Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:39:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 464132 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #915 -: юни 17, 2007, 11:48:19 »

нашите са бели,но ако пожълтеят се минавали на баня и пак ставали бели,но ние си мислим след години можеби на 5та годишнина да си направим платинени по семплички да могат да се разширяват и да си решим проблема с пожълтяването
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #916 -: юни 19, 2007, 09:01:24 »

Ние вчера си поръчахме халките!!! Много сме щастливи!!! yahoo

И двете са жълто злато, моята е 10 мм широка с камъни, а неговата 7 без камъни. Малко е странно булката да е с по-широка халка, но толкова много ми харесват масивните бижута!
Като ги вземем (чак началото на юли  sad) ще пусна снимки!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #917 -: юни 19, 2007, 10:32:03 »

нищо не е вечно, ако пожълтеят си има начин както казва Маслинка да побелеят отново, ако ви харесват белички не се колебайте и аз заложих на бяло!!!!!!! danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #918 -: юни 19, 2007, 11:35:20 »

аз много искам жълто с бяло злато но като видях халката на моята приятелка ми стана чак жал cray а е била такава красота.тя и сега е сладинка но не е същото а някак си не ми се ще всяка година да ги нося да ги оправят.ох незнам вече sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #919 -: юни 19, 2007, 11:43:53 »

Нашите халки вече близо година си ги носим и няма никаква промяна, хем също са комбинация от бяло и жълто злато!!! yahoo Като чета постовете ви и направо съм Oh my ... Според мен, ако са направени качествено и както трябва, т.е. бялата част от бяло злато, а жълтата от жълто (а не един вид злато и минато после на баня, което според мен не е хубаво beating), не би трябвало д аимате проблеми с цвета!!! crazy
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #920 -: юни 19, 2007, 11:47:37 »

аз много искам жълто с бяло злато но като видях халката на моята приятелка ми стана чак жал cray а е била такава красота.тя и сега е сладинка но не е същото а някак си не ми се ще всяка година да ги нося да ги оправят.ох незнам вече sad

Златото, какво и да е бяло или жълто се чисти с азотна киселина. Това го знам от майка ми, която е лаборант в химическа лаборатория и така чисти злато на познати и моето също! Надявам се да съм Ви била полезна  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #921 -: юни 19, 2007, 12:04:52 »

и като се почисти с азот се запазва по дълго цвета и не се итрива ли?леле колко съм невежа простете ми pleasantry
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #922 -: юни 19, 2007, 12:17:32 »

Не с азот, а се чисти с азотна киселина. Какво има мръсно по златото, тя разтваря всичко и златото заблестява и доста дълго стой чисто.  smile
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #923 -: юни 19, 2007, 16:35:39 »

И нашите халки са от бяло злато - ние ги имаме от октомври миналата година -това прави около 9-10 месеца, ако не се лъжа - не са трепнали,даже милото си я е носил неговата на почистване в Щатите,преди да дойде(,но заради диамантчетата) - моята си е като в деня,в който я получих... Не би трябвало да се променя цвета, и да е чак толкова осезаема промяната.....
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #924 -: юни 21, 2007, 23:14:35 »

Моля ви,кажете къде в София гравират халки качествено и красиво !!!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #925 -: юни 21, 2007, 23:25:22 »

Днес се обадиха, че халките ни са вече готови  yahoo . Вече нямам търпение да си ги вземем утре  DANCE Момичета, стискайте палци всичко да е наред...

Rossistela, сигурно трябва да е машинно и да имат този интересен шрифт, който сте избрали. Аз незнам, дано някой друг да каже.
« Последна редакция: юни 21, 2007, 23:27:35 от seny » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #926 -: юни 21, 2007, 23:30:17 »

Браво,Сени,време ви е...и при нас май така се очертава-халките сигурно ще са последното нещо,което ще ни е готово за сватбата!Хич не бързахме с тях,а сега като ги измислихме вече пък изникна проблема с качественото гравиране (от горната страна)...тук ми е надеждата да ми изрекламирате някой наистина добър майстор... offer
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #927 -: юни 21, 2007, 23:35:42 »

сени браво за халките DANCE ще чакам снимки утре
 роси халките с надпис отгоре ли избрахте?!ако да- браво много ми харесваха,дано булките от софия ти помогнат с гравирането good.нашите ще си останат май негравирани huhhuh.gif
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #928 -: юни 21, 2007, 23:41:51 »

Да,маслинка,на този модел се спряхме,радвам се,че ти харесват!А вие защо няма да гравирате?!Поне имената и датата отвътре!?Аааа,ама то вашите не са гладки и са с пролуки,нали?!Затова ли?
Сени,дали наистина машинно трябва?Мислех,че гравират ръчно...ужас,нищо не разбирам от бижута.... huhhuh.gif
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #929 -: юни 22, 2007, 00:10:54 »

Ами по принцип съм чувала, че по-дълги и сложни надписи /особено като във вашия случай и с такъв странен шрифт/ се правят машинно. Иначе сега като се замислих - гравират в Малкия ЦУМ на партера и още съм виждала в халите - до ескалатора към втория етаж /един странен щанд/, но честно казано нямам впечатления-не ми се е налагало до сега.
Нашите халки ще са с надпис С и Р и датата и много се надявам златарят да ги направи, че забравихме да му кажем като ги поръчвахме. Ако не забравя /че сигурно като видя халките и ще ми изскочи всичко друго от главата  girl_in_love / може утре да го питам.
Активен
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines