Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 11, 2024, 06:40:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 172455 пъти)
 
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #120 -: октомври 01, 2007, 16:34:56 »

Ох, тази подредба ми изпъна нервите !Дадоха ни една схема от ресторанта,разпределихме гостите.Милото отива да покаже на татко ресторанта в петък /сватбата беше вчера/ и дават разпределението и от там сервитьорът казал че нестава,дава нова схема .Прибират се вкъщи пиши наново  разпределение ,натъкмихме ги  някак и сядам да печатам списъците за тези които ще настаняват гостите и след 2 часа милото ми казва,че от бройката отпадат 2 ,айде пак наново разпределяй.Накрая всичко стана идеално и смятам че никой не е останал недоволен от разпределението,имаше видимост за всички и нямаше изолирани гости.Благодарна съм много на сестра ми ,която се справи повече от перфектно в настаняването на всичките ни гости.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 06, 2007, 14:08:46 »

аз все още не зная как да подредя гостите си!и не знам дали туе е мястото да кажа колко съм разочарована от някои свои гости Oh my ... да не дойдеш на сватбата на човек на когото"държиш много"и сте прекарали последните 5 години заедно  в един клас и така нататък защото си в цикъл crazy *crazy*много ме разочарова мен този човек защото на въпроса ще дойдеш ли(а преди време всичко беше наред уж)тя ми отговаря "ами и аз не знам тогава ще съм в цикъл...не мога да влизам в църква търси си друга шаферка много съжа;лявам"  pardon това е извинение за 8ми клас или рд на някого не за сватба!и аз ще съм мама може ли така да се получава  cray cray cray :'(ако е за паричките казала съм изрично на всеки НИЩО НЕ ИСКАМ!!!нямам думи много съ разстроена в момента!!!! и сег ане зная как д аподреждам гостите един приятел се отказа че имал имен ден!оки аз го разбирам но примерно братовчедка ми има рожден ден на този ден но ще дойдат с сем и нали така!!както и да е извинете ме модераторки ако искате ме изтрийте!!!!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 06, 2007, 15:32:50 »

Клео, не се ядосвай мила ! Още по лошо е да платиш куверта и да не дойдат . При мен 7-8 човека не дойдоха на сватбата , а сме им платили кувертите. И мен много ме ядосаха, поне да се бяха обадили да предупредят diablo Иначе извинението за цикъла е много тъпо nea Ние нашите маси ги редихме до последния ден , защото до последно някой отпадаше или друг се прибавяше .
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 06, 2007, 15:40:30 »

миличка клео много ми стана мъчно cray,на нас само двама приятели ни отказаха,защото момичето било на работа в събота angry,беше много гадно,но какво да се прави,пращам ти една силна прегръдка и не се рзстройвай преди сватбата good
а за подредбата,както ги наредиш  Wink ;)аз една маса ги въртях в милион вариянти 3 поредни дни защото всеки на тази маса беше с претенции,бях бясна накрая angry,даже си мислех че ако не бяхме правили табелки толкова много време и не си ги харесвахме толкова много нямаше да ги слагаме и сами да си се подреждат който до когото иска!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 06, 2007, 15:59:14 »

Клео, мила не се ядосвай - тези хора не заслужават да се наричат твои или ваши приятели. Наистина лафа с цикъла е ненормално тъп  crazy. Такова извинение не бях чувала до сега. Не им позволявай да те разтройват преди сватбата. Прегръщам те и горе главата!  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 06, 2007, 19:50:55 »

Господи колко добре те разбирам Клео!Защото,ако се сещаш и аз имах такива проблеми и то не с един или с двама "приятели",но един такъв повод е голяма "чистка" за приятелите!Ние някои вече не ги познаваме!И ние имахме такъв дето не се обади и то нарочно!Едим Бог знае защо,но както и да е!Да са живи и здрави!И да ти кажа,хич няма да ти липсват.Аз на сватбата дори не успях да се видя с всички!Така че много им здраве на такива!Ама много добре знам как се чувстваш,за което много съжелявам,че толкова много ти се събра...Прегръщам те! give_rose give_rose give_rose girl_in_love kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 06, 2007, 20:41:50 »

благодаря на всички мили мои  @}->--без вас не знам какво щях да правя :*така ме подкрепяте и разбирате и сте наистина прекрасни girl_in_love прави сте че ня трябва да ми пука особено гадно ми стана че просто ми се пишеше приятелка cray имам такива които не са ме вийдали от миналата година и то пак по мой повод и те с огромна радост приеха "разбира се че ще дойдем иска ли питане!!!" мама като и казах и в първия момент  laugh laugh laugh :laugh:избухна в смях и каза че по глупаво извинение не е чувала никога и за нищо пък камо ли за такова важно събитие в което хората те канят да им станеш важен гост въпреки че в такива времена живеем че не всеки има възможност да покани много хора на сватбата и че вместо знаейки това тя да е горда и с желание да ни уважи с присъствие тя такива глупости прави good много е право мамето и вие също милички!и с такива хора и без тях сватба ще има така че само могат да съжаляват че на дошли!а и снимки няма да им показвам ако искали са щели от извора да черпят Yes
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 06, 2007, 20:49:19 »

Точно така миличка good @}->--Ще видиш,че хора,които не си  мислила за такива приятели ще ти станат много близки,а други за които си мислила,че са ти приятели вече няма да ги броиш за такива.Всички минали по тоя път ще ти го кажат...А и на сватбата имаше хора,които не станах да играят,а само повтаряха "няма ли да се жените?" и им казвам"сега като се женим,вие какво?ще пиете и ядете ли?",а други пък не толкова близки се скъсаха да играят и веселят и да ни поздравяват...Така че мила още веднъж ти казвам,че това си е един своеобразен тест за приятели...
Горе главата! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 06, 2007, 20:58:22 »

Точно така миличка good @}->--Ще видиш,че хора,които не си  мислила за такива приятели ще ти станат много близки,а други за които си мислила,че са ти приятели вече няма да ги броиш за такива.Така че мила още веднъж ти казвам,че това си е един своеобразен тест за приятели...
Горе главата! give_rose
Напълно съм съгласна!
Клео хич да не ти пука, ти си направила огромен жест да поканиш някой, а той, че не може да го оцени си е негова работа - това е само начин да разбереш кой колко струва  Wink Целувки мила  girl_in_love
Аз съм подготвена за такива, които ще кажат, че ще дойдат, а всъщност ще е обратното.
Всичките 150 човека казаха - ОК -там сме. Но... ако не се обадят и не дойдат ще ги отрежа!!! И в поканата пише - потвърдете.
Така че нищо ново под слънцето - хора всякакви, въпроса е да ги разберем колко струват преди да са ни наранили мн дълбоко.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #129 -: октомври 07, 2007, 21:00:55 »

Миличка Клео другите момичета много добре са ти казали че така ще разбереш кои са ти истинските приятели give_rose Мила знам че е ммного гадно и много боли това да го направи човек който ти е близък и на от когото не си очаквал подобно нещо, но пък сега вече ще знаеш че не можеш да разчиташ на нея за приятелка  Girl_hide Ти си гледай другите неща и им се наслаждавай, и се радвай на всички които с радост ще присъстват на това безкрайно красиво и важно за теб и твоя любим събитие give_rose Dance Който те обича и уважава мила ще дойде good girl_in_love
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 11, 2007, 09:16:44 »

Клео не се ядосвай и аз ще ти го кажа.Ние имахме една празна маса за 10 човека,порциите им ги чакаха,но уви те не дойдоха,така че купонът си е купон - денят е ваш и не се тормози с такива дребни неща.Не че са дребни,но точно в деня на вашата приказка това няма да има значение,отдай се на емоцията и забрави за проблемите kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 11, 2007, 13:10:38 »

Момичета, отклонявате се доооста от темата за разполложение на гостите по масите!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 11, 2007, 21:03:53 »

милото сега ги подрежда и се надявам да се справи добре аз само му казах кои маси си избирам за моите гости(роднини и приятели)и много ми се иска да няма недоволни как са наредени но все пак не може без такива crazy
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 12, 2007, 08:18:39 »

kleo_20 мила как подредихте последно масите - колко ще са в основния салон, а и къде ще разположите вашата маса?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 12, 2007, 08:24:10 »

ами мила такак както ти бях пратила само че малко завъртени ще са и ще са с намалена бройка good а в малкия салон ще оформят ромб по средата с цветя в празното пространство!! дано се получи добре!да ви кажа честно вече ми е все тая всичкоо каквото има да става ще стане масите ще са добре доверявам с ена милото да ги подреди и гостите ще са доволни ако ли не да си се нареждат на техните си сватби!!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines