Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

август 15, 2024, 02:18:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 171181 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #105 -: септември 19, 2007, 14:28:57 »

Олеле момичета още не съм започнала дори да редя гостите. Аз все си мисля, че има време, а то останали 23 дни. Познавам ги всичките, дори тези на свекитата и знам горе-долу кои се познават или по интереси кой с кого да сложа, но май ще ми се наложи доста различни маси като бройка да слагам, а не знам тогава как ще се получи цялостната визия на ресторанта като има маси по 6 и по 10 човека. А най трудно ми е моите шефове и колеги, че в пълен състав са една кьорава бройка - 13, а няма как да ги разделям, защото който и махна ще се обиди , а то няма и къде да го сложа. В краен случай ще направя друг вид подредба, нали са адвокати, според областта в която работят и проблемите на другите гости.   laugh Ще оформям работни групи, имам и двама доктори, те с най-възрастните и няколко счетоводителя. Даже няма да номерирам масите, а ще сложа табелки "Счетоводство", "Лекарски бинет", "Уроци по английски" и др.
Не знам за другите булки, но при мен колкото повече наближава сватбата, толкова повече ме хапят лудите   tease witch ROFL ROFL crazy crazy     
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #106 -: септември 19, 2007, 15:20:01 »

И при другите булки е така- то това да те хващат лудите си е напълно нормално състояние  crazy laugh
Мацка можеш да говориш с управителя на ресторанта как да се разпределят масите,защото те най- добре знаят къде и как да ги разположат и как ще бъде най- удачно  good Ние си бяхме подредили гостите и се получаваха едни странни бройки и като отидохме при управителя и той ни каза как може да стане подредбата на масите най- добре good Така че отиди на място и нека ти покажат и обяснят различни варианти  good
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #107 -: септември 19, 2007, 15:54:14 »

Благодаря ти за съвета, мили ми veselyshko,  бях говорила с управителя първоначално само за това, че най-добре ще бъде да са осмици и десятки, за да изглежда добре, защото ресторанта е големичък, а ние сме 90 човека и да не изглежда празно, но накрая като наредя самичка и ще видя какво се получава и ще ги обсъдя с него. Той между другото е много миличък, не е някой старчок от миналия век /то май вече не звучи толкова архаично, но ме разбрахте какво имам предвид/ и аз все оше се въздържам да му се кача на главата, но просто наближава и този момент, в който ще ме вижда всеки ден.   
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 19, 2007, 22:11:58 »

аз денс ходих до ресторанта,но оправител не открих(както винаги)там сервитюрката ми говори едни,можело ,неможело бла бла,аааааааааааа angry
и то в крайна сметка като масата е за 10ма,а аз има само 9 човека за тази маса,няма да разделя накоя двойка за да запълня масата за 10човека :angry:накрая се изпокарахем с майка за глупости hysteric,но ги подредихме както мислим че най ще им е весело на хората и ще си намират обща приказка,нося списъка на управителя(хихихих ако го намеря) и казвам че не искам никакви промени и без коментар nea от негова страна
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 28, 2007, 12:20:39 »

ооооооооооо angry това с разположението на гостите по масите не ми беше от любимите неща,много мъки имаше.....Управителката ми казва как ще са разпределени масите по 8 по 10 човека а аз трябваше да ги "напълня" :angry:ако имаше начин някой друг ад се занимаваше с тези неща Girl_sing
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 28, 2007, 12:26:09 »

Абе аз мислих че ще е голяма мъка това с гостите, но моите и неговите родители много ни улесниха. Казаха: вие си "напълнете" вашите маси, квото остане ние ще се разберем. И стана много бързо и лесно. Чак се учудих! Бях се настроила за нерви, скандали...
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 28, 2007, 12:27:10 »

завиждам ти ;)че толкова лесно си се разминала laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 28, 2007, 12:40:52 »

Ох, на мен това също ми беше болна тема по време на организацията. Редих, пренареждах и най-накрая седмица преди сватбата успях да го измисля окончателно, а то какво се получи... 5 човека казаха че няма да дойдат точно в последния момент (3 дни преди сватбата) и пак целия ми труд отиде на вятъра. Сутринта в сватбения ден се хванах за половин час и успях някакси да наредя гостите и май всички останаха доволни от импровизираното в последния момент разпределение. pardon
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 28, 2007, 12:55:49 »

моите и неговите родители много ни улесниха. Казаха: вие си "напълнете" вашите маси, квото остане ние ще се разберем. И стана много бързо и лесно. Чак се учудих! Бях се настроила за нерви, скандали...
Като се замисли човек, това е най- оптималния вариянт. Все пак родителите най- добре си познават гостите и най- добрия съответно начин за подреждане на тях. Ако всички бъдещи булки приложат тази тактика, ще си спестят поне тази занимавка покрай сватбата... blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 28, 2007, 12:59:24 »

и аз така постъпих !!!! но ние с милото имахме проблеми с приятелите искахме всички млади да са една страна не искахме да ги делим и как ли не беше ужас???? после преместихме официалната маса на другия край на ресторанта, и персонала каза, че както е заемала място за две маси, но си бях на моето и казах, че там ще бъде и точка !!!

да не говорим пък, че щяхме да бъдем вънка и цялото преместване на ново на маси и и разположения беше наново в последния момент !!!!!  Mad girl Mad girl Mad girl но пък добре че ние си го правихме никой друг по-добре от нас не си познава гостите !!!! нямаше гост който да не познаваме !!!!  smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 28, 2007, 14:53:18 »

Сутринта в сватбения ден се хванах за половин час и успях някакси да наредя гостите и май всички останаха доволни от импровизираното в последния момент разпределение. pardon
Ох и аз минути преди да дойдат да ме вземат пишех номера на маси срещу имената от списъка с гостите,
"Ало? Абе на майка ти приятелката- Надя Стайкова на 8-ма или на 9-та маса беше?"


"Значи Петър Митов е на маса номер 2"


Който списък в последствие забравихме и братовчедка ми с мъжа и след ритуалната зала се върнаха до нас да звемат crazy laugh!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 30, 2007, 14:01:43 »

илички изпаднах в тих ужас Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy не мога и не мога да наредя гостите напълних що годе две маси с приятелите му и до там а и масите са много кофтиии имаме 4ка за нас с кумовете и от там от ляво 12 от дясно 12 срещу едната пак 12 от другата страна 8 8 8 и в другата зала 12 12 12 6 3 малко объркано се получи  crazy наредих във втората зала едната 12ка и 6цата с негови приятели исках на другата 12 да са моите но 2ма души не стигат(е все едно нямам приятели)на третата 12ка сложих останалите му трима приятели и нея ще добълвам със 'смесени"(но кои да са те?) и от там айде сега да видим родините ми на 12ката до нас и там се запънах не ги изкарвам 12 не мога да ги изкарам толкова ужас......поне за 3ката знам кои да са оператор фотограф и диско водещ :danceg:е няма що много съм горда  shok
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 30, 2007, 14:12:20 »

Клео,а не позволяват ли да направите малко разместване на масите според твоята подредба?!
При нас имаше такава възможност-първо от ресторанта ми показаха горе-долу как помещението позволява да бъдат разположени масите и ръководейки се от това си направихме нашата подредба.Мислихме я доста,но се получи доста добре good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 30, 2007, 14:17:35 »

ами това е подредбата


* Capture.jpg (17.29 KB, 546x440 - видяно 261 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 01, 2007, 15:59:04 »

скъпа kleo_20 така както си ги подредила отляво няма да се получи - поне според мен, ако искаш ще ти пусна снимка на лични  Wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines