Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 15:49:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 168767 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 30, 2009, 20:55:57 »

Бухтичка, аз съм ЗА това родителите да са на една маса и против баби и дядовци да са при тях. При нас можем да направим маса 4-ка за родителите и това разположение няма да е проблем. Във вашия случай, може би бих "попълнила" местата при родителите примерно с някой техни близки приятели или пък чичо/леля - ако имате такива.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 30, 2009, 21:15:30 »

Във вашия случай, може би бих "попълнила" местата при родителите примерно с някой техни близки приятели или пък чичо/леля - ако имате такива.
Къде точно, ако са всички родители на една маса ли? Защото в този случай няма как да стане, чичовците и лелите си имат семейства и не можем да ги поберем на една маса. Не виждам просто с кой друг да сложим родителите ако не с бабите и дядовците.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 31, 2009, 11:05:22 »

Бухтичка, аз ги сложих със свекървите на сестрите ни/братята ни.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 31, 2009, 16:54:36 »

Бухтичка, аз ги сложих със свекървите на сестрите ни/братята ни.
Ние такива нямаме. Само приятелят ми има брат, но него заедно с приятелката му мислим да ги сложим с други млади хора по всяка вероятност.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юни 26, 2009, 07:31:31 »

Да побутна малко темичката...
Момичета,как смятате,ако родителите не се понасят много-много,няма ли да е глупава идея да ги сложим на една маса...Мисля,че така има вероятност да развалим и техния и нашия празник...
Помагайте...давайте съвети...  angry
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юни 26, 2009, 07:38:25 »

Ако не се понасят, не знам дали е глупава, но според мен не е добра идея на са на една маса. Едва ли сватбата е място за сближаване, аз поне така мисля. По-добре всеки да е с хора, които са му приятни, а те ще имат цял живот време след това да се опознаят и евентуално да се "понесат" pardon
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юни 26, 2009, 09:24:27 »

На нашата сватба ще са само бащите ни, но няма да са на една маса. Всеки ще си е при приятелите и роднините. Съобразила съм се с това, че всеки ще се чувства най- добре с хората, с които общува в ежедневието, а масите им са една до друга, така че няма да им е проблем да си казват Наздраве.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юни 26, 2009, 13:53:43 »

нашето разпределение вече е готово. Свекървата беше наредила техните гости около нас, но сега вече всичко си дойде на място. Най-близките роднини - на милото и моите са точно пред нас, и около нас са всичките ни приятели.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 01, 2009, 13:17:32 »

momi4ezateb   със сигурност не бих събрала роднини, които не се понасят на една маса....това ти гарантира куп приказки след време и излишни отрицателни емоции. А и ако хората открито са показали че не се харесат, си е чиста проба нетактичност  да ги събереш. Так си мисля аз sad
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 02, 2009, 08:16:01 »

Благодаря ви за мненията,момичета!
И аз така мислех,но търсех подкрепа от  *db*сестри pleasantry
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 02, 2009, 09:31:18 »

Нашето разположение на масите ще стане много хубаво. В началото мислехме да бъдат и в двата края под формата на "П", но след като говорихме с собствениците на ресторанта стигнахме до консенсус. Ние на 4-ка с кръстниците и нашите приятели ще са на две маси по 13 човека на двата ъгъла,като ще има и от вътрешната и от външната страна.
А вече на самата полянка ще бъдат още 6 маси по 8 човека и една от нашите родители - 4 ка, ще бъдат разпръснати. Което за мен е най-добрият вариант, наистина е изключително важно кой с кого ще бъде седнал, от това зависи цялата атмосфера на сватбата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 02, 2009, 10:21:57 »

Да побутна малко темичката...
Момичета,как смятате,ако родителите не се понасят много-много,няма ли да е глупава идея да ги сложим на една маса...Мисля,че така има вероятност да развалим и техния и нашия празник...
Помагайте...давайте съвети...  angry
Никъде не пише че родителите трябва да са на една маса . Не се притеснявай от това че ще са на различни маси . По някога е по добре всеки да си е при гостите и така и вие и те ща се чувстват по добре и ще са си по мили и драги като са по далече .  good
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #402 -: юли 11, 2009, 10:00:07 »

Разположението на гостите по масите е от изключително значение за това как ще се чувстват, което води влияе на цялата атмосфера. Трябва добре да се обмисли този въпрос.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 27, 2009, 14:03:58 »

Няма правила за подреждането на гостите по масите.
На нашата сватба родителите ни бяха на отделни маси. Вярно е, че ако не се познават добре, сватбата не е мястото това да се случи. Така само ще допринесем за сконфузното им положение. Нека гостите(родителите) бъдат така подредени, както биха се чувствали най-добре.
На сватбата ни масите бяха общо 7 на брой(в това число и младоженческата, на която седяхме само с кумовете). На една маса близо до нас бяха разположени бабите и дядовците ни, за щастие всички бяха живи и здрави и се насладиха страшно много на деня. Бяха най-отдалечени от дансинга(от тонколоните), но той беше с/у тях и виждаха всичко. Всички останали маси бяха разположени с/у нашата(съответно и с/у тази с бабите и дядовците). На една маса подредихме моите и колегите на съпругът ми, на следващата родителите на съпругът ми, техните роднини и приятели, след това на две маси моите родители с техни приятели и близки наши роднини, на последната маса, която беше буквално на дансинга настанихме най-младите(наши приятели и братовчеди). Според мен, а и според мнението на гостите ни подредбата беше много добра и всички си прекарваха добре в приятна компания.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 27, 2009, 14:09:55 »

Ние имахме 4 маси за гости плюс нашата. На едната маса бяха роднините, на другата приятелите и по-младите роднини. На другите две бяха колегите ни. На нашата маса бяха двете ни майки. Трябва да ви кажа, че мястото в ресторанта не позволяваше много малки маси, а по-големи и събрахме роднините на една маса. Беше им много забавно и казаха, че са имали възможност да се опознаят. Е не сме ги редували един мой роднина, един на Иво имаше граница, на която се събираха двата рода, но имаше много танци.
Никъде няма правила за това как да се разположени гостите. Една колежка, която скоро прави сватба беше сложила родителите на отделни маси с техните братя и сестри и стана доста весело като мъжете от едната маса отидоха пре жените от другата и обратно.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines