Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:42:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 486145 пъти)
 
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #1035 -: юли 24, 2007, 15:55:43 »

не се тревожи на повечето места го изработват за 10 дни
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1036 -: юли 24, 2007, 19:08:51 »

Ето една по ясна снимка
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1037 -: юли 25, 2007, 09:08:45 »

 beating леко съм бясна... отиваме вчера до Сватбения център за халките, уж готови, супер бяха, красиви както ги искаме, даааааааа ама  crazy служителя на Сара Трейд който има една единствена задача, да приеме поръчка, да я запише да вземе проби, да вземе капаро и да ни ги изпише, ОБЪРКАЛ ИМЕНАТА НИ, НА МЕН НАПИСАЛ :ДАРКО, А НА БОБИ:БОБИ! на всичкото отгоре обвини нас че не сме му казали кой кой е! а само 4,5 реда по нагоре пише Дарина за контакти и даже и ми се обажда да ми казва че са готови, толкоз ли неможе да съобрази две имена, като не е ясно да погледне на чие име са, разбирам да го има някъде името на Боби: Божидар да се обърка кой е Дарко, аз или той, а то го няма има само Боби! И с цялата си наглост нас обвини, едва одържах младежа си да не вдигне мега скандала, та чак в четвъртък пак ще ходим.. ей такива служители само развалят имиджа на доказали се фирми като Сара трейд!
Активен
lionka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


« Отговор #1038 -: юли 25, 2007, 10:18:37 »

охх а ние все още не сме поръчали нашите...ужасно е нямаме време за нищо направо ще откача...а искам да си ги поръчаме вече милото мисли че ще са гортови за седмица а аз не вярвам и искам веднага да ги поръчаме сватбата е след 2 месеца и няколко дни
За по-сигурно си ги поръчайте по-рано.И аз си мислех че стават много бързо,а сега какво-4 дни преди сватбата. Ще се побъркам от притеснение.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1039 -: юли 25, 2007, 15:55:03 »

beating леко съм бясна... отиваме вчера до Сватбения център за халките, уж готови, супер бяха, красиви както ги искаме, даааааааа ама  crazy служителя на Сара Трейд който има една единствена задача, да приеме поръчка, да я запише да вземе проби, да вземе капаро и да ни ги изпише, ОБЪРКАЛ ИМЕНАТА НИ, НА МЕН НАПИСАЛ :ДАРКО, А НА БОБИ:БОБИ! на всичкото отгоре обвини нас че не сме му казали кой кой е! а само 4,5 реда по нагоре пише Дарина за контакти и даже и ми се обажда да ми казва че са готови, толкоз ли неможе да съобрази две имена, като не е ясно да погледне на чие име са, разбирам да го има някъде името на Боби: Божидар да се обърка кой е Дарко, аз или той, а то го няма има само Боби! И с цялата си наглост нас обвини, едва одържах младежа си да не вдигне мега скандала, та чак в четвъртък пак ще ходим.. ей такива служители само развалят имиджа на доказали се фирми като Сара трейд!

Мандаринка - иначе доволна ли си от изработката и колко ти излезе на грам, защото и аз мисля от там да си ги поръчам?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1040 -: юли 25, 2007, 16:06:17 »

Sabina, все още незнам колко, така се ядосахме че решихме че ще ги платим като са готови  Wink иначе на мен ми харесаха с тази забележка че надписването е печатно и това ме издразни, а не ръкописно, откъде да знам аз че не ги правят ръкописно  crazy за уточня. общо взето ако не беше тая тъпа подробност нямаше въобще да съм така негативно настроена, но иначе Сара Трейд са добри! Ако има как директно в Ръковски си ги направи или на друго място, защото този им служител дразни и лази по нервите  crazy
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1041 -: юли 25, 2007, 18:06:16 »

Mandarinka , тези са много зле crazy Трябва да ви направят намаление от цената! Дано всичко се оправи и да ги вземете както трябва да са  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1042 -: юли 25, 2007, 19:12:21 »

ами значи да поръчваме??ама лошото е че зависим от родителите!!!!те дават паричките и не нзам какво да правя ние си избрахме модела но ни е срам да искаме пари а пък те поемат сватбата(така казаха)дали да си ги платим ние?не зная какво да правя!!!!!!!!както се казва аз още рокля нямам та халки ли (къде съм тръгнала)много ми е притеснено знам че свеки ги купува ама моята мам иска да земе на мъжлето а свеки на мен.според мен това не е правилно-свеки ги зима още по малко че мама е сама(тати по4ина отдавна0и не знам вече какво да правя а времето течеее
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1043 -: юли 25, 2007, 20:10:57 »

kleo,  я ги поръчвайте тези халки, пък те докато станат ще имате парите, халките принципно се взимат от кумовете, затова в наши дни май младоженците си ги поемат, а при нас и от двете страни дадоха пари и ние всичко накуп сложихме, няма да ги броим кой по колко е дал и от коя купчина да взимаме,та нали всичко е за щастието на младите  Wink съжалявам за  Offtopic
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #1044 -: юли 26, 2007, 13:36:54 »







и нашите халки са от сватбения център и единственото което не ми хареса е че са надписани печатно а не ръкописно а колкото до цената на грам на си спомням точно защото свеки ги плати но мисля че беше 36л
Цитат
Мандаринка - иначе доволна ли си от изработката и колко ти излезе на грам, защото и аз мисля от там да си ги поръчам
в.грам
« Последна редакция: юли 26, 2007, 13:38:28 от anichka82 » Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #1045 -: юли 26, 2007, 13:48:41 »

и ние сме от сара трейд, директно до раковски ходихме, дано всичко да е наред
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1046 -: юли 26, 2007, 14:29:05 »

абе аз съм много зле къд ее това "раковси" ако можете да ме упътите
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #1047 -: юли 26, 2007, 14:33:28 »

Град Раковски, до Пловдив се намира, на 12 км, като отидохме останахме изумени, направо ни заляха с халки, сигурно имаше около 500 вида, а магазинчето е твърде невзрачно. Ако халките са ви по-особени обаче имайте предвид , че вземат парички отгоре за изработка и патент, така на мъжа ми се оскъпи със 110 лв.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1048 -: юли 26, 2007, 19:01:04 »

взехме ги като ги снимам ще ги кача да ги видите,НО!!!! не ходете там ако искате от сара трейд на друго ямсто, сигурна бях че продавача ни е казал по 20лв че ще ни купи златото и само 15лв за изработка ако дадем злато за бели халки! дааааааа ама не!  hysteric оказа се обратното, купиха ни златото за 15лв на грам, а за изработката сме платили по 20лв това ми се вижда много! неможахме повече да спорим с него тръгнахме си, взех си роклята, поне нея са я направили страхотна, ама то ателието е независимо от шивачките, и забележете взеха ми за воала само 25лв, аз мислех поне 50, поне от това останах доволна, само тоя скапан продавач от сара трейд ни ядоса ама много!!!!!! hysteric
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1049 -: юли 26, 2007, 20:34:48 »

качих ги в галерията халките
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines