Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:46:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 457829 пъти)
 
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #375 -: март 23, 2007, 16:24:10 »

Честито, Siska! Приказни са! Пожелавам ти да ги носите цял живот и да имате много красиви мигове заедно!  Dance

ilusion, благодаря за инфото!
Няколко пъти по-скъпи!  girl_impossible Май ще си остана с бялото злато smile  А пък ако ни се заличи надписа ще си ги гравираме пак  Bravo
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 23, 2007, 17:52:16 »

siska и нашите ще са от бяло и жълто злато!!Бялото злато е по средата и се върти като вашите и мисля, че е много оригинално  yahoo
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 23, 2007, 18:04:23 »

От няколко дни съм се активизирала да търся подходящите халки и съм се спряла на няколко варианта yahoo  Лично се убедих, че по-добре е да има мостра, която да се пробва отколкото по каталог!!Мисля, че всяка халка стои по различен начин  give_rose Тези модели, които са по плътни биха стояли добре на мъжка ръка отколкото на дамска!!По-плоските модели мисля, че стоят добре и на мъж и на жена. Просто споделям мнение Curtsey
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 23, 2007, 19:10:17 »

сега ще се пробвам да къча снимки на халки м/у които се 4удим

* 1.doc (27.5 KB - свалено 226 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 23, 2007, 19:11:56 »

ох да ли съм успяла я да пробвам пак
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 23, 2007, 19:12:17 »

мммм  тези  първите са леко подобни на нашите
харесват ми good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 23, 2007, 19:14:36 »

само че в жълто злато изцяло
мисля да е втората

* 2.doc (45 KB - свалено 205 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #382 -: март 23, 2007, 19:16:38 »

От няколко дни съм се активизирала да търся подходящите халки и съм се спряла на няколко варианта yahoo  Лично се убедих, че по-добре е да има мостра, която да се пробва отколкото по каталог!!Мисля, че всяка халка стои по различен начин  give_rose Тези модели, които са по плътни биха стояли добре на мъжка ръка отколкото на дамска!!По-плоските модели мисля, че стоят добре и на мъж и на жена. Просто споделям мнение Curtsey


Така е, и аз съм на мнение, че е добре да се пробва. Освен това за мен не е задължително двете халки да са еднакви- например нашите си приличат по това, че са от бяло злато и формата им е подобна, но неговата е класическа и по-плътна, а моята е тъничка и с диаманти. Все пак най-добре е да се избере, това което ще си остане класика за цял живот- все пак не си сменяме халките всяка година.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 23, 2007, 21:36:31 »

От няколко дни съм се активизирала да търся подходящите халки и съм се спряла на няколко варианта yahoo  Лично се убедих, че по-добре е да има мостра, която да се пробва отколкото по каталог!!Мисля, че всяка халка стои по различен начин  give_rose Тези модели, които са по плътни биха стояли добре на мъжка ръка отколкото на дамска!!По-плоските модели мисля, че стоят добре и на мъж и на жена. Просто споделям мнение Curtsey

А от агенцията препоръчаха ли ти златарско ателие?Ние бяхме много доволни от услугите и нашите халки /на стр.22./ се получиха идеално.
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 23, 2007, 23:01:30 »

От няколко дни съм се активизирала да търся подходящите халки и съм се спряла на няколко варианта yahoo  Лично се убедих, че по-добре е да има мостра, която да се пробва отколкото по каталог!!Мисля, че всяка халка стои по различен начин  give_rose Тези модели, които са по плътни биха стояли добре на мъжка ръка отколкото на дамска!!По-плоските модели мисля, че стоят добре и на мъж и на жена. Просто споделям мнение Curtsey

А от агенцията препоръчаха ли ти златарско ателие?Ние бяхме много доволни от услугите и нашите халки /на стр.22./ се получиха идеално.


Препоръчаха ми такава услуга на две места > в ГУМ и Николай / във фризьорския салон /!!Със сестра ми ходихме и в двете бижутерии, но пък не се сетих да попитам агентката коя е имала в предвид Blush

Бях много разочарована от бижутерията, чиято витрина се вижда от улицата, държаха се много арогантно и дори с някакъв присмех се отнесоха към мен, защото не изглеждам по физиономия за годините си, а по-малка!! Cray Днес ходих в другата бижутерия, която е точно срущу входа и там си харесах друго моделче, което нямаше в други бижутерии на града!! give_rose Дори халки с грамаж > моя-3гр, негова-4гр ни излизат около 200лв и 5лв за гравиране на името и датата!! yahoo Продавача е мъж с мустаци
А при Николай има само каталог, а на мен ми се иска да пробваме някоя мостричка


Много са ви симпатичнички вашите халки, Фиби къде ви ги изработиха???
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 24, 2007, 07:00:43 »

Aми на нас ни ги направиха в ГУМ,някакви турци ли са,араби ли са-незнам.И с нас се държаха изключително любезно.Незнам дали за същите хора става въпрос.Бяха невероятно мили и търпеливи,защото аз съм голям каприз.Накрая не можах да избера модел и оставих на милото.Даже ние дадохме злато от нас и много добре стана!Успех!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 24, 2007, 14:28:23 »

момичета аз да ви се опла4а днес ходихме за халки и тези които си харесахме (по напред съм качила снимка става въпрос за вторите) понеже са от 4ужд сайт и ще имат голямо оскапяване при изработката и сега се 4удим дали да ги пора4аме или да си вземем по обикновенни  Плачещо момиче
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 24, 2007, 15:35:21 »

PETKOVA ох че неприярно.но вие имае много време до свабата.мога да ти дам координати на нашето ателие.то обаче е в пловдив.на нас така ни ги изработиха по снимка за 28лв на грам и по 40 лв на халка за матрицата.станаха за 1 месец.ако искате отидете такмо да се разходите и с две ходения до пловдив ще си имате желаните халки good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 24, 2007, 17:51:45 »

момичета аз да ви се опла4а днес ходихме за халки и тези които си харесахме (по напред съм качила снимка става въпрос за вторите) понеже са от 4ужд сайт и ще имат голямо оскапяване при изработката и сега се 4удим дали да ги пора4аме или да си вземем по обикновенни  Плачещо момиче
Хич не се чуди,ами си ги поръчвайте!Халката се носи цял живот!Ако си вземете по-обикновени,всеки пък,когато я погледнеш ще се ядосваш!Според мен за халките си струва да се похарчат малко повечко пари!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 24, 2007, 18:09:50 »

ох маи си напълно права
само да видим колко то4но 6те се оскъпят
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines