Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:23:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, неразположена на сватбата!  (Прочетена 68061 пъти)
 
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 03, 2009, 12:53:21 »

При мен също има такава опасност. По принцип последните години цикълът ми е адски нередовен, без някаква причина за това (всичко ми е ОК, според лекарите). Та в момента ми закъснява с 8 дни, ако предположим, че трябва да е 28. Със сигурност ще се консултирам с лекар, защото не мога да си представя процедурите, които ще се наложи да извършвам с такава рокля  shok
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 08, 2009, 21:14:03 »

На мен ми се размина на косъм буквално  sad Почнах хапчета ама в суматохата не когато трябва, а няколко дни по-късно и за сватбата се бях подготвила за най-лошото, че тогава ми беше и денят, но се размина  danceg
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 11, 2009, 16:51:25 »

На мен ми се размина на косъм буквално  sad Почнах хапчета ама в суматохата не когато трябва, а няколко дни по-късно и за сватбата се бях подготвила за най-лошото, че тогава ми беше и денят, но се размина  danceg

И аз бях така. Разминах се на косъм! Дойде ми на следващия ден pleasantry
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 11, 2009, 18:05:06 »

 Да споделя и аз: Тъй като трябваше да ми дойде 2-3  дни преди сватбата(не помня по- точно) споделих с кумата и тя ми каза "Споко, ето ти едни хапчета"- Проминор- и ги пих както беше указано и така ми се размина за дена на сватбата. Последното хапче го изпих вечерта на сватбата и  така след 2-3 дни ми дойде, само дето беше малко по силно. ТЕЗИ ХАПЧЕТА ПО СЪВЕТ НА ЛЕКАР ТРЯБВА ДА СЕ ПИЯТ САМО ВЕДНЪЖ ГОДИШНО!
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 12, 2009, 08:27:16 »

да се запиша и аз тук....

по принцип не ми е редовен цикъла.... варира + - 2-3 дена
Сватбата започнахме да я планираме 6 месеца по- рано.... Около 3 месеца преди датата решихме да започнем с бебеправенето и така да ми се размине.... Но, за жалост нестана...Лелката дойде ден преди Сватбата... В първия момент като запазвахме датата хич не ми беше на акъла за това, а и нали бяхме решили да работим върху бебче, затова и ме достраша да пия каквито и да е хапчета да не от тях да ми стане още по- нередовен цикъла , че отиде тя...... И така на Сватбата си имах гости  pleasantry .
Въпреки това всичко мина нормално  smile Wink danceg
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 12, 2009, 08:52:49 »

Ей, жалко че не е станало бебето! Май това е единствения начин една жена да не е неразположена  на сватбата си. huhhuh.gif
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 15, 2009, 15:22:23 »

и на мен по график трябваше да ми дойде точно на сватбата, само че ние сме на обратния принцип - за сега отлагаме бебето, та спрях си хапчетата седмица и половина преди сватбата ми дойде по-рано. иначе и на медените 2 седмици трябваше да имам гости
Активен
yakata_rabota
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #97 -: март 24, 2010, 17:28:21 »

"orgametril" deystva bezotkazno ne sam go probvala li4no poneje ne mi se e nalagalo no nyakolko moi priyatelki sa go izpolzvali
« Последна редакция: март 24, 2010, 17:37:50 от yakata_rabota » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines