Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:43:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пожелания за сватба! Помагайте!  (Прочетена 117282 пъти)
 
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 28, 2011, 14:44:07 »

 Бъдете си за всичко необходими, дори в житейските прости неща. Само така през годините трудни ще покорите света. Не искайте един от друг неща невъзможни, достатъчна е и една дума добра. Изживейте заедно всички минути тревожни до мига, когато ще сте с посребрена коса. Нека очите Ви в една посока да гледат, а ръцете да милват послушни деца. Нозете Ви една пътека да следват - пътеката на радостта!
Активен
beleva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #16 -: септември 29, 2011, 22:14:32 »

Темата е стара, но виждам, че е много четена, затова ще добавя и моето любимо:

Мило семейство,
Помнете, че най-ценния подарък, който можете да си подарите в тези години на съвместен живот е взаимната любов и подкрепа, пълното доверие и общите мечти!
Обичайте се, поддържайте се и разпалвайте огъня на любовта и след диамантената си сватба!


А тук има и още интересни пожелания за сватба.
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #17 -: януари 17, 2012, 10:00:33 »

Да побутна темичката ще кажа,че на нас ни беше много смешно,че имахме едни и същи пожелания на 3-4 картички, т.е от тези заучените пожелания и някак си ти става смешно, аз съм твърдо за пожелание измислено специално за теб, колкото и не засукано да е, по-добре да е искрено. Иначе мен най-много ме трогна едно пожелание, чиито първи букви на всеки ред образуваха нашата фамилия, че дори беше и в рима. Имахме и пожелания, които бяха свързани с естеството на работата ни, понеже и двамата сме счетоводители,имахме пожелание "и не забравяйте,че в любовта, за разлика от счетоводството 1+1=3 smile и важното е балансът да излиза " Та така за пожеланията lol
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 17, 2012, 10:10:37 »

Съгласна съм с ivon_ за изтърканите пожелания, свалени от интернет. Ние бяхме си направили книга за пожелания, в която по време на нашатата фотосесия и welcome drink-a за гостите, всеки имаше възможност да ни напише нещичко. Най - много ни харесаха онези пожелания, които си личеше, че са измислени в момента и за нас това са най - ценните и искренни пожелания  heart
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #19 -: януари 17, 2012, 10:57:39 »

И ние имахме такава книга и се смяхме с глас на разни пожелания,случки, които помнят приятелите ни с нас,имахме и разни пиянски от рода "сори,ама съм на 5-тата ракия, но да сте живи и здрави "  pardon но имаше и толкова мили и искрено написани неща, честичко си я чета.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines