Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:42:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честито на cherry!!!  (Прочетена 18814 пъти)
 
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #15 -: май 15, 2007, 14:48:44 »

 Здравейте, мили момичета!!! Много ви благодаря за хубавите пожелания! Включвам се чак сега, з-то седмицата около сватбата беше лудница (посрещахме роднини и гости), а след сватбата веднага тръгнахме на медена седмичка  DANCE DANCE DANCE Сватбата беше невероятна... girl_in_love, но толкова бързо мина всичко- сутринта грим, после бързо на фризьор (доста се позабавихме), последва скоростно обличане и милото вече тропаше на вратата. Всичко беше "изчислено" по часове, за да не бързам, както е при повечето булки, но се оказа, че времето никога не стига... Чакам с нетърпение ДВД-то да стане готово, за да видя как е била сватбата отстрани, то от толкова емоции... Иначе с милото бяхме много спокойни и усмихнати през цялото време.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 15, 2007, 14:52:30 »

cherry, миличка, честито и от мен и само най-хубаи неща ви пожелавам от все сърце!!! CHEERS И скоро да се разпишеш в темата за бъдещите мами!!! girl_in_love
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #17 -: май 15, 2007, 14:57:35 »

Милички момичета, благодаря ви за ценните идейки, съвети и положителни емоции, които ми помогнаха страшно много за този толкова важен и красив за мен ден - сватбата!!!  heart heart heart Без вас щеше да ми е много трудно!!!!   Flower Flower Flower
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 16, 2007, 08:28:22 »

Милички момичета, благодаря ви за ценните идейки, съвети и положителни емоции, които ми помогнаха страшно много за този толкова важен и красив за мен ден - сватбата!!!  heart heart heart Без вас щеше да ми е много трудно!!!!   Flower Flower Flower


Мила искаме снимки !!!! smile радвам се , че сватбения ден е минал страхотно !!!! smile
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 16, 2007, 08:32:35 »

cherry пожелавам ви безумна любов,голямо щастие и едно малко пухкавелче скоро blush
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 16, 2007, 10:51:37 »

 cherry ,чакаме снимките с нетърпение!!! Bravo
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #21 -: май 16, 2007, 12:30:58 »

Снимки ще има, тези дни ще пусна  Girl_hide
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #22 -: май 25, 2007, 13:49:14 »

Най-после успях да кача няколко снимки в галерия  yahoo
« Последна редакция: май 25, 2007, 14:16:19 от cherry » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 25, 2007, 13:51:06 »

аууууууууу Bravo Bravo прелестни сте !!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 25, 2007, 13:55:59 »

cherry много сте сладки!пу пу да сте живи и здрави!снимките ви също са много добри.Да участвате в конкурса на следващият етап Bravo
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 25, 2007, 18:05:08 »

Милинка, тооооолкова сте красиви... :bravo:Колкото сте красиви толкова щастие да имате...:)Неворятна булка си  give_rose...толкова нежна и усмихната hiphip hiphip hiphip.
Безкрайно щастие Ви желая и всичко ама всичко най- хубаво... twohearts
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #26 -: май 27, 2007, 10:37:29 »

Благодаря ви  give_rose  Само като си спомня колко хубаво беше  girl_in_love , а колко бързо мина деня ....
  Вечерта преди Големия ден бях при нашите да спя и уж се бях зарекла да си легна навреме- не стана точно така... Легнах около 01 ч., а колко спах   Sleep  е друг въпрос. Часовника звънна oversleep и деня започна:
Погледнах навън и бях безкрайно щастлива, че имаше слънчице  Sunshine да се усмихва заедно с нас. Първо дойде гримьорката вкъщи, направи ме хубава  give_rose и тръгнах на фризьор. Тя малко закъсня и докато дойде, докато започнем с прическата се позабавихме доста...  Makeup Последва обратен спринт към вкъщи, гостите вече бяха там и чакаха булката, а нея никаква я няма  Girl_hide Исках в деня на сватбата да не бързам, да изпия 1 кафе спокойно  Coffe и да хапна нещо, но какво ти - време не остана.... Скоростно обличане, набързо няколко снимки и милото вече тропаше на вратата нетърпелив да си ме вземе.
 Пазариха ме на 3 врати и САМО за 50 лв. ме дадоха... dodger Безобразие!!!!! После им се поскарах, че толкова лесно са ме дали. Пуснаха кумата да влезе преди всички, тя ми даде букетчето и ме забули. После влезе моето момче (леко притеснен), целуна ме и ме хвана за ръка - и стаята грейна. Вече бях спокойна, но за всеки случай не му пусках ръката.... Беше ни много смешно, все едно не се случва на нас. Влязоха камери и фотоапарати.... Тръгнахме за ритуалната, беше си цяло приключение докато вляза с тази рокля в колата, а по пътя хората се обръщаха след нас, за да видят булката ... Wink Ритуалът беше страхотен, майките (пък и другите жени) се поразплакаха ... cray cray  Изчаках милото да удари подписа и той докато се усети,  ле-е-екичко го понастъпих  hiphip . След ритуалната отидохме на фотосесия - ей, то не било толкова лесно да се позира, но пък беше много забавно, умирахме си от смях  funnytooth  А беше топло, слънчево, само за нас....  girl_in_love
 Времето мина бързо и се отправихме към ресторанта. Влизаме в залата, а нашите гости стоят прави и ни чакат. Водещият ни посрещна с много хубави думи и ритуали, ритнах менчето (момиченце ще е  girl_wink ), чупихме питката.... абе, всичко както си му е реда. Кумът дръпна една реч и купонът започна....  Party time hurrah  Цяла вечер  бяхме на дансинга и не сме сядали. С дж се бяхме разбрали да пуска от хората предимно правото (щото само него умеем  Party time) и той изпълни желанието ни, а също така пускаше само наша музика, много готино...  За менюто в ресторанта (за което толкова се притеснявах) всички казаха, че било страхотно (аз почти нищо не успях да хапна, просто нямаше време от танци...). Дойде ред на тортата (много вкусничка беше) и накрая кумата ми махна булото. Трябваше да го дам да ми го пази човек, на когото имам най-голяма доверие и аз.... понеже не бях подготвена... crazy crazy в първия момент ми се искаше да го дам на мама, НО.... го дадох на новата ми майка- свекървата и тя много се трогна girl_in_love Този ритуал беше, за да не пипна никога повече було в живота си... И пак танци, танци........  Party time  Купонът продължи до 4-5 ч. Ами това е всичко разказано накратко..... А какво се случи по-нататък...хм, съжалявам, останалото е лично ....... любов заедно   Dance2
 
« Последна редакция: май 28, 2007, 10:14:20 от cherry » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 27, 2007, 11:13:57 »

Ох, че е било хубаво...  cray Да се  размечтае човек  girl_in_love Пу-пу! Все така да ви върви и винаги да грее слънце в сърцата ви!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 27, 2007, 18:59:06 »

миличка - страхотни снимки и вие двамата изглеждата адски щастливи,нека така бъде винаги!!!!! twohearts stork-gurl stork-boy и нека щъркелът не ви забравя
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 27, 2007, 19:08:59 »

ЧЕСТИТО!!! мила
нека всеки ваш ден да бъде толкова вълнуващ както този!!!!!!!! marriage
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines