Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 20:14:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 173031 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 15, 2008, 20:50:30 »

В края на месеца ще прозвъняваме гостите, за да разберем кой ще идва и кой не. И тогава вече ще мисля как да редим масите, гостите и т.н. Не че вече не си направих пробно редене. pleasantry
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 15, 2008, 21:13:05 »

Момичета, ние с управителя на ресторанта последната вечер преди сватбата решавахме как да са подредени масите и по-колко човека ще има на маса. Вече бяхме сигурни на 100% колко и кои гости да чакаме и вечерта набързо нарисувах една схема за братовчедка ми. На самата сватба тя посрещаше гостите и им казваше на коя маса са, а преди това беше наредила тейбълките...
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 15, 2008, 23:27:54 »

Здавейте!според мен е хубаво младуженците и кумовете да си бъдат на отделна маса,а родителите или срещу тях или от двете и страни на младуженците. *YAHOO*Важното Вие да се виждате от всички!!! nazdrave


* 56994015[1] (500 x 106).jpg (8.49 KB, 500x106 - видяно 340 пъти.)
« Последна редакция: януари 15, 2008, 23:44:51 от nat4b » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 17, 2008, 09:50:15 »

Ние много се чудим кой да седне на главната маса. Проблема е че на милото баща му е женен втори път и може би ще настоява жена му да е до него. И ще изглежда малко странно според мен. Другия проблем е че кумувете не са двойка и не знам дали кума няма да иска половинката му да е до него. А пък приятеля на кумата няма да познава никой от гостите, защото нямаме общи познати освен кумата и ще му е тъпо да седи сам с хора с които не знае какво да си каже. И така, голяма дилема е при нас  girl_impossible Да видим каква ще я свършим с разпределението на гостите.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: януари 17, 2008, 09:52:10 »

може да направите следното !!! двамата да сте си на една маса, кумовете (заедно с половинките си) от едната ви страна  и родителите от другата страна на отделни маси smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #185 -: януари 17, 2008, 10:17:41 »

Аз мисля, че сами на масата ще им е скучно. По-добре направете една голямя маса за вас ,кумовете с половинките, родителите. Ще е много по весело
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: януари 17, 2008, 13:29:04 »

Аз мисля, че сами на масата ще им е скучно. По-добре направете една голямя маса за вас ,кумовете с половинките, родителите. Ще е много по весело

Това звучи много добре, ще го предложа за разглеждане на другото главно действащо лице(младоженеца) и да видим той какво ще каже  tease

Мерси много за съветите give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 17, 2008, 13:38:02 »

Мис Каприз, вашата е една сложна smile. Защо не седнете заедно с кумовете и техните половинки на една маса. По принцип кума и кумицата стоят от двете страни на младоженците, тъкмо идеален вариант до тях пък да седнат половинките им.
Успех.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: януари 17, 2008, 23:21:54 »

Мис Каприз, вашата е една сложна smile. Защо не седнете заедно с кумовете и техните половинки на една маса. По принцип кума и кумицата стоят от двете страни на младоженците, тъкмо идеален вариант до тях пък да седнат половинките им.
Успех.

Tо това добре, ами родителите? Дали няма да има обидени че не са на главната маса? Да се надяваме че всичко ще се развие толкова лесно както избора на кумувете, въпреки че аз очаквах да е проблемно smile
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 17, 2008, 23:40:10 »

Моите гости ще са около 150.Мисля да ги разположа диагонално на булчинаската маса ,тка ще има по един човек с гръб само.Мисля си да им пратя към поканата и картичка с номера или името на масата.Но ако не даойдат 5 човека от една маса и 5 от друга ще имам проблем sad.Ще имам три шаферки които ще се погрижат да настанят гостите. smile
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 20, 2008, 14:51:46 »

И при нас е сложно - кумът и кумата не са двойка и не се познават- кумът има половинка (която пък не познава почти никой от гостите), кумата е сама. Свекърът ми е починал, тоест свекървата е сама, а пък майка ми има втори брак, тоест тя ще е с мъжа си, баща ми е ще е с приятелката си.....не знам просто.....
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #191 -: януари 20, 2008, 18:37:47 »

И при нас е сложно - кумът и кумата не са двойка и не се познават- кумът има половинка (която пък не познава почти никой от гостите), кумата е сама. Свекърът ми е починал, тоест свекървата е сама, а пък майка ми има втори брак, тоест тя ще е с мъжа си, баща ми е ще е с приятелката си.....не знам просто.....
Според мен  трябва да седнете вие с кумовете на официалната маса!Кумът до теб и половинката му до него и кумата до съпруга ти! За да е симетрично,може да сложите някое шаферче до нея или пък дъщеричката ви,ако смятате че ще издържи цяла вечер! Според мен  ще е по-добре ако всички родители седнат на отделни маси,ако има с кого (ако има поканени техни приятели или баби ,дядовци,лели и т.н.) ! Май често ги слагат родителите и на обща маса,но в този случай ти трябва да прецениш дали ще се чувстват комфортно родителите ти и техните половинки!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #192 -: януари 20, 2008, 18:55:54 »

Ние бяхме на масата с кума и кумата (майка ми и баща ми са разведени и баща ми има втори брак и затова не беше удачно да са на нашата маса заедно) Girl_hide Но нашите кум и кума са си двойка- а във вашия случай наистина може до кума да сложите приятелката му  Girl_hide А родителите ни си бяха на съвсем отделни маси с техни приятели и всички бяха доволни и щастливи  Girl_hide Така че може да помислите за такъв вариант  good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 20, 2008, 19:23:04 »

Благодаря ви за отговорите. Предполагам, че дъщеря ни ще е при бабите, защото аз няма да мога да й обръщам много внимание, кумът и приятелката му, както и кумата ще са при нас, а родителите май наистина поотделно с техни приятели ще ги сложа да си имат приятна компания. Ако има деца на сватбата (по принцип повечето от гостите имат деца, но не знам дали ще ги вземат) те ще са на отделни маси да си правят компания.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 20, 2008, 19:33:25 »

gadamer4e и при нас е подобна ситуацията, малко по- нагоре съм писала. И аз още се чудя кой къде ще сяда, но аз вече клоня на варианта ние с кумувете и половинките им на една маса, а родителите, всеки по отделно при роднините. Дано само да няма сърдити от този вариант
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines