Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:09:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен Списък Фото и Видео ВАРНА!  (Прочетена 66800 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 16, 2013, 13:50:56 »

аз да си кажа непрофесионалното мнение, като участник в форума просто- снимките са зле, депресират окото на любителя, определено. Прави сте да се ядосвате.
Активен
sofiastef
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #46 -: юли 12, 2013, 13:59:48 »

Булка и зет няма ли да пуснеш или само от кръчмата като гледам ти доста добре се справяш с информацията като за любител явно нямаш много работа и искаш да очерниш колегите си ей такива като теб мизерници  пускат снимки от любителски апарати и после ръсят помия преди две години един като теб ми взе бизнеса по този начин поне пусни една снимка да те видиме като младоженци не вярвам колегата да е снимал само гостите

« Последна редакция: юли 12, 2013, 14:20:06 от sofiastef » Активен
stoqn4cho
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #47 -: юли 16, 2013, 07:19:24 »

Честно да Ви кажа моята сватба беше на 16 март като прочетох писаното от вас доста треперах вече се бяхме записали но като си получихме снимките бяха перфектни за което едно голямо благодаря на Станислава от  Алекс вижан не знам защо се е получило при Вас така

« Последна редакция: юли 16, 2013, 07:33:57 от stoqn4cho » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #48 -: юли 16, 2013, 13:00:50 »

Щото има 10 потребителя с по едно мнение в темата и никой от тях не е реална булка smile
Активен
petarbg
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #49 -: август 04, 2013, 09:54:06 »

Единственото което исках е да покажа как съм се опарил от фото "услуги",като в резултат тука в форума получих критики от страна на други хора:Бил съм правил анти реклама,не съм бил предвидил качеството след като съм видял саита им,цената им е била ниска и какво съм очаквал за тази цена,не са ли ми показали предварителни снимки ме питаха?????-ами кой ще си покаже кофти снимки при посещение при фотографите,нямало снимки на младоженеца и т.н. Абе хора правете каквото си знаете ама после да не ви кажат:АЗ НАЛИ ТИ КАЗАХ?Ваша си работа,не знам дали е редно и дали ще ми оставят това съобщение собствениците на форума но все пак ето моя скайп: valentingn   , ако искате ще ви пратя тонове снимки от "професионалистите",и снимките не са от любителско фото ако искате елате ми на гости ще ви покажа оригиналното копие на ДВД-то и снимките на него.Писна ми от критики,ако вие се опарите и някой ви казва,че не сте прав е много кофти.Гледайте да не станете като мен за да разберете какво е.
Активен
petarbg
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #50 -: август 04, 2013, 10:13:41 »

В отговор на sofiastef : "Булка и зет няма ли да пуснеш или само от кръчмата като гледам ти доста добре се справяш с информацията като за любител явно нямаш много работа и искаш да очерниш колегите си ей такива като теб мизерници  пускат снимки от любителски апарати и после ръсят помия преди две години един като теб ми взе бизнеса по този начин поне пусни една снимка да те видиме като младоженци не вярвам колегата да е снимал само гостите"
Който ме нарича мизерник : Добре дошъл в дома ми дадох си скаипа на теб и във форума,ела да видиш-аз мизерника как се набутах с мизерните снимки! Ела да видиш тяхното ДВД ако искаш те ми направиха 4-ри копия с обложка и всичко.Ако искаш ще отидем и до кумовете и те имат едно копие.Не трябва да си професионалист за да видиш некадърността тука,снимките са достатъчни и сами показват за какво става дума.И какво като съм любител? Само професионалисти ли трябва да има,и да имам свободно време ама имам и кофти снимки ако някой се съмнява да се отбие при мен ето пак скайпа ми за връзка:valentingn нямам какво да крия нито "Булка и зет" !
Активен
ivelinca
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 13, 2014, 12:59:00 »

Аз пък съм изключително доволна от Алекс вижън, ще ползвам услугите им и за бъдещи събития като кръщене и т.н и снимките ни са направо картички,не мога да повярвам,че тези снимки,които са постнати тук са правени от фотографката на Алекс студио. Ще се помъча да ви кача няколко снимки от нашата сватба , като имате предвид ,че тези ,правени в гората на Морската градина са правени в късният следобед, когато беше вече почти сумрак

съжалявам , но не мога да намаля толкова много снимките, разваля им се качеството, ако някой обясни как става номера да се качват снимки с нормален размер с удоволствие ще ви покажа за какво става въпрос, аз лично от снимките които имам,не вярвам ,че тези които е качил господина са правени от това студио
« Последна редакция: май 13, 2014, 13:07:55 от ivelinca » Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #52 -: май 20, 2014, 14:54:25 »

Щото има 10 потребителя с по едно мнение в темата и никой от тях не е реална булка smile

 good
Активен
petarbg
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #53 -: май 21, 2014, 16:34:29 »

Аз пък съм изключително доволна от Алекс вижън, ще ползвам услугите им и за бъдещи събития като кръщене и т.н и снимките ни са направо картички,не мога да повярвам,че тези снимки,които са постнати тук са правени от фотографката на Алекс студио. Ще се помъча да ви кача няколко снимки от нашата сватба , като имате предвид ,че тези ,правени в гората на Морската градина са правени в късният следобед, когато беше вече почти сумрак

съжалявам , но не мога да намаля толкова много снимките, разваля им се качеството, ако някой обясни как става номера да се качват снимки с нормален размер с удоволствие ще ви покажа за какво става въпрос, аз лично от снимките които имам,не вярвам ,че тези които е качил господина са правени от това студио

Ако не вярвате скаипа ми е: ********** свържете се с мен ще ви кажа адреса елате и се убедете на място кой е снимал и какви са снимките.
« Последна редакция: май 21, 2014, 21:27:33 от InLove_Girl » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 21, 2014, 21:26:59 »

Моля полемиката по темата да бъде прекратена. Всеки изказа мнение, не е нужно да се продължава!!! Разменяйте си лични данни на лични съобщения!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines