай, че ви е любопитно да ги видите):

http://shop.newline.com/cat/Lord-of-the-Rings/Jewelry/Rings/

Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #933 -: юни 22, 2007, 13:28:34 »

Мерси,Маринка,много мило,че си се разровила!И аз съм виждала,че предлагат пръстени в сайтовете на LOTR,изглеждат чудесно,но тъй като тук не можем да си ги купим готови,ще трябва да се надяваме,че ще ни ги направят добре smile Със сигурност и други двойки избират този вариант за халки,даже чух,че в Бургас ги продавали свободно...
Сени,благодаря ти за насочването,а ако някой сподели и лични впечатления в тази насока ще бъде супер!А вашите взе ли ги?!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #934 -: юни 22, 2007, 18:08:44 »

Сени,благодаря ти за насочването,а ако някой сподели и лични впечатления в тази насока ще бъде супер!А вашите взе ли ги?!

Да взехме ги - днес по обяд. Направо са страхотни  Bravo . Много се чудех на всички, които казват, че нямат търпение да си ги носят, но и аз вече съм в тази групичка  yahoo . То пък то вече и не остана.
Иначе и нашите не са гравирани - човека каза, че грозно пишел  laugh , а момчето, което ги надписва в момента липсва. Препоръча ми точно дамите в малкия ЦУМ - каза, че работели добре и не много скъпо. Утре сигурно ще ходим и мога да споделя впечатления и да поразпитам.
След малко ще кача и снимки на халките-само да се добера до фотоапарата.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #935 -: юни 22, 2007, 18:24:08 »

Готово-това са те:

Има още една снимка в галерията. А понеже сладурите, които ни правиха халките /те са на скоро женени/ много харесаха малката ни принцеса и подариха едно много сладко сребърно пръстенче. Може да го видите и него там - да не разводнявам тук и тя е вече толкова горда, че си има пръстен... laugh
Ох, страхотно още едно нещо от списъка отметнато  DANCE
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #936 -: юни 22, 2007, 18:24:51 »

Сени много са ви красиви халките! Браво! и пръстенчето за малката е страхотно! Моля те пусни на лични координати на хората които са ви ги правили и ценичка за грам.
А иначе вижте на какви халки попаднах tease


* 7707_202511.jpg (3.94 KB, 150x150 - видяно 2398 пъти.)
« Последна редакция: юни 22, 2007, 18:27:05 от Little_Sweet_Didka » Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #937 -: юни 22, 2007, 18:33:37 »

Между другото те имаха няколко подобни моделчета - на по 2 и 3 части и в комбинация на бяло и жълто злато. Ние с милото много се чудехме за един, но ставаше доста широк за моята ръка. Сигурно е доста весело, ако от вълнение изпуснеш пръстенчето в съвета  laugh докато го сглобиш. Иначе са големи навитаци и много се въодушевяват като им покажеш нещо интересно и нестандартно. Ние съвсем случайно попаднахме на тях, но много ни допаднаха като мислене и за това решихме да си правим халките там.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #938 -: юни 22, 2007, 18:33:55 »

Роси, нещо такова ли искате?

Сени пиши ми на лични за тези майстори!Моляяяяя girl_in_love


* 8312_568557.jpg (23.18 KB, 300x300 - видяно 2395 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #939 -: юни 22, 2007, 18:34:26 »

А понеже сладурите, които ни правиха халките /те са на скоро женени/ много харесаха малката ни принцеса и подариха едно много сладко сребърно пръстенче. Може да го видите и него там - да не разводнявам тук и тя е вече толкова горда, че си има пръстен... laugh
Ох, страхотно още едно нещо от списъка отметнато  DANCE

seny, много са нежни и стилни халките ви!!! Bravo Да си ги носите с радост и да ви донесат само любов и щастие!!! good heart CHEERS

П.П. Е, как няма да харесат малката принцеса, тя е такова съкровище!!! girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #940 -: юни 25, 2007, 21:38:55 »

Аз искам да благодаря специално на kiss2 seny   girl_in_love за това че ми даде координатите на ателието в което са им правили халките!
Днес ходих с мама до там и се запознах с хората, наистина са много мили, отзивчиви и открити към нови идеи. Показах им на снимка какво искам, обясних им какво искам и те казаха че.......е възможно и ще ми направат това за което си мечтаяяя!!!  yahoo DANCE Bravo yahoo
Оказа се че сме от един квартал и дори са живяли до нашия магазин и го знаят! blum

И така скоро ще отидем да си ги поръчаме! yahoo Bravo yahoo Party time

  Благодаря ви мила seny
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #941 -: юни 25, 2007, 21:55:55 »

Много се радвам за теб, Дидка! Дано се сдобиете с мечтаните халки  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #942 -: юни 25, 2007, 22:05:51 »

моите най-искренни поздравления и от мен диде много се радвам за вас yahoo
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #943 -: юни 26, 2007, 01:19:08 »

Аз искам да благодаря специално на kiss2 seny   girl_in_love за това че ми даде координатите на ателието в което са им правили халките!
...
  Благодаря ви мила seny
Ехааааа  blush направо се изчервих ... Много се радвам, че съм била полезна DANCE . Дано наистина ги направят така както ги искате good и да се похвалиш после.
« Последна редакция: юни 26, 2007, 01:21:12 от seny » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #944 -: юни 26, 2007, 06:48:34 »

Senygive_rose може ли и на мен на лични координати и подробности за цени.. МЕРСИИИИ

ние още не сме решили бяло злато или сребро, че аз не харесвам жълто злато и никога не съм носила  Girl_hide

Някой ползвал ли е на SSG услугите? Да знам ако е скъпарско много да не ходим?
Активен
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines