Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:00:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 485298 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 15, 2007, 13:06:24 »

Такааа, как вече съм казвала на моята халк аима малко камъче в триъгълниче Curtsey И аз също до сега не се бях замисляла, че може да падне girl_impossible Обаче вече почти 6 месеца от както си нося халката непрекъснато и камъчето не е падало, дано да си остане на мястото завинаги!!! girl_in_love
ДАНО  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 15, 2007, 13:08:05 »

Такааа, как вече съм казвала на моята халк аима малко камъче в триъгълниче Curtsey И аз също до сега не се бях замисляла, че може да падне girl_impossible Обаче вече почти 6 месеца от както си нося халката непрекъснато и камъчето не е падало, дано да си остане на мястото завинаги!!! girl_in_love
ДАНО  girl_wink

Ами пожелавам го на всички!!! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 16, 2007, 11:33:39 »

Юлия аз питах по конкретно за каталозите на Сара Трейд защото там съм си харесала халка която е едно към едно с това което искаме с милото.Дано да намеря такъв магазин който да работи с техните каталози.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 16, 2007, 11:57:03 »

Виж gucci  може да попиташ. Няма как иначе да разбереш дали могат да ти я направят. Не пречи да им я покажеш. Както искаш.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 16, 2007, 13:23:16 »

Юлия аз питах по конкретно за каталозите на Сара Трейд защото там съм си харесала халка която е едно към едно с това което искаме с милото.Дано да намеря такъв магазин който да работи с техните каталози.
За кой град става въпрос?Ако е за Варна,мога да помогна!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 16, 2007, 13:24:35 »

да за варна става въпрос
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 16, 2007, 13:32:02 »

Значи на "Княз Борис I" 59 има една изключително малко магазинче,но там предлагат каталозите на Сара Трейд.От Винса като се тръгне към Севастопол се пада вдясно.Моят годежен пръстен е купен оттам и онзи ден ходихме да гледаме халки и хората там бяха много любезни.Казаха,че дори можем да си занесем снимка на модел и те да ни я направят!А ако си харесаме нещо от каталог-правят само едната халка,за да видим как изглежда на живо и ако я харесаме,правят и другата,ако не-правят ни друг модел!Много ги похвалих-дано не звучи като реклама!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 16, 2007, 13:51:47 »

Значи на "Княз Борис I" 59 има една изключително малко магазинче,но там предлагат каталозите на Сара Трейд.От Винса като се тръгне към Севастопол се пада вдясно.Моят годежен пръстен е купен оттам и онзи ден ходихме да гледаме халки и хората там бяха много любезни.Казаха,че дори можем да си занесем снимка на модел и те да ни я направят!А ако си харесаме нещо от каталог-правят само едната халка,за да видим как изглежда на живо и ако я харесаме,правят и другата,ако не-правят ни друг модел!Много ги похвалих-дано не звучи като реклама!
Bravo ТОЧНО ПО ТОЗИ НА4ИН ТРЯБВА ДА СЕ ПРОЦЕДИРА С КЛИЕНТИТЕ  Bravo
6ТЕ ОТИДА ЗАДАЛЖИТЕЛНО ДО ТАМ !!!
БЛАГОДАРЯ ТИ !!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 16, 2007, 17:19:12 »

Супер и аз се сетих къде е.Ще отида задължително а как е цената на грама там. Curtsey
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 16, 2007, 17:58:06 »

Супер и аз се сетих къде е.Ще отида задължително а как е цената на грама там. Curtsey
Нямам никаква представа!Въобще не попитахме! *crazy*Ние минахме просто от любопитство да видим какво предлагат,иначе чак Май ще ходим да обикаляме,за да си купуваме! Плачещо момиче
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 16, 2007, 19:36:30 »

Чета си аз и точно за този магазин си мислех да пиша.Човекът е много добър,виждала съм негови творения-и съм оставала без думи!!!Намира се точно до магазина за бельо Mell shops.Късмет и после пишете какво е станало!
Активен
jiji-g
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #296 -: март 16, 2007, 22:35:02 »

здравеите, искам да кажа, че сьм чувала че не е хубаво да има камьчета по халките, защото това значело препядствия в живота.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #297 -: март 16, 2007, 22:36:36 »

здравеите, искам да кажа, че сьм чувала че не е хубаво да има камьчета по халките, защото това значело препядствия в живота.

Сериозно?? girl_impossible
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 16, 2007, 22:48:30 »

Ние няма да имаме камъчета и следователно няма да имаме препятствия в живота! sarcastic
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 16, 2007, 23:11:35 »

здравеите, искам да кажа, че сьм чувала че не е хубаво да има камьчета по халките, защото това значело препядствия в живота.
добре че не се вразвам на такива суеверия че досега незнам до каква степен щях да се  tease
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines