Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 14, 2024, 13:36:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 169616 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 04, 2007, 14:05:49 »

ако свекитата не помагат няма да стане защото ние от къде ще познаваме техните ис гости и ще знаем как да ги наредим  shok спокойно мила правилно решение е да не се ядосваш а свеки няма как да не се намеси тя иска нейните си хора да са сложени аккто на нея и е най удобно good ох почнахм,е да говорим за гостите си като за вещи хеххе
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 04, 2007, 14:42:20 »

да наистина :girl_impossible:Ама като ги знам някои....не е хубаво така да говорим,но наистина има и такива,които идват само за да огледат всеки детайл и да търсят кусури и все са недоволни....
На нас ни се е случвало на 2 сватби да ни сложат на кофти маса,ама не сме се мръщили,гледахме да се веселим колкото можем,пък и на младоженците да не им разваляме празника.
А за гостите на свекитата наистина макар и повечето да ги познавам,все пак тя си знае какви са им отношенията,тъй че тя да си ги нарежда и подрежда...че да няма после приказки като за поканите ни-не ги хареса и развали хатъра на милото :mad_girl:мен не може никой да ми помрачи настроението вече,писна ми от шашканици по сватбите-голяма работа все пак....нали всеки минава по тоя път и даже много от нещата за които се трепим толкова много хора не ги и забелязват.Казвам го от опитен гост на сумати сватби на последък.Даже колкото по се прицвъква булката и се престарава,толкова по-скучно и сковано става.За това аз реших да наблегна повечко на доброто настроение! DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 04, 2007, 14:46:30 »

правилно мила нареди ис които можеш ти а за останалите директишън и кажи тя да си подрежда,,а за поканите познато ми е само се мръщеше и нито дума и то не само з апоканите за всичко свързано с сватбата е така
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 04, 2007, 14:57:14 »

Кофтииии,не би трябвало да е така... NO
Винаги по такива събития всички се месят и дават мнения...,които никой не им е искал.Но родители-какво да ги правиш-винаги мислят,че знаят кое е по-добре за нас.Дали и ние ще сме такива някой ден...? Mad girl
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 07, 2007, 14:55:41 »

При нас аз направих разположението на всички гости и няма недоволни! Най-отпред до дансинга съм сложила по-близките роднини и възрастните,за да могат да гледат какво става на дансинга.След това са масите на родителите, другите гости и най-накрая са младите. Ще ви кажа другата седмица дали е имало недоволни! pardon
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #80 -: август 07, 2007, 15:25:08 »

При нас аз направих разположението на всички гости и няма недоволни! Най-отпред до дансинга съм сложила по-близките роднини и възрастните,за да могат да гледат какво става на дансинга.След това са масите на родителите, другите гости и най-накрая са младите. Ще ви кажа другата седмица дали е имало недоволни! pardon

И на мен така ми се струва най-правилно. Младоженците решават кой къде и точка. good И аз съм "за" възрастните и по-близките роднини да са по-близо до младоженците. Всички други и от по-далече ще могат да виждат. А това, че винаги ще има недоволни е повече от ясно. angry
Да разкажеш как е било, че и аз мисля така да направя  DANCE
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 07, 2007, 15:30:52 »

Ние имахме 30 кръгли маси с по 8-9 човека. Нормално е да има хора с гръб, а деца имаше 5-6. Хората се обръщаха, когато имаше нещо интересно, а някои направо идваха около дансинга и гледаха.
Майка ми подреди по маси техните приятели и роднини, свекърва ми техните, а ние с милото нашите приятели. След като знаех как са подредени хората по масите разпределих и местата за самите маси, защото залата беше огромна и 250 човека не е лесно да подредиш.
Отпред, около дансинга имаше 8 маси и на тях сложихме най-добрите ни приятели и баби и дядовци. По близко до дансинга бяха младите хора.

Никой не ни се е месил коя маса с гости къде да се намира. Решението беше наше.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 05, 2007, 22:46:39 »

благодаря!да попитам само нещо:милото каза че не  еудобно с тейбъл катрички не можело било да кажем на хората къде да сядат можело да им се посочи масата но не и мястото им ако не им харесало нямало да е удобно и тъпо щяло да е !как да го убедя че това е нужно????тъпо било да караш някой да сяда където ти си решил а ако не му харесало мястото??дайте ми съвет моля?? cray cray
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 05, 2007, 22:51:11 »

Ние също накрая се отказахме от тейбъл картички на всяко място , точно поради тази причина, да няма после сърдтити - аз защо тук, той защо там и направихме една обща голяма на всяка маса  - с имената на всички, които ще стоят на съответната маса , без да уточняваме кой до кого ще стои, а на всяко местенце бяхме сложили от тези с текста за звънчетата /подаръчетата за гости/ бях ги пскала в някои темички smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #84 -: септември 05, 2007, 22:58:50 »

Клео ,както каза  spirit1, не е нужно след като милото ти не иска...да слагате на всяко място тейбъл картичка....може една об6та на масата с имената..Но моето мнение е че задулжително трябва да има такива не6та за да може хората да не се лутат..а да знят на коя маса са и влизаики сами да се ориентират.... и да няма въпроси от сорта "Къде седя аз,ами аз.."-и така докато се изредят всички....
Така че ре6ението е тейбъл картичка с номерана масата и имената на хората.....
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 05, 2007, 23:03:32 »

И една схемичка на входа как са разположени масите в ресторанта....
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 05, 2007, 23:32:29 »

нашата агентка,която ще организира деня каза по този повод,че не било удобно с такива табелки понеже можело да има сърдити.по-удобно било с номера на масите и списък кой на коя маса седи,а те да си преценяват кой къде да седне.
ние днес си запазихме ресторант в който предлагат страхотна украса на ресторанта за симвулична цена.само цветя ще трябва да си поръчаме ако си искаме.много съм доволна. yahoo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 06, 2007, 09:02:32 »

 pardon Аз пък прецених че ще е по удобни да има определено място за всеки, а не да седнат двама, до тях още двама, но през един стол и така в един момент да се окаже че има две места но в сяко от тях в противоположният край на масата. И така ако дойде двойка, или трябва да разместват половината маса или единият да седи в единия край а другия в дугият край на масата. nea
И затова всеки да си знае мястото, пък то ако тръгнем така-те могат да се разсърдят че ядът пилешко, а не свинско да речем pleasantry
Обаче както и да направите мила kleo_20 гостите все ще седнат на масаите, прави няма да останат! Wink good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 06, 2007, 09:48:08 »

и аз така мисля че е по добре но според него не може ние да кажем кой къде да седи cray cray cray
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 06, 2007, 10:41:50 »

и аз така мисля че е по добре но според него не може ние да кажем кой къде да седи cray cray cray
Тук съм на мнението на бъдещия ти мъж  pardon
И аз не исках да казваме на всеки кой къде да сяда и просто номерирахме масите и им казвахме на кой номер маса са настанени, НО има значение и по колко човека ще са на масата!  good
Нашите бяха по 8-10 човека и няма как да стане толкова объркване по местата, както писа Дидка, но ако са по-големи масите наистина може да се получи така, че има 2 свободни стола, но в различните краища на масата и ако са двойка става едно разместване на столове, чинии, чаши, прибори и т.н....  crazy angry
Но, мила, не се ядосвай за такива дребни неща, защото от това не зависи дали ще е весела сватбата, така че по-спокойно и му кажи, че ако се съгласиш за това, той пък трябва да се съгласи с друго нещо, на което държиш и така фифти-фифти  pardon Без компромиси, но от двете страни, не може!  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines