Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 11, 2024, 06:49:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 172469 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 12, 2007, 08:28:18 »

правилно - най-важното е вие да се чувствате добре - винаги ще има недоволни, така че купонясвайте си - това е вашия ден!  Offtopic
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 21, 2007, 19:57:44 »

здравейте всички!надявам се , че ще можете да ми помогнете: на сватбата ще бъдем около 15-20 човека и мисля всички да са разположени на една маса. Имам проблем с ресторанта, тъй като не може да се резервира голям ресторант за толкова малко хора, а същевременно не ми се иска да има непознати хора в ресторанта. какво ще ме посъветвате на направя?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 21, 2007, 22:34:39 »

Миличка може би,ако кажеш за кой град става въпрос ще ни е по-лесно да те посъветваме и да те насочим... give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #138 -: октомври 22, 2007, 08:49:40 »

Да наистина кажи за кой град става дума, а и за 15-20 човека ще е най- добре да сте в някое симпатично, хубаво по- малко ресторантче за да се чувствате уединени и да сте си само вие  smile Наистина големите ресторанти не са удачен вариант в случая  give_rose Кажи за къде става дума, а ти си помисли някои по- малки но хубави ресторанти за които се сещаш  и където ви  е приятно да ходите или просто си чувала  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 22, 2007, 09:02:02 »

Леле с това разположение ще се побъркам, ама направих сигурно 3 схеми и всикчо ще е Ок. Всички са по групички, жената в ресторанта, все една и по нея всикчо ще заформи  yahoo
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 22, 2007, 09:29:39 »

Мила Вероника , ние също имахме доста притеснения относно настаняването на гостите , и ние имахме няколко схеми и на края пак имаше недоволниии  angry angry angry
Хубаво ще е при посрещането на гостите да има един човек от твоя страна( страната на булката ) който да познава гостите , по същият начин и някой от страната на младоженеца за да е по- лесно настаняването , поне по мнение  laugh smile
« Последна редакция: октомври 22, 2007, 09:31:32 от Selvet » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 22, 2007, 09:34:21 »

С посрещането се заемат големите шафери - брат ми( 14г), Йоанна (10г) и братовчедка ми(13). които ще са в синьо и бяло и ще са много интересни, аз преди това ще ги заведа в ресторанта да го видят - те симат сценарии, 3 схеми и списък на гостите - ще е много забавно  yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 22, 2007, 10:21:32 »

 :bravo:И при нас беше така,а имаше и табло с разположението на масите на входа и всичко беше наред!Не се тревожи ще се справите!При нас нямаше недоволни! tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 22, 2007, 10:32:02 »

 Oh my ... Недоволни ли, така съм ги наредила, че няма начин просто пък и дреме ми кой недоволстава, все пак това е нашата сватба, а не среща на випуска  blum
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 22, 2007, 20:14:42 »

става въпрос за София. Някой знае ли малък ресторант, подходящ за подобно събитие?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 22, 2007, 21:23:14 »

моите гости накрая ги оставих на милото и като влязох в ресторанта и бях супер доволна всички бяха където аз си мислех че ще бъдат и така доволно ни пляскаха и ни се радваха...не сбърках че му се доверих мама каза нашите хора свеки техните ние приятелите и ги наредихме както си трябва и бяха доволни и щастливи
Активен
Теди
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 23, 2007, 07:45:19 »

Ние пък нямахме такова разположение по масите!В началото започнахме да правим схеми кой къде,но в последствие се отказахме.Заедно сме от 8 год.и всичките ни близки се познават.Всеки седна там където иска и нямахме недоволни  smile А на нашата маса бяхме само ние,с дечицата ни и кумовете.Беше много готино!   kiss2
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 04, 2007, 18:14:55 »

При сватба от 14 човека, които ще седят на една маса, какво според вас трябва да е разположението на гостите?
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: ноември 11, 2007, 11:32:47 »

Лелеее, сега като чета в някои постове назад, че свекитата си канят те гости и то около 50 човека и се налагат в подредбата -  Oh my ... От къде на къде свекърва ми ще си кани някакви си нейни приятели, които аз даже може и да не познавам  crazy Направо ще падна.

На мен ми се струва, че подредбата на гостите няма да ме затрудни, особено съм улеснена от факта, че ще има максимум 20 човека роднини (родните над тази бройка винаги усложняват нещата) и ясно обособени групи от приятелите ни. Иначе родителите не мисля да бъдат на нашата маса -сигурно ще сме само с кумовете, даже и дъщеричката ни ще я сложим при някоя от бабите.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 12, 2007, 11:40:08 »

rosario, аз ти препоръчвам блок-маса.
една голяма маса, правоъгълна, кръгла или квадратна, с места от всичките страни, така че всички да имат лесен достъп до всекиго, за да няма проблем с комуникацията и да не се чувстват изолирани. Не залагйте на дълга официална маса, където столовете са наредени в редица.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines