Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 00:13:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 457949 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1140 -: септември 07, 2007, 22:20:17 »

Е не знам кой какво трябва да плаща,но нашите халки ги прави майка ми-т.е. тъщата.Тя прояви желание,пък и свекървата няма много средства.Аз може и да не съм и много фенка,но все пак като няма жената няма да я тормоза.Пък и така е по-добре,не може да има претенций и физиономий.
а ето ги и нашите :
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1141 -: септември 07, 2007, 22:21:58 »

чудни чудни чудни браво мила много са красиви
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1142 -: септември 07, 2007, 22:34:58 »

имало поверие че харките трябва да са глатки за да е гладък животът на семейството-не зная дали е вярно,но според мен гладките халки са най-красиви,за сметка на гладкостта при нашите има шаренко laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1143 -: септември 07, 2007, 22:39:34 »

нашите не са гладки но много си ги харесваме ние каквито сме драги и двамата няма да ни гладко независимо от халките laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1144 -: септември 07, 2007, 22:45:40 »

Нашите нали ги показвах по рано- принципно са гладки обаче не са на цяла халка а като две отделни - това брои ли се  pleasantry
То ако от вида и формата на  халките зависеше семейното щастие- всичко щеше да е толкова лесно нали  smile
kali_gali миличка мисля че халките ви са много сладки  good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1145 -: септември 07, 2007, 22:57:18 »

Абе това са глупости,беше само образно казано.според мене тези поверия са ги измислили свекървите за да накарат снахите да им се подчиняват.Халките трябва да бъдат такива каквито да си ги харесват и давама,както и чашите и всичко останало.Няма правила в това-всеки има различни вкусове и желания.Права си,че ако от гладкоста на халките зависеше хармонията чудо щеше да бъде,ама ней се май зависи от гладкоста на характерите,а.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1146 -: септември 09, 2007, 14:49:01 »

kali_gali , страхотни халки, браво, много ми харесват!!!!!!!

kleo_20 , сладурчето ми мило, твойта свекърва, да знаеш, че ше я причакам някъде и beating beating beating, много ме дразни вече как не я е срам, значи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! crazy
Няма да се ядосваш, моята също ми прави някои номерца, ама няма да пиша много, че рови насам натам... secret secret secret
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1147 -: септември 09, 2007, 16:33:00 »

благодаря ти много мила give_rose тя моята не рови ама е една такава шушумижка angry вбесява ме вече важното е че халките си ми харесват и на мен и на милото и накрая се разбрахме ние да си ги платим но аз на мама пари няма да и искам повече амахааа не я е срам свекински им работи tease
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1148 -: септември 11, 2007, 14:50:33 »

kleo_20 не се ядосвай за свекито още малко остана и след сватбата ще си се гледкате с милото си само. Тя и моята нещо....  angry.  Да върна на темата: нашите халки ще са готови в петък - у те исторически два месеца ги правим. Добре че ни натириха още юни месец да ги поръчваме, че можеше за сватбата да търся назаем  laugh 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1149 -: септември 11, 2007, 14:57:33 »

казаха ми че няма да са ни готови халките по-рано от 30ти септември и след това да се гравират а ако нещо не ни стават ще полудея сватбата е на 14.10 и не зная длаи все пак ще имам халки за тогава  :'(те ни взимаха мерки ама аз се притеснявам защото ако има проблем ще се проточат нещата сега това ми е такова гайле cray
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1150 -: септември 11, 2007, 15:29:31 »

Не се притеснявай! Това ще бъдат най-хубавите халки, защото ще са си вашите и толкова много си ги изстрадала. Всички като знаят, че има време се бавят, но като остане малко време се разбързват, за да приключат навреме. Всичко ще бъде наред, ще бъдат готови преди сватбата и ще бъдат ИДЕАЛНИТЕ. Нашите златари като се бяха обаждали да кажат, че няма да са готови за края на август, а за този петък и аз се пошегувах, че ми трябват за 13.10, а ако нещо не е наред ще ги дооправяме след сватбата или поне за сватбата да дадат някои от мострите  laugh  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1151 -: септември 11, 2007, 15:37:17 »

благодаря ти мила give_rose много интересно предложенние накрая ако се наложи ще го претворя в действителност
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1152 -: септември 11, 2007, 16:14:06 »

Милички спокойно те всички златари се моткат  beating Ние разписвахме в гражданското на 30.08,а тържеството беше на 02.09- халките бяха готови на 29.08 следобяд  Wink Wink И сутринта милото като им звънял и му казали "ами най- късно на 30.08 ще са готови"- и аз му викам е какво ще си разменяме в ритулната??? Поне назаем не дават ли" Обаче в 99 минута бяха готови- така че няма страшно нали трябва да сме напрегнати до последния момент когато всичко се оправя  good
 Ще станат идеални и ще бъдат точно такива каквито ги искате момичета ще видите  give_rose girl_in_love
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1153 -: септември 12, 2007, 19:13:14 »

И ние днес поръчахме халките!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo
Много съм щастлива, днес беше един прекрасен ден!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE Bravo danceg
Нямам ги на снимка, но човека каза, че ще ходим на проба, той ще ни се обади, а до 1-ви отомври обеща да са готови, като ги вземем ще ви ги покажа на моментааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo
Заричах се какво ли ен и накрая ги поръчах такива, дето съдържат неща дето най-малко ги исках, а толкова им се радвам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1154 -: септември 12, 2007, 20:56:09 »

браво и честито мила много се радвам че и ти най-сетне си щастлива и доволна give_rose yahoo
Активен
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines