Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 15:27:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 172710 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 18, 2007, 16:32:57 »

човекът "упътител'е самоз а всеки случай и за да не се чустват гостите че два ли не няма кой да ги посрещне  *crazy*хора всякакви!!
аз дори не знаех как е протекло всичко!и още не зная какво е станало точно!!!брата на милото само по едно време звънна ние докато се прибирахме от фотосесията и каза "айде че гостите се напиха вече а вас ви няма още"а аз само взиамам телефона и му викам "абеее настанихте ли ги бе какво стана'  tease tease на шофжора му се обадиха да кажат че е на 10та маса и милото прихна да се смее че звучало сякаш масите са 100  funnytooth в крайна сметка нямаше недоволни поне аз не съм разбрала а само как го мислех не е истина ние нямахме табло само 2ма души които да развеждат гостите ни из ресторанта
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 18, 2007, 17:47:48 »

Аз пък чак преди месец разбрах, че толкова големите ми старания в самия сватбен ден да подредя всички табелки по маси и да ги нося прилежно разделени на купчинки на агентките по украсата, се е оказало пълна загуба на време. Те нашите в бързането и олелията покрай украсяването взели че ги бутнали и те се разпиляли на пода и после какво запомнили, какво не, хайде хоп и ги сложили по тяхно си усмотрение. Уж им бяхме оставили списък с гостите по маси да се ориентират, ама...  nea И когато пристигнали гостите в ресторанта настанала голяма обърквация, че се е наложило в последния момент всички роднини и помагачи да търчат, да преразпределят хората...голяма какафония е било, но в крайна сметка аз останах с представата, че всичко е било наред, защото всички си бяха по местата.  smile
« Последна редакция: декември 18, 2007, 17:49:37 от prin4ipessa » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: декември 18, 2007, 17:58:08 »

да да при нас всeки cи знаeше нoмeра на масата oщe oт входа,и човекa на входа насочваше-показваше на гостите caмo къде са нoмeрата на маситe. Супер практично и бaрзo беше


Масите бяха умишлено номерирани с балони с хелий за да се вижда от далеч, след като се настаниха гостите, шаферите минаха и пуснаха балоните да се вдигнат  girl_wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #168 -: декември 18, 2007, 18:32:24 »

Вероника ,страхотна идея е тази с балоните.  :bravo:И аз ще направя нещо такова за да няма объркани.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: декември 18, 2007, 18:41:37 »

Вероника ,страхотна идея е тази с балоните.  :bravo:И аз ще направя нещо такова за да няма объркани.
ами за всичко трябва да се помисли, така те като стърчат е по-лесно (все гостите не познават ресторанта) а и след схемата ( в нея са както и в ресторанта) картинката им се изяснява и няма мотане  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #170 -: декември 18, 2007, 21:36:34 »

Преди около 2 години бях на една сватба на която нямаше тейбъл картички. На всяка маса беше оставен списък с гостите ,които трябва да седнат там. Стана много неприятно, тъй като ние не знаехме точно на коя маса сме и започна едно четене на списъци докато си открием имената. А след като установихме коя е нашата маса се оказа ,че тя е сборнта и на нея бяха сложени фотографа и видеооператора. При това другите гости така бяха седнали ,че фотото и видеото трябваше да седнат най отвътре и когато стават трябваше да вдигат всички останали. За една двойка пък не бяха останали места един до друг и трябваше да седнат поотделно, разделени от хора които не познават.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: декември 18, 2007, 21:41:35 »

Преди около 2 години бях на една сватба на която нямаше тейбъл картички. На всяка маса беше оставен списък с гостите ,които трябва да седнат там. Стана много неприятно, тъй като ние не знаехме точно на коя маса сме и започна едно четене на списъци докато си открием имената. А след като установихме коя е нашата маса се оказа ,че тя е сборнта и на нея бяха сложени фотографа и видеооператора. При това другите гости така бяха седнали ,че фотото и видеото трябваше да седнат най отвътре и когато стават трябваше да вдигат всички останали. За една двойка пък не бяха останали места един до друг и трябваше да седнат поотделно, разделени от хора които не познават.
OOooo и аз бях на сватба без никакви тейбълки, схеми или тем подобни, може би някой е настанявал известно време но ние закъсняхме с около 8 мин и пред хотела (ресторанта беше там) засякохме булката, която извика след нас "Вярааа като влезете веднага в ляво седнете" Да ама като влязохме в ляво имаше две мнооого дълги опънати маси и на това отгоре местата бяха оставено тук едно през 4 стола заети още едно и така - от тогава значех как ще е на моята сватба  Wink
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: декември 18, 2007, 23:31:14 »

да да при нас всeки cи знаeше нoмeра на масата oщe oт входа,и човекa на входа насочваше-показваше на гостите caмo къде са нoмeрата на маситe. Супер практично и бaрзo беше


Масите бяха умишлено номерирани с балони с хелий за да се вижда от далеч, след като се настаниха гостите, шаферите минаха и пуснаха балоните да се вдигнат  girl_wink
на нашите маси имаше номерца на масите
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 12, 2008, 23:51:03 »

Ние със сигурност ще имаме номера на масите и тейбълки, а също и схема на ресторанта, за да няма неразбория и да могат хората да се настанят спокойно. Обаче се чудя дали да направим дълги маси или да ги разделим на по-малки групи. Мисля че пространството  в ресторанта позволява да се реализират и двата варианта.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 13, 2008, 11:50:49 »

Аз предпочитам повече на брой по-малки маси, но така се получава, че имаме няколко големи групи хора, които ми е трудно да разделя. Например бившите ми съученици и колегите от университета. Май ще преценя чак накрая като видя дали всички ще дойдат. Проблема е, че аз мислех масите да имат имена, а не номера и не ми иска в последният момент да ги измислям - ще трябва да си подготвя два варанта явно...

А за настаняването на гостите мислех да помоля няколко прятелки да отидат по-рано, за да подредят катричките с имената и други неща каквито има и те да имат схемите и да настаняват гостите, като им обясняват и къде е масата за подаръци и т.н.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 13, 2008, 12:08:54 »

Аз предпочитам повече на брой по-малки маси, но така се получава, че имаме няколко големи групи хора, които ми е трудно да разделя. Например бившите ми съученици и колегите от университета. Май ще преценя чак накрая като видя дали всички ще дойдат. Проблема е, че аз мислех масите да имат имена, а не номера и не ми иска в последният момент да ги измислям - ще трябва да си подготвя два варанта явно...

А за настаняването на гостите мислех да помоля няколко прятелки да отидат по-рано, за да подредят катричките с имената и други неща каквито има и те да имат схемите и да настаняват гостите, като им обясняват и къде е масата за подаръци и т.н.

Мила ти нямаш проблем според мен.Раздайте поканите 45 дни по-рано и при раздаването поискайте да ви отговорят до 3 дни от всеки дали ще присъства на сватбата.Остават ти около 40 дни да измислиш имена на масите и да си подредиш ресторанта.Ако украсата ти предварително е нахвърлена схематично т.е. уговорени са видове цветя,балони,тейбъл картички,украси на самите маси и арки и т.н. просто в последният месец уточняваш броя.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 13, 2008, 12:09:53 »

Arlina това с имената на масите вместо номера звучи много интересно, дори си мисля че декорациата на масата би могла бъде свързан с името и. Така всяка маса ще бъде уникална smile

А за настаняването, аз мислех да помоля шаферите да се погрижат за това, но управителката на ресторанта ни предложи двама души от персонала да помогнат при настаняването smile
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #177 -: януари 13, 2008, 12:18:03 »

Ние се свързах ме предварително с гостите си и ни бяха казали кои ще идва и в поканите бяхме написали на кой номер маса ще стоят но ние бяхме малко хора .Имах ме цветя по масите и в тях ни бяха направили табелки под формата на сърце с номера на масата .
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 13, 2008, 20:54:47 »

Ами аз точно имам идея всяка маса да се различава с по нещо, поради което ми е важно да знам броя на масите. И ще раздавам поканите доста рано, така че няма да съм измислила всичко преди това.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #179 -: януари 13, 2008, 21:34:26 »

Аз предпочитам големите маси. Мисля,че е по-празнично.
Arlina, може да имаш както големи маси за съучениците и за колегите ти, така и по-малки. Измисли им имена, пък когато разбереш точната бройка само ще се промени броя на малките и големите маси ,но общият им брой ще е един и същ. Незнам дали ме разбра
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines