Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:00:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: булчински салон "Жана Джинева" - Асеновград  (Прочетена 7951 пъти)
 
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« -: май 04, 2007, 21:09:27 »

искам да кажа,че когато получих годежния си пръстен и започнах да мечтая за сватба ,най-важното нещо за мен беше роклята и исках да ми е даде човек,който да притежава онова пламъче в очите,да ме убеди ,че точно тази рокля е за мен ,а не да гледа на мен като поредната ходеща комисионна(или заплата).Точно такива хора срещнах в салона на Жана Джинева !Истински професионалисти,отнесоха се с мен като с принцеса,пробвах каквото поискам и търпеливо ме изчакаха (около 1 час Girl_hide)да реша с коя от двете рокли,които си бях харесала се чувствам по-добре Bravo
Коригираха роклята ми светкавично ,справиха се чудесно и съм 100 % сигурна ,че ще изглеждам прекрасно в сватбения ден!
Много ви благодаря! Bravo
Ако някой реши да ходи за рокля в Асеновград непременно да се отие там girl_wink
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 22, 2008, 20:43:05 »

Ааааа,мен няма нужда да ме убеждаваш-и аз там си я шия в момента и живот и здраве, ще е готова за 5 май. Имам малко притеснения дали ще е същата, каквато си я поисках, но .... някакси им вярвам, успяха да ме спечелят. Ще я покажа после... danceg
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 20:31:09 »

И аз да се присъединя към похвалите за момичетата от Жана Джинева. От София съм, но реших да си шия роклята в Асеновград. Доста съм капризна и тези стандартните модели хич не са ми по вкуса, а исках нещо семпло, стилно и оригинално. От различни идеи скалъпих един мой модел, който се оказа доста сложен, но от този салон се правиха превъзходно. Един месец след поръчката ми беше пробата сутринта, а след още няколко проби същия ден, вечерта си всех роклята, готова и точно така, както си я представях. Големи благодарности за милото отношение, времето и труда, справиха се идеално с една трудна задача! Браво!  Bravo good
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines