Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:35:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 454116 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 25, 2006, 18:43:49 »

Моя пръстен
Красив е, наистина малко по-дебел, но ми харесва.  good
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #31 -: април 26, 2006, 13:42:19 »

 good
Одобрявам;)))))
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #32 -: април 26, 2006, 14:24:31 »

 silverarrowq,сподели моля те на коя фирма ти е пръстена,много ми харесва. hiphip
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #33 -: април 27, 2006, 02:25:09 »

silverarrowq,сподели моля те на коя фирма ти е пръстена,много ми харесва. hiphip


Afrodita, prastena e na Tiffany, snimkata e ot tiahnata stranica www.tiffanyco.com. Az imam snimka i na moia prasten, no ne moga da ia attachna zashtoto e dosta goliama (okolo 2000K). Ako niakoi mi kaje kak da ia smalia do 250K, shte attachna. Inache prastena e sas 16 diamanta vav 18K zlato i platina, no moje bi niakoi izkusen zlatar vav bulgaria shte moje da go napravi sas primerno zlato i srebro i moje bi poluskapocenni kamacheta, ne sam sigurna. Na mene mi haresva zashtoo e mnogo nestandarten.
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #34 -: април 27, 2006, 11:07:13 »

 :hiphip:Много ти благодаря за отговора.
 *happy*Много жалко,че в Б-я го няма,а не искам да ми го правят,че кой знае какво ще измайсторят.
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #35 -: юни 22, 2006, 20:38:42 »

Моята ще е традиционна , а половинката иска неговата да е смес от бяло и жълто злато. Но още не сме решили окончателно. На мен лично не ми харесват смеските , изглеждат като смес от злато и сребро и са едни такива ...... crazy nea crazy
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 22, 2006, 20:52:03 »

моята ще е бяло злато, а неговата жълто. аз не харесвам златото по принцип и нося само сребро, а той-на него му е все едно каква е!и без това не може да я носи заради работата си beating (или поне така се оправдава diablo).
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #37 -: юни 22, 2006, 22:00:14 »

Моето скромно мнение е че двете халки трябва да бъдат еднакви, пък незнам smile
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #38 -: юни 23, 2006, 13:12:05 »

туй много не го разбирам, да са различни халките nea
ако неразбирателството почне още от халките (какви да са) ...ми после Oh my ...
и аз като танчето смятам, че трябва да са еднакви good
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2006, 22:35:43 »

Ani4ka, znaesh li deistivitelno poniakoga mi ubiva, osobeno ako niakoi mi stisne rakata po iakichko  smile, a i niama kak da go nosia zaedno sas godejnia prasten zashtoto naistina stava debelo, no pak sam shtastliva sas izbora.

Разкошен е наистина - мисля,че ще свикнеш и няма да убива, но не можах да си представя подобна халка на ръката на младоженецаа - или може би неговата е по-различна  Wink

Помогнете с малко идеи моляя kiss
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 01, 2006, 22:42:38 »

silverarrowq,сподели моля те на коя фирма ти е пръстена,много ми харесва. hiphip


Afrodita, prastena e na Tiffany, snimkata e ot tiahnata stranica www.tiffanyco.com. Az imam snimka i na moia prasten, no ne moga da ia attachna zashtoto e dosta goliama (okolo 2000K). Ako niakoi mi kaje kak da ia smalia do 250K, shte attachna. Inache prastena e sas 16 diamanta vav 18K zlato i platina, no moje bi niakoi izkusen zlatar vav bulgaria shte moje da go napravi sas primerno zlato i srebro i moje bi poluskapocenni kamacheta, ne sam sigurna. Na mene mi haresva zashtoo e mnogo nestandarten.

Относно смаляването - на снимките - много лесничко става с почти всяка програма за обработка на образи като например - просто пример - една безплатна такава -  IRFANVIEW - от там менюто е  IMAGE/ RESIZE&RESAMPLE и си смаляваш на колкото си искаш може и само като процент от оригиналния размер.
 good
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #41 -: юли 03, 2006, 09:25:45 »

Определено и според мен халките трябва да са еднакви  good
Нашите са еднакви ... леко одебелени ... неговата е доста по-широка от моята, понеже на ръката му стои много по-яко ... Но иначе са еднакви като модел... blush
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 19, 2006, 11:56:18 »

и нашите халки са еднакв.Аз по принцип исках да са традиционните но половинката не се съгласи, после исках да има камъчета или имитация на камъчета но и това не беше удобрено и накрая той избра модела , защото аз вече не можех да избера нищо .Но наистина са много сладки и гравирани разбира се.Направени са от бяло и жълто злато.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 31, 2006, 10:50:14 »

Привет! good Нашите халки са комбинация от бяло и жълто злато, широки 7 мм, предимно от бяло злато с 2 канта от жълто!!! На моята има малко камъче, а на неговата не! smile Много си ги харесваме и нямаме тършение да си ги носим, но ще изчакаме до сватбата, а тя наближава - 17.09
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #44 -: август 06, 2006, 11:37:09 »

Ние си взехме класически (традиционни) халки, след като обиколихме всички златарски магазини и ателиета и разгледахме и пробвахме всякакви халки  решихме, че те стоят най-добре.

« Последна редакция: август 06, 2006, 12:01:54 от Ianka » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines