Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:00:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 174137 пъти)
 
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 13, 2008, 16:26:51 »

Моля Ви момичета помогнете ми... cray cray
Става въпрос за разположението на масите в ресторанта, които си харесахме с моето слънце.
За сега сме решили да подредим всички маси в една линия, а сапаретата, които са 4 на брой да оставим така..без да ги променяме, за да остане място за танци.Чудя се обаче дали това е най-удачния вариант.Моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя.
снимки на ресторанта може да видите тук:
www.koprivshtitsa-sba.hit.com
Предварително благодаря!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 13, 2008, 16:33:00 »

shaska, грешен е линка. предполагам е www.koprivshtitsa-sba.hit.bg. но сайтът, който се отваря е under construction  pardon
Кой ще седи на сепаретата или те просто ще си стоят така като част от интериора? И ако съберете всички маса на една линия ще има ли място за всички гости?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 13, 2008, 22:35:33 »

 shaska както писа d_petrovskaсайта е under construction  , така че няма ка да ти дадем много добър съвет, но важното е на вас да ви харесва, повече хора да има т видимост, да не са наблъскани хората, да има място за дансинг, това е според мен, вие преценете кой вариант е по-подходящ.Ако е ресторантът в центъра на Копривщица, той е достатъчно голям и ще е хубаво всякак
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 16, 2008, 14:23:04 »

ами сапаретата ще си останат..т.е. ще има хора настанени в тях..масите там са за по 8 човека..а относно събирането на масите в една линия мислехме за това но някак не ми изглежда добре..точно там където желаем да направим права линия демек от другата страна на сапаретата има една декоративна воденичка(май беше) тя тя страшно много пречи...направо вече изпадам в паника cray

Здрасти d_petrovska ресторантът е почти извън Копривщица..и да голям е...мъчим се да измислим нещо относно дансинга crazy...на всичкото отгоре като си бяхме в събота на Копривщица не предлагат никаква украса (добре че Вие всички ми помогнахте с идейки) :bravo:странно защо линка не се отваря... crazy

shaska, грешен е линка. предполагам е www.koprivshtitsa-sba.hit.bg. но сайтът, който се отваря е under construction  pardon
Кой ще седи на сепаретата или те просто ще си стоят така като част от интериора? И ако съберете всички маса на една линия ще има ли място за всички гости?

пробвай с този
http://www.koprivshtitsa-sba.hit.bg/1.htm
« Последна редакция: юни 18, 2008, 16:46:21 от maria_lakova » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 17, 2008, 10:43:07 »

хайде момичета помогнете на измъчената душа... cray

защо не направите масите да са като овал, а самата воденица  да я заобикаляте когато примерно се играе хоро !! но така ще има винаго хора в гръб, можеш да си разпределиш гостите и да видиш колко маси по колко човека да направите ???

а за украса ако искаш на дансинга, аз много харесвам балоните, може да се сложат около дансинга балон с хелий като е закрепен за земята с едно камъче, за да не фръкне и така да се оформи самия дансинг !!!!! да има пръснати листа от рози по дансинга и и цветя от балони също може да се направят !!! успех
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 17, 2008, 10:46:22 »

защо не направите масите да са като овал, а самата воденица  да я заобикаляте когато примерно се играе хоро !! но така ще има винаго хора в гръб, можеш да си разпределиш гостите и да видиш колко маси по колко човека да направите ???

а за украса ако искаш на дансинга, аз много харесвам балоните, може да се сложат около дансинга балон с хелий като е закрепен за земята с едно камъче, за да не фръкне и така да се оформи самия дансинг !!!!! да има пръснати листа от рози по дансинга и и цветя от балони също може да се направят !!! успех

как да направим тези цветя от балони...а иначе и аз съм за балоните с хелии, закрепени с камъчета ама нещо не успях да го разбера това с овала...
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 17, 2008, 20:36:06 »

цветята от балони можеш да ги видиш на почти всички сватбени тържества,на които има балонна украса.разгледай в сватбените албуми,там имаше 100%.

аз искам да помоля за някой сайт,където да има модели на тейбълки.на мен ми трябва да си измисля как ще изглежда самото картонче, а идеи никъде не намирам.има само 'държачи' за самите тейбълки.
« Последна редакция: юни 18, 2008, 16:50:01 от maria_lakova » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 18, 2008, 07:40:44 »

shaska според мен не е много удобно за хората да бъдат на една дълга маса. По-добре е да ги разпределиш на маси от по осем, десет човека, но поне с нещо общо по между им (това разбира се е лично мое мнение)
Относно тейбълките, много се чудя дали на моята сватба да има такива. На последната сватба, на която ходих нямаше, а тейбъл плана беше връчен на една от шаферките и тя просто посочваше масата. На самата маса всеки сам си избираше мястото. Така май ми харесва най-много и е лесно за организация и изпълнение за хора с по-малко време.
Между другото krasunka страхотна си! god
Активен
roskish
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #308 -: юни 27, 2008, 15:33:14 »

В нашият ресторант масите са кръгли за по 8 човека. Ресторанта е за около 400 човека, но ние ще сме около 150. Ще има доста място за танци и децата. danceg
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 27, 2008, 15:38:35 »

В нашият ресторант масите са кръгли за по 8 човека. Ресторанта е за около 400 човека, но ние ще сме около 150. Ще има доста място за танци и децата. danceg
Ауууууууууууу, това е страхотно, обожавам ресторанти с кръгли маси, много е сладурско и толкова по готина украса за тях може да се измисли.За съжаление не са често срещани, но браво на теб  good good good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 04, 2008, 10:40:21 »

момичета изпадам вече в ужас..въртя..суча..ама тея маси не мога и не мога да ги подредя, а сега в събота ще си ходим до Копривщица и трябва да дам на управителката разположение на масите.....моля за помощ ще се побъркам вече huhhuh.gif
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: август 19, 2008, 10:30:19 »


аз искам да помоля за някой сайт,където да има модели на тейбълки.на мен ми трябва да си измисля как ще изглежда самото картонче, а идеи никъде не намирам.има само 'държачи' за самите тейбълки.

виж тук: http://www.documentsanddesigns.com/table_numbers/table_cards_table_names/table_cards_table_names_page_1.htm
http://www.paper-source.com/cgi-bin/paper/howto/ideas/tablecards.html
www.custom-programs.com/ receptionstationery.htm

shaska, няма ли достатъчно място към прозорцитя, където да наредите масите леко по диагонал? ако официалната маса е пред камината... или зад тази воденичка (което няма да е много удобно май) от двете страни масите на леки диагонали...... така хем ще има повече видимост, хем няма да се различават двете страни на залата......
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: октомври 09, 2008, 13:12:03 »

Момичета, по ваши наблюдения, повечето ресторанти позволяват ли да си направите маси с различен брой гости на тях? От една страна самите зали да се пригаждат лесно и от друга - управител или който е от персонала. Примерно 3-4 маси по 8 човека и 3-4 по 10 или друг начин, както вие бихте искали.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: октомври 09, 2008, 14:01:00 »

При нас управителя ни каза, че с колкото броя гости искаме маси с толкова щели да ни ги направят и в действителност имаше маси с по 14 човека, такива с по 11, 12. Става въпрос обаче за квадратни маси.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 09, 2008, 14:41:15 »

ние имахме 1 маса за 4 човека ( родителите, да се опознават, нали им беше първата среща smile )
1 маса за 15 човека, 2 по 12 и 1  - 10. имахме само една кръгла маса, всичките други бяха квадратни и ги подредиа така според групиъе гости които бяхме обединили ( маса за общите ни приятели, за роднините, за колегите)
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines