Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:23:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 485334 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 14, 2007, 17:47:06 »

Ние днес решихме да надникнем в един магазин,за да видим какво се предлага.Честно да ви кажа разгледахме мноооого халки,но май на мен нищо не ми хареса  sad Но определено установих,че на живо халките са много,много по-красиви,от колкото в каталог!Но човекът от магазина ни каза,че е по-добре халките да нямат камъчета! secret
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 14, 2007, 17:57:39 »

защото падат или по друга причина?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 14, 2007, 18:01:10 »

защото падат или по друга причина?
И аз точно това попитах,но конкретен отговор така и не получих!Шефът им май беше там! :angry:Но аз си мисля,че наистина след време ще падне някое камъче и ако се изгуби,ще е много неприятно!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 14, 2007, 18:10:23 »

на нас ни гарантираха че няма да има такива изненади,но даже и да се случи ще ни казаха че ще сложат ново без да плащаме
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 14, 2007, 18:16:40 »

на нас ни гарантираха че няма да има такива изненади,но даже и да се случи ще ни казаха че ще сложат ново без да плащаме
Не искам да съм черногледа,но все пак халката е постоянно на ръката ти,правиш всичко с нея,за това смятам,че  е невъзможно след време да не падне.Извинявай,че го казвам,но така си мисля!Надявам се да греша и такова нещо да не се случва на никой!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 14, 2007, 18:19:51 »

ооо сигорно е възможно да падне,само казвам че и да се случи не е нещо непоправимо
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 14, 2007, 23:58:39 »

8 гр халки * 28 лв = 224 лв.Аз не обичам пръстени.Мразя да нося и нося халката си само защото е тъничка.Просто работата ми е такава че хората постоянно ме гледат в ръцете и мразя да има навирам пръстени и т.н.Иначе като гледам клиенти с дебели ,масивни халки много му харесват,но на себе си не бих възприела.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 15, 2007, 09:38:13 »

аз също не искам нещо масивно !!! но не знам как ще си изберем халки , тъй като всичко ми харесва !!!! и милото ми казва, аз да ги избирам тъй като той няма да я носи много много !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  sad blum
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 15, 2007, 09:59:26 »

Аз пък съм на другата крайност-нищо не ми харесва! :girl_cray2:Но май сме се насочили към по-масивните!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #279 -: март 15, 2007, 09:59:43 »

 Нашите халки също са с камъчета  Cray !!!Изобщо не съм мислила за това,че може да паднат   Oh my ... .То е повече от ясно,ама ние като ги избирахме и изобщо не сме се сетили за това.Прави сте,че е поправимо но определено не е приятно.
 Но все пак аз не съжалявам-не мога да им се нагледам,толкова са ми хубави  girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 15, 2007, 10:01:07 »

Гери дори и да падне камъчето си има начини как да ти го сложат, за да не пада повече  !!  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 15, 2007, 10:02:05 »

ОХ И НИЕ ОЩЕ НЕ СМЕ СЕ СПРЯЛИ НА МОДЕЛ  sad
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 15, 2007, 10:05:28 »

Нашите халки също са с камъчета  Cray !!!Изобщо не съм мислила за това,че може да паднат   Oh my ... .То е повече от ясно,ама ние като ги избирахме и изобщо не сме се сетили за това.Прави сте,че е поправимо но определено не е приятно.
 Но все пак аз не съжалявам-не мога да им се нагледам,толкова са ми хубави  girl_in_love
Най-важното е да си ги харесвате и да сте сигурни,че това са Вашите халки!
За камъчетата не мисли!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #283 -: март 15, 2007, 11:01:39 »

Нашите халки също са с камъчета  Cray !!!Изобщо не съм мислила за това,че може да паднат   Oh my ... .То е повече от ясно,ама ние като ги избирахме и изобщо не сме се сетили за това.Прави сте,че е поправимо но определено не е приятно.
 Но все пак аз не съжалявам-не мога да им се нагледам,толкова са ми хубави  girl_in_love
Най-важното е да си ги харесвате и да сте сигурни,че това са Вашите халки!
За камъчетата не мисли!

 Абсолютно си права.Няма изобщо какво да го мисля,а може да извадя късмет и изобщо да не паднат  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 15, 2007, 13:01:43 »

Такааа, как вече съм казвала на моята халк аима малко камъче в триъгълниче Curtsey И аз също до сега не се бях замисляла, че може да падне girl_impossible Обаче вече почти 6 месеца от както си нося халката непрекъснато и камъчето не е падало, дано да си остане на мястото завинаги!!! girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines