Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 13:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 168678 пъти)
 
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 31, 2009, 23:41:25 »

Здравейте момичета.И аз да се включа към тази тема тъй като не мога да реша как да са подредени масите и най-вече масата на младоженците.Тъй като нашата сватба ще бъде в малък кръг от 40 човека се чудя освен ние и кумовете кой друг трябва да бъде на младоженската маса?Тъй като ако сложим и родителите те са 3-ма.А 4-ят не ни е точно родител,а не може 1-ят родител да бъде с нас на масата а неговата половинка на друга маса.Какво бихте ме посъветвали?Чакам идейки. @}->--Ако сме само двамата с кумовете на масата тоест 4-мата няма ли да е малко тъпичко  или няма да има според вас никакви проблеми. give_rose
« Последна редакция: юли 31, 2009, 23:52:41 от swetla99 » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: август 01, 2009, 08:36:25 »

swetla99, на много сватби на масата на младоженците са само те и кумовете. Така, че не мисля че ще е тъпо. А родителите четиримата можете да ги сложите на съседна до вашата маса и мисля, че всичко ще е наред.
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 01, 2009, 12:16:51 »

Благодаря ти.Тогава така ще направим само ние и кумовете ще сме на масата на младоженците. give_rose
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 02, 2009, 08:27:53 »

swetla99, на много сватби на масата на младоженците са само те и кумовете. Така, че не мисля че ще е тъпо. А родителите четиримата можете да ги сложите на съседна до вашата маса и мисля, че всичко ще е наред.

Ние също няма да сме мн хора, така, че решихме една 4-ка маса за нас с кумувете родата ще е до нас.Само,че на различни маси в смисъл.че на нашите (от моита страна) родата и на милото родата.То така или иначе в разгара на вечерта едва ли някои ще си седи по местата и всеки ще щъка назад-напред за наздравици.Но като начално ще са си поотделно.Не,че искаме нещо да ги делим, но и двете страни предпочетаха така за да могат да обърнат нужното внимание на свойте роднини.
Активен
leila79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #409 -: август 03, 2009, 18:37:24 »

zdraveite skoro mi predstoi svatba v tesen krag okolo 30 4oveka po dobre li 6te e da sloja karton4eta s imenata ili koi s kogo iska da sedne tq masata e edna dalga 6te bade,molq za savet nqma vreme crazy


Цитат
Писането на кирилица е задължително!

Нарушаване правилата на форума т. IV

« Последна редакция: август 03, 2009, 19:23:48 от Teo » Активен
leila79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #410 -: август 03, 2009, 18:42:05 »

Pak sam az gostite sa ot dva razli4ni grada i ako e sas karton4eta s imenata kak da gi naredq?Primerno ot moqta strana horata na edno mqsto i na maja mi na drugo mqsto no taka pak stava stra6no razdelqne,ako gi razme6am te ne se poznavat i 6te se polu4i malko kofti smqtam,ne e li po dobre da ostavq gostite sami da izberat mqstoto si te ne sa mnogo nabroi taka 4e ne smqtam 4e 6te stane blaskanica pri nastanqvaneto girl_impossible


Цитат
Писането на кирилица е задължително!

Нарушаване правилата на форума т. IV

« Последна редакция: август 03, 2009, 19:23:22 от Teo » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: август 07, 2009, 11:03:02 »

Здравейте, ще си кажа и аз мнението...и моята беше малка -70 човека с оператори фотографи и децата..., та от ресторанта ми предложиха да ги сложим на повече маси, а по-малка бройка пр. 4, аз ги направих на 6 човека, така не изглежда толкова малко. На масата на младоженците бяхме ние с кумовете и техните половинки...и накрая бих добавила, че е добре да отидеш първо до ресторанта и да видиш какво те ще могат да направят и какво ти прелагат и тогава да редиш гостите, но затова не се притеснявай, на повечето сватби родителите са отделно...Аз от 10 съм присъствала само на една (на сестра ми), на която целите семейства бяхме на тяхната маса и то защото така са могли да го направят от ресторанта...тяхната дума е последна...
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: август 07, 2009, 11:45:10 »

Ще добавя и още нещо...аз на моята сватба направих мноооого смел експеримент...нямаше как да наредя двете семейства и ми се наложи да сложа моите и неговите родители на една маса...сами....А те се бяха виждали само веднъж за 4 часа...Абе не се получи мн. добре...Единственото с което успях да ги компенсирам е факта че тяхната маса беше на 2-ри етаж на ресторанта и виждаха всичко....иначе не е добра идея...
Активен
vessselu6ka
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #413 -: август 25, 2009, 10:16:42 »

олеее това с масите е някакъв кошмар  angry ние не можем да ги натъкмим и това си е, нашите маси са 10ки...ама има възможност и за по-малки и сигурно ще сложим само родителите на една маса..ама пък останалите гости не можем да ги разпределим на по десетки, а обикновено се събират 5-6 човека, които вървят заедно и не можем да разделим и се чудим как да ги допълваме  crazy  засега това ми е най-трудното от цялата подготовка NO
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: август 31, 2009, 08:43:47 »

Да, Vesselushka, оказа се и на моята сватба, че подредбата на масите е мнооого сложно, едно го мислехме, а накрая стана друго..., моят съвет е към всички булки след като уговорят ресторанта, веднага да се заемат с подредбата, като първо попитат от ресторанта какви маси могат да направят..., а моят съвет към те е да слееш маси, щом са ти по 5-6 човека, направи ги по 11, 12 ако може и си остави по-голям дансинг. Аз имах хора, които ги събрах на една маса без да са се виждали въобще...събирах ги по интересеи, но по-принцип на сватбите повечето гледат младоженците...и по-малко разговарят, най-много със съседа по стол...не може всичко да е ОК, не се притеснявай, само да няма изолирани маси, както при мен...тогава е кофти..., ако всички имат гледка към вашата маса...не се притеснявай токлова...
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: август 31, 2009, 21:41:15 »

 tease това с масите е кошмар, винаги ще има недоволни, но в крайна сметка това е сватба не политическо събрание и те са там за да се веселят и танцуват. Всички ще гледат ВАС, и аз съм за по-голям дансинг DANCE
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: септември 08, 2009, 14:10:26 »

Ние първо си разделихме хората по компании и след това отидохме в ресторанта и почнахме да нареждаме масите с по колкото души ни трябват, направихме една схема и я дадохме да ми наредят масите по мах модел. Така става по лесно вместо да се чудим кое как, имаше една маса с 4 души, но какъв е проблема pardon
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: септември 08, 2009, 18:47:31 »

Хора,

направо се побърках да мисля, затова помагайте. Как трябва да седнем с мъжа ми и кумовете на сватбата:

както така е масата -

кум  булка младоженец кума

или трябва да седна отляво на младоженеца?

съжалявам за тъпите въпроси blush
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 09, 2009, 08:53:57 »

Хей хей, стига с тези правила, както ти душа сака, snowhite, разгледаи малко снимки и виж кое ти допада повече, а да не говорим че в този момент хич няма да  мислиш за това, а  ще седнеш на стола които ти дръпне мъжа ти, така че ако питаш мен той ще трябва да е на ясно с тези неща.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 09, 2009, 08:58:35 »

snowhite, ние бяхме точно така, както си написала и ни беше ОК  good
Но ... както Благовеста е казала - не го мисли много, то от самосебе си ще дойде  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines