Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 15:34:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 172723 пъти)
 
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #150 -: ноември 24, 2007, 21:45:19 »

rosarioможе да си наемете малко салонче в някой хотел. Имам предвид едно такова място. Ако се интересуваш ми пиши на лични.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 25, 2007, 00:43:24 »

Rosario, би могла да наемеш и зала от ресторант. Много от ресторантите имат различни по-малки и по-големи зали, но там може би няма да има място за танци.
На моето подписване бяхме около 15 човека и бяхме в градината на ресторант Къщата. През зимата съм си празнувала там и рожденият ден - имат различни зали, много приятни, но незная дали ще ти допадне....
А след венчавката, в подкрепа Йоли, ще кажа че бяхме в зала към ресторант на  хотел, разбира се празнично украсена, в цветовете в които исках, и след вечерята слязохме в пиано бара, където продължихме с танците. Но това е модел на една много луда сватба с приятели yahoo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #152 -: декември 17, 2007, 12:31:15 »

Не знам къде да го пусна този линк- има много красиви тейбъл планове good

http://nozze.forumfree.net/?t=20699822

Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: декември 18, 2007, 14:04:52 »

Авичка, много са готини тези работи, дето си пуснала! За пръв път виждам такива неща, не беше и ми хрумвало по такъв начин да показвам на гостите къде да стоят! Супер са!  Bravo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #154 -: декември 18, 2007, 14:08:58 »

Daniela, за красиви-много са красиви...само че си мисля как 110 човека ще се редят пред това табло да си търсят имената... Oh my ... Някои ще вадят очила...Не знам, струва ми се, че няма да е много практично...Някой ако е ползвал такова табло да сподели впечатления.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 18, 2007, 14:22:15 »

Да се търсят по азбучен ред бе, маце. По името на семейството или по малките имена.Или застопоряваш някой там да стои отпред и да насочва.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #156 -: декември 18, 2007, 14:33:50 »

Как ще се търсят по азбучен ред,бе,маце- аз да не би да ги редя по азбучен ред по масите като в училище  blum На таблата има нарисувани маси и на всяка маса- просто имена...  pardon
А за насочването-ако има човек да насочва, за което си мислех и аз като за нещо неизбежно, то не се ли обезсмисля този тейбъл план... crazy За какво ми е- за красота само и да ви го снимам после тук да ви го покажа във форума  tease
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 18, 2007, 14:43:28 »

при нас имаше табло с разположението на масите на входа и човек да насочва,всичко беше наред
много  е  практично Daniela


* kam_amp_sas_093[1].jpg (36.67 KB, 640x480 - видяно 365 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 18, 2007, 14:50:11 »

браво ками така мисля че е най удобно
при нас един приятел и голямата шаферка ги насочваха
бяхме сложили свекитата с двмата чичовци на милото и ляля му и вуйчо му и вуйна му на една маса а децата им на друга и имаше недоволно чичовци защото искали да са си с децата на една маса(децата им са над 25годишни huhhuh.gif) и та милата шаферка незнаеше как да се справи с претенциите им angry,ако бяхме направили такова табло като ками нямаше да има на кога да си проявяват фасоните sad
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 18, 2007, 14:56:03 »

На мен също ми се струва страшно удобно и е много красиво! И с един човек, който да насочва хората към масите, както при Ками наистина е много практично!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #160 -: декември 18, 2007, 14:59:23 »

Аз пак не мога да го 'вдяна" това с едновременно ползване на табло и човек, който да насочва crazy А пък много искам тейбъл план pardon
Добре де, тоя човек като седи там и ги насочва,никой няма да гледа по таблото, не мислите ли? crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 18, 2007, 15:02:59 »

Аз сама си бях направила схемата на ресторанта с надписани имена по подразбиране в масите, като не съм изброявала семействата а ако е възможно ги групирах, като например "Бургас" и те си знеха че става въпрос за тях и това "Бургас" го пише в маса 10 - значи са там. ВВУ (военно учлище) също и така си ги групирах имаше и Сватбен форум и по този начин писането беше по прегледно имената по малко и човек с един поглед се намира или като име или като група към която знае много добре че спада и въпреки това голямата шаферка ги посрещаше с думите: "Добър ден, това е схемата за настаняване, ако не се откриете в нея - кажете имената си и аз ще ви упътя!" но е нямало не разбрали  pardon
Схемата стоеше на една маса ( бяха дори две три такива) преди самите врати за ресторанта -нещо като фоайе. Мислех за подобно табло но си представих 130 човека скупчили се пред него и за това масата с много схеми и така.
Но са много красиви _ДА тези табла, ама на явно не го доизмислих нещо  pardon
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 18, 2007, 15:07:26 »

да да при нас всeки cи знаeше нoмeра на масата oщe oт входа,и човекa на входа насочваше-показваше на гостите caмo къде са нoмeрата на маситe. Супер практично и бaрзo беше

Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 18, 2007, 15:13:17 »

Аз пак не мога да го 'вдяна" това с едновременно ползване на табло и човек, който да насочва crazy А пък много искам тейбъл план pardon
Добре де, тоя човек като седи там и ги насочва,никой няма да гледа по таблото, не мислите ли? crazy

 Виж ceгa  avva_stz,  таблото с разположението на масите преди самите врати за ресторанта- фоайе... a човекa на входа на ресторанта...
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #164 -: декември 18, 2007, 15:29:02 »

Тоя момент, че не са на едно място и таблото, и човекът, го изпуснах  Wink good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines