Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:27:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 457868 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1050 -: юли 26, 2007, 21:04:26 »

хубавки са мила. :bravo:много ми харесаха.не се ядосвай вече всичко е минало.гледай си другите нещица.то не може да минем без нерви винаги има нещо за което да се ядосваме.аз също мислех да са ни от там халките и не за друго ами защото от хилядите неща които гледахме с милото само от там харесахме един и същ модел Wink и то на мен не ми допада толкова но поне не е чак толкова различно мнението от предишните които гледахме good
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1051 -: юли 26, 2007, 21:53:53 »

хехе, Мандаринка, честито!!! Нашите халки са същите и излезнаха без да даваме злато 283лв.
моята е с камъчета, а неговата - не е!!! Прекрасни са, ние всеки път като отидем в къщи си ги мерим и им се радваме!  girl_in_love
Дано да ни носят само положителни емоциии!!  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1052 -: юли 27, 2007, 08:06:11 »

мандаринка хубави са халките !!! не се ядосвай, че не сте се разбрали с продавача !! има ги всякакви !!!! радвай те им се !!!

аз имам една идея, но не знам дали е хубава !!! говоря за в бъдещето и би ми се искало за някоя годишнина например за 1-вата или 7-мата /дай Боже/ да изненадам милото с нови халки !!! например бели ! какво мислете за идеята !!! ??
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #1053 -: юли 27, 2007, 08:18:55 »

а какво ще направите със старите
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1054 -: юли 27, 2007, 08:22:27 »

Ели никак не е лоша идеята smile На моя любим родителите имат поне 5-6 комплекта халки различни- даже сега ни дават част от тях за злато
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1055 -: юли 27, 2007, 08:34:49 »

ами не знам за старите, може да си ги сменяме от време на време !!! е първите са си сантиментални и не бих ги сменила като злато !! ще видим  Girl_hide Girl_hide
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1056 -: юли 27, 2007, 09:02:17 »

хехе, Мандаринка, честито!!! Нашите халки са същите и излезнаха без да даваме злато 283лв.
моята е с камъчета, а неговата - не е!!! Прекрасни са, ние всеки път като отидем в къщи си ги мерим и им се радваме!  girl_in_love
Дано да ни носят само положителни емоциии!!  girl_wink


ех, супер!  Bravo аз също се чудех за камъчета .. да не трябва да го мисля повече, защото са красиви все пак, мерси да ви се връщат емоциите, screwball squirrel!


Ели, добре си го измислила  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #1057 -: юли 27, 2007, 10:23:25 »

 Bravo страхотни халки! Нашите са си класически златни халки и си ги поръчахме в Пловдив, защото намерихме магазинче, където грама на класическата халка беше доста изгоден като цена - 26лв. И си ги направихме веднага ( няколко месеца преди сватбата   blush, но поне бях спокойна). А kleo_20 не се притеснявайте да говорите с родителите, съмнявам се да ви откажат ;-). И поклон пред майка ти, знам какво е сама жена да подготвя сватбата на дъщеря си  give_rose !
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1058 -: юли 27, 2007, 11:51:11 »

момичета някоя от вас да знае къде другаде могат да се поръчат халки на фирмата "Сара Трейд" (освен този, който се намира в Сватбения център)?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1059 -: юли 27, 2007, 12:17:29 »

с най-голям кеф бих ти казала от къде другаде ама аз лично незнам  sad, знаеш ли какво вземи се обади в главния офис и ги питай хората  Wink би трябвало да ти кажат
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #1060 -: юли 30, 2007, 13:01:41 »

Сара Трейд- отидохме си в централата им в град Раковски, ако искаш пиши ми на лична
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1061 -: август 11, 2007, 10:53:51 »

Момичета, ето ги нашите халки! И за пореден път ще помоля за искреното ви мнение! blush

 



Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1062 -: август 13, 2007, 11:48:36 »

За да не се разводнява много темата обединявам постовете ви!!!

И искрено се присъединявам към казаното от вас за прекрасните халки на Диди!!! good


еее ама Диде направо са станали муцинка мнооого ми харесват много оригинални и милото  ги хареса браво поздравления и от 2та имаш DANCE даже се чудим и ние за нещо подобно ако не се сърдиш да покопираме малко де blush blush blush да си ги носите със здраве и да им се радвате и само хубави емоции да ви носят..а ако не е тайна колко ти излязоха като парички извини ме за неприятния въпрос ама нали и ние се ориентирам в момента..

Благодаря ти Клео, на теб и на милиото ти! За пари не мога да ти кажа точно, защото се оказа че нашите имат доста злато, което дадахме и доплатихме. Самите халки обаче излязаха доста тежки (35,07 гр.) и затова ако го смяташ в цифра излиза скъпичко...иначе сме много доволни от ателието в което ни ги правиха и го препоръчвам горещо на всички!

Диана честито мила - страхотен избор и изработка! :girl_in_love:с много кеф да си ги носите! give_rose
и ние най-накрая се спряхме на нещо - защото той иска едно, аз пък съвсем друго и затова решихме нещо средно, дажи мисля че едно от момичетата във форума имаше подобни или същите, но....това е изборът ни! Като станат готови ще пусна снимчица!  yahoo danceg :DANCE:А и цената е страхотна - 26лв./гр., което е направо  Oh my ...

Дидка честито give_rose Бих казала доста нестандартни, много различни от всичко предлагащо се на пазара, ужасно младежки и всъщото време много елегантни и нежни. С две думи - страхотен избор Bravo Bravo Bravo. good

Дидка, халките са страхотни, очите ми останаха в тях  Bravo Bravo Bravo Да си ги носите с много любов  girl_in_love

Благодаря ви милички! girl_in_love И аз много си ги харесвам! Дано да ни донесът щастие!

Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1063 -: август 13, 2007, 12:30:53 »

Миличка халките са страхотни- браво и честито  give_rose Bravo Да си ги носите цял живот със здраве smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1064 -: август 13, 2007, 20:08:39 »

Диде, много са хубави  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines