Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 17:08:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 453622 пъти)
 
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« -: март 18, 2006, 22:50:35 »

Здравейте! Не знам дали тук да пусна точно тази тема, но искам да попитам какво мислите за халките - дали да са традиционните или нещо по-различно? Дали да бъдат златни или сребърни?
Аз лично предпочитам от бяло злато май, но половинката нещо не е съгласен ???
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #1 -: март 19, 2006, 16:16:54 »

Аз съм за златни. Но по-широчки от обикновеното. А това наистина си е въпрос на вкус и на двамата младоженци smile И на средства разбира се;)
Активен
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« Отговор #2 -: март 19, 2006, 18:17:45 »

Аз също харесвам от бяло злато, но един познат златар ми обясни любезно, че бялото злато се постига с повече сребро в сместта, а защо е по-скъпо тогава от жълтото идея си нямам >sad
Та аз държа да е сребърна халката ми, защото нося само сребро и злато не бих сложила :-[
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #3 -: март 19, 2006, 20:00:20 »

mishle, тогава ти предлагам да си направите два комплекта златни за самото събитие, а и за след това и сребърни - като искаш си я носи на високосни години, или когато ти кефне. Мисля, че няма да се отрази много в общата им стойност.
Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 19, 2006, 21:13:28 »

ПЛАТИНЕНИ (АКО ЩЕ Е СКЪПО ДА Е КАТО ХОРАТА)
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #5 -: март 19, 2006, 21:55:46 »

аз съм с 2 ръце за традиционните халки, иначе останалите ми приличат на пръстени, но не и халки...да де, те и халките са пръстени, но с друга символика..а за материала - ако някой ни ги подари може и платинени ;D но май ще са си златни Wink
Активен
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« Отговор #6 -: март 20, 2006, 10:16:36 »

mishle, тогава ти предлагам да си направите два комплекта златни за самото събитие, а и за след това и сребърни - като искаш си я носи на високосни години, или когато ти кефне. Мисля, че няма да се отрази много в общата им стойност.

peshom, това е добър вариант, не бях се сещала....искам да ви питам вашите половинки носят ли си халките? моята никога не е слагала пръстен и не знам...не че държа, ако той иска - да я носи, ако не иска - да не я носи, но ми е любопитно...повечето от познатите ни не носят халките си... >sad ???
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #7 -: март 20, 2006, 11:18:55 »

mishle, и аз не бях слагал пръстен до тогава. В началото ръката ми беше само там. Постоянно го човърках  blum После се свиква и ако има желание ще я носи Wink
Активен
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #8 -: март 21, 2006, 22:41:30 »

Искам да питам peshom имат ли надписи вашите халки, на мен много ми допада тази идея, да са изписани имената на половинките kiss
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #9 -: март 21, 2006, 22:47:47 »

hi cveti, да надписани са с имената ни. И аз мисля, че така още повече се затвърждава любовта един към друг! :smile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #10 -: март 30, 2006, 09:33:36 »

Е, то по принцип се пише името на половинката и датата на сватбата  pleasantry
А иначе за халките ... сега като гледам какъв избор има ... а и повечето двойки гледат да е нещо по-различно и нещо, което ще се вързва с всякакви бижута. И аз за момента нося сребро, но имам и златни бижута. Един ден може да поднося и злато. Именно поради тази причина направихме халките си смеска от бяло и жълто злато.
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 30, 2006, 14:39:51 »

Забелязал съм, че много често мъжете носят сватбената халка, а жените я държат в кутийка или нещо подобно. Оправданието им е че имат други бижута и не си отивали... nea дрън дрън

Ама ако мъжа я свали веднага следва скандала - Ти си скиторил по жени мръсник с мръсник, как не те е срам ..... и така на татък
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #12 -: март 30, 2006, 14:58:34 »

 lol хе хе, al_stoev, а така пи4!! Като ще е равноправие да е равноправие stop pardon
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #13 -: март 31, 2006, 10:08:10 »

Еи, мъжкото съсловие.... нещо се обединихте, вместо да предложите нещо интересно като халки
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #14 -: март 31, 2006, 13:57:32 »

Ние сме с традиционни халки, след като обиколихме всички златарски магазини и ателиета и разгледахме халките - решихме, че традиционните стоят най-добре, надписани са ни имената и датата на сватбата blum Ето едно обаче много интересно предложение, на което попаднах:


* rings.jpg (25.13 KB, 358x389 - видяно 1052 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines