Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:13:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 464171 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 14, 2007, 13:30:16 »

В София определено е доста скъпо златото! Аз съм от Хасково и ние си ги поръчахме там. Класически са с дебелина 5мм. Гравираха ни ги с имената и датата на сватбата и то доста добре (защото съм виждала и доста лошо гравиране от известно софийско ателие) и всичко струваше 191лв. Oh my ...
Не съм сигурна колко лева беше грама, но общо двете халки са повече от 8 гр! (милото има дебели пръстчета, а и моите не са малки  blush)Така излиза, че е около 23-24 лв на грам  tease
Бях се шашнала като разпитахме в София колко ще ни излезнат, но добре че не избързахме да ги поръчаме  yahoo

Така е, в София май всичко е по-скъпо! Ние като си търсехме къде да си поръчаме халките направо се бяхме шашнали - предлагаха ни 48 лв/гр.а надписването отделно по 0.50 лв. до 1.00 лв. на буква!!! girl_impossible Ужас!!! Плачещо момиче
Обаче на едно място си намерихме по 31 лв./гр. и безплатно надписване! good Нашите халки са мавивнички (около 17 гр. излязоха) с дебелина 7 мм., но много си ги харесваме!!! любов заедно
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 14, 2007, 14:19:18 »

Bulechka, къде сте ги намерили толкова евтино  shok аз започвам да се плаша вече от цените, които ми дават по магазините  girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 14, 2007, 16:39:18 »

Bulechka, къде сте ги намерили толкова евтино  shok аз започвам да се плаша вече от цените, които ми дават по магазините  girl_impossible

Ами това беше миналата година лятото!!! Незнам сега как са цените! Ние ги намерихме в базар зала София на НДК, в дъното катоп влезеш има един щанд!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 14, 2007, 16:43:36 »

ще погледна и там, благодаря give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 14, 2007, 16:45:31 »

ще погледна и там, благодаря give_rose

Ама да знаеш, че е НАЙ-В ДЪНОТО, че има и други златарси щандове!!! Успех и после да кажеш какво е станало!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 14, 2007, 16:50:27 »

при първа възможност ще проверя, сетих се за кой щанд става въпрос  smile с приятеля ми видяхме страхотни модели, но като ми казаха, че цена за грам+изработка е 42лв и...  girl_impossible girl_impossible angry angry иначе в сайта на магазин Virtuosa има доста добри попадения  secret , а "на живо" са още по - зашеметяващи  girl_in_love ( но пак са много скъпи  cray )
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 14, 2007, 16:53:15 »

Честно казано и нашите халки не бяха много евтини, но за близо 17 гр. мисля, че 530 лв. са прилична цена! DANCE
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 14, 2007, 16:57:41 »

доста са масивни, а за грамажа - излиза, както ти каза, 31лв на грам с изработката, което е идеално като цена  good на мен за 8гр за двете халки ми казаха на няколко места 330-340лв  Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 14, 2007, 16:59:40 »

доста са масивни, а за грамажа - излиза, както ти каза, 31лв на грам с изработката, което е идеално като цена  good на мен за 8гр за двете халки ми казаха на няколко места 330-340лв  Oh my ...

Ама какви са тези цени??? Oh my ...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 14, 2007, 17:07:55 »

абе хора за какви 500 лв. , аз влизах миналия ден в един магазин и ми казаха , че халките варират между 300-350 лв. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 14, 2007, 17:11:59 »

абе хора за какви 500 лв. , аз влизах миналия ден в един магазин и ми казаха , че халките варират между 300-350 лв. smile


Да, може и така да е! ОБАЧЕ, зависи за какви халки говорим, за масивни или не!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 14, 2007, 17:21:17 »

абе хора за какви 500 лв. , аз влизах миналия ден в един магазин и ми казаха , че халките варират между 300-350 лв. smile
аз съм виждала халки за 120 лв и за 1200лв.грамажа е много важен а и камъните какви са и дали вообще има
нашите са 850 при грам 28лв и 100лв допълнително за отливката,ако беше 37 лв грама както е в повечето софийски магазини не ми се мислеше girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 14, 2007, 17:24:26 »

Така е!!! А ако камъните са диаманти? girl_impossible На нас ни ги предлагаха по 35 евро на бр. и то не голями, а мънички бяха, питаха ме дали искам камъчето на халката ми да е циркон или диамант!!! Аз избрах циркон, не заради парите, просто ми харесва така!!! Curtsey
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 14, 2007, 17:26:39 »

Така е!!! А ако камъните са диаманти? girl_impossible На нас ни ги предлагаха по 35 евро на бр. и то не голями, а мънички бяха, питаха ме дали искам камъчето на халката ми да е циркон или диамант!!! Аз избрах циркон, не заради парите, просто ми харесва така!!! Curtsey
а на нас по 7 долара,но малки колкото на халките ни и се отказахме защото трябваше да дадем двойно по голяма цена а при толкова миниатюрни камъчета решихме че няма смисъл
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 14, 2007, 17:30:09 »

Така е!!! А ако камъните са диаманти? girl_impossible На нас ни ги предлагаха по 35 евро на бр. и то не голями, а мънички бяха, питаха ме дали искам камъчето на халката ми да е циркон или диамант!!! Аз избрах циркон, не заради парите, просто ми харесва така!!! Curtsey
а на нас по 7 долара,но малки колкото на халките ни и се отказахме защото трябваше да дадем двойно по голяма цена а при толкова миниатюрни камъчета решихме че няма смисъл

Ами така е!!! Никой сега не знае, че на халката си имам циркон, както и никой нямаше да разбере, ако беше диамант, НО всичко е от значение!!! Важното обаче е да си харесваме халките, защото са за цял живот!!! good любов заедно
« Последна редакция: март 14, 2007, 17:31:51 от Bulechka_TS » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines