Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 22:08:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 174093 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 06, 2007, 10:47:35 »

Благодаря ти Мария толкова мила както винаги  @}->--и отново ми даваш добър съвет аз исках картички защото са толкова красиви и ми се струва мил жес на внимание но ако нямам картички той ще трябва да се съгласи да ходим до благоевград за туууртааа yahoo laugh ще видим дали ще се навие и ако не ще кажа тогава ще има картички(което не значи че няма да се отиде до благоевград примерно) :laugh:още веднъж благодаря миличка ще си поговорим сериозно с милото и ще стигнем до консенсос
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 06, 2007, 10:47:46 »

Аз пък мисля, че настаняването по места е най- лесния и бързия начин гостите да се настанят в ресторанта!
При нас това настаняване отне около 10 - 15 минути и по този начин се избегна досадното чакане пред входа на ресторанта.
А когато всеки си има място става по - лично все едно сама, с внимание, си избрала мястото на госта и би трябвало това само да го зарадва!  pardon
При нас добре се получи! Имаше само един младеж, които незнайно защо не бях настанила където му е мястото!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 06, 2007, 11:27:36 »

При нас агентката ги е настанявала, но със схемата на входа, с номера на масите и кой на кой номер маса е настанен е било много лесно, единственото което не бяхме уточнили е кой до кого да стои, но иначе беше написано например МАСА 1 Иван, Стоян, Петкан; МАСА 2 ...... smile както на схемата, така и на всяка маса, това е така да се каже "компромисен вариант" според мен smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #93 -: септември 06, 2007, 13:54:19 »

Мацки и аз да кажа- ние имахме по една табелка за всяка маса с имената на всички, които ще седят на нея. Решихме, че ако има картичка за всеки, може да се получи така че например Петкан да не иска да стои до Иван ами до някой друг- и затова го направихме с обща за масата- и ги оставихме сами да си решават кой до кой да седне. Много ни помогнаха и брата на милото и жена му, които слагаха картичките и упътваха гостите към техните маси  give_rose 
Варианта със схема и номера на масите също ми се струва много добър и би решил доста проблеми  Bravo good
Активен
lil20
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #94 -: септември 06, 2007, 14:31:03 »

Защо не определите кой на коя маса да седне,без да определяте мястото на всеки гост.Да има голямо картонче с номера на масата,а вместо тейбъл картичка с името на всеки гост пак може да имате такива но на тях да напишете някакав вид благодарност,че са с вас на този ден.Дано ме разбрахте.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 06, 2007, 18:33:32 »

veselyshko, и при нас беше по същия начин, но аз май не съм се изразила съвсем правилно pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 06, 2007, 19:21:18 »

ами и милото мисли че петкан може да не иска да седи до Драган и за това най-добре да напишем и номера на масата и имената на отделна табелка на гостите които са настанени там  good май така ще направя в крайна сметка
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 06, 2007, 19:52:52 »

ние ще си имаме и номера и табелки.
ама аз още от сега мисля кой до кого ще сяда пак и те приятелите си изказват предпочитанията сами и засега нямам трудности и мисля че всички ще са доволни
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 06, 2007, 20:01:06 »

ами аз мисля че като са група приятели не е от значение кой до кого от тях ще седи а двойките няма да разделям така че ама не милото като се е заинатил като магаре на мост е
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #99 -: септември 07, 2007, 11:43:04 »

Ние за приятелите нянахме проблеми, а родителите питахме с кого искат да стоят на една маса-с приятелите си или с роднините. След като казаха с кой искат разпределихме останалите гости по другите маси и всичко се подреди   good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 07, 2007, 11:49:39 »

и ние така направихме  с милото но проблема е че около 5о души не познаваме приятелиса на свекитата и не знам как да ги нареждаме те и те самите май не знаят
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 18, 2007, 17:07:51 »

Аз направих една схемичка на ресторанта с номерата на масите, после една табличка с хората по тях. Ще я разпечатам и ще я дам на шаферите - деца на по 13-14 г. за помощ при настаняването. Иначе освен картичките с имената ще има балони с хелий, на който ще пише номера на масата и когато гостите се настанят децата ще ги пуснат да се вдигнат.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 18, 2007, 18:57:34 »

милички сега си идвам от ресторанта и да ви кажа не съм мислила че ще ми е толкова трудно да наредя масите а за гостите по тях не ми се и мисли!! Oh my ... чакам списъка от свеки и взимам да започвам лелеле добре че си имам помощница че иначе не знам как щях да се справя а до сватбата остават 27дни...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 18, 2007, 18:59:40 »

ох милото.аз почвам сега да ги редя,но съм казал ана майките да си ги редят техните че аз не ги знам кой къде иска да стои
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 19, 2007, 12:04:10 »

При нас се събрахме аз, майка ми и свеки и всеки си подреди гостите, като се съобразявахме по възраст и интереси. Бях си направила скица с разположението на масите в ресторанта, номера на масите и списък на гостите по масите. И при настаняването сестра ми се справи много добре, всеки си знаеше мястото и всички бяха доволни!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines