Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:04:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, неразположена на сватбата!  (Прочетена 68064 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #75 -: май 29, 2009, 09:40:02 »

Момичета,за сега аз би трябвало да нямам проблеми с това,но ме е страх да не почва да ми закъснява!Искам да ви питам от греипфурта(които има витамин С),може ли да ми закъснее???Благодаря предварително give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 30, 2009, 22:36:51 »

Едва ли nea
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 31, 2009, 10:50:00 »

И аз съм изпаднала почти в шок, защото когато мислихме за дата на сватбата уж бях сметнала, че ще съм добре... Обаче от март цикалът ми се премести и точно на сватбата ще съм мнооого зле. Страх ме е от тея хапчета, но друг избор нямам (със страхотни болки съм и това означава да отиде на кино цялата сватба cray ) Та искам да попитам ако още този месец пия тези хапчета да ми се измести датата по-добре ли е или да си чакам август (тогава е сватбата)?! jasmine, би ли обяснила точно каква е схемата?
Активен
botevinka
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 31, 2009, 18:36:23 »

Муцито, защо не се посъветваш с гинеколога си по този въпрос...струва ми се най-сигурно   good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 31, 2009, 18:41:20 »

Муцито, защо не се посъветваш с гинеколога си по този въпрос...струва ми се най-сигурно   good

А, говорих! Каза, че по принцип не е желателно, но би могло веднъж да се направи. crazy
Ма то това и аз го знам huhhuh.gif
А и тук трябва да мина хиляда изследвания, за да ми дадат нещо за каквото и да е...
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 02, 2009, 20:49:01 »

mucito, и аз имах подобен проблем преди сватбата. Консултирах се с генеколог и ми предписа дуфастон 10 дни по 2 хапчета от средата на цикъла, и трябваше катъо спра дуфастона да ми дойде, но уви /тогава ме беше яд/ нищо не се промени, това направих през месец май. Като видях, че няма ефект минах на вариант 2 пак след консултация с лекар..предписа ми ясмин - изпих 2 опаковки без да правя пауза и 2-3 дни след втората опаковка ми дойде, реално отложих го и на сватбата бях ОК, отлагането беше с 10 дни по-късно...но следващия месец отново започна да ми идва на същото число, все едно никога не съм пила толкова хапчета.
Моя съвет е, че шега с тези неща  не трябва да се прави, при мен всичко беше ОК< реално не си повлиях цикъла от хапчетата, но замисли се за варианта, че може да си го повлияеш в неблагоприятна посока за теб. Мен ме беше страх да не объркам нещо и после да не мога да забременея, но за щастие потново казвам съдбата беше на моя страна.
Консултирай се с доктор ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и имай едно на ум, че хапчетата НЕ винаги действат по начина по който се очаква /дуфастона при мен НЕ помогна, а ужтова му беше работата/.
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 18, 2009, 22:14:53 »

И аз точно на сватбата трябваше да съм в цикъл. Генеколожката ми изписа дуфастон за десет дни по 2 хапчета и каза, че е абсолютно безобидно лекарство. Трябваше да започна да го пия 10 дни преди датата, на която искам да ми дойде. Също така ако видя леко зацапване по-рано да не се притеснявам, нормално било. Така и стана, имах зацапване, но докато не спрях хапчетата, не ми дойде  danceg
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 19, 2009, 21:36:43 »

Муцито,сега ще ти кажа аз как ги пих.На мен ми каза една позната,която ги пи по същият повод.Та примерно трябва да ти дойде на 10 число,а сватбата ви е на 11 ...та пиеш ги толкова дена по-рано преди датата на цикъла,колкото искаш после след толкова дни да ти дойде .Т.е.ако искаш да ти дойде 5 дена след сватбата ги пиеш 5 дена преди да ти дойде.Незнам дали ме разбра Girl_hide.Та аз тогава не се консултирах с гинеколог,нямах никакви проблеми и наистина ми дойде точно когато трябваше след сватбата pardon.То вътре на самите хапчета има опътване,ако не ти се рискува можеш да се консулираш с лекар или с аптекарката good,че от организъм до организъм има разлика нали знаеш.
Активен
VlaDka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #83 -: юни 30, 2009, 02:49:02 »

Момичета първо при чичо доктор и после хапчетата,но наистина Оргаметрил действа.нямя странични действия .но като със всяко нещо не трябва да се прекалява,
« Последна редакция: юни 30, 2009, 02:53:02 от VlaDka » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #84 -: юни 30, 2009, 10:23:11 »

Момичета на мен трябваше да ми доиде преди 2 дни!Кажете ми какво мога да направя за да ми доиде вече?Питам за онези простички методи като краката да се накиснат в топла вода,да се пие аспирин???
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #85 -: юни 30, 2009, 17:04:57 »

Моля,кажете ми кое згрява най-много тялото-аналгина или аспирина?Питам защото ми казаха,че згряването на тялото предизвиква цикъл!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 08, 2009, 16:03:41 »

лично, не би ми дошло и наум да пия хапчета, само и само да предотвратявам цикъла си за сватбата...
При мен се получи друго - явно от напрежението ми избърза с цели 5 дни и ми дойде в деня преди сватбата... Като на самия ден беше...страшно smile
Малко се притеснявах, единствено заради роклята... Но и това се нареди с повече внимание.

Така че - успех и дано не ви се случва ситуация като моята. Но да ви кажа - и да знаех, че точно на този ден ще ми дойде, пак не бих посегнала към хапчетата. Всичко е на хормонална основа, химия..., от която няма смисъл да разстройвам организма си!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 08, 2009, 16:06:12 »

Рубин, аспирина помага.А мойте методи са горещ душ като насочвам струята на водата към стомаха и чаша червено вино.На другата сутрин имаме резултат. Wink
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 20, 2009, 16:01:08 »

Аз взимам витамин С , когато ми е много силен цикъла и с 4-5 наведнъж целия ден съм с нормално..... До колкото знам на ден е нормално да се взима по 5 бр витамин С без да вреди , така че явно си е и до организъм, но до сега не съм го пробвала за да го забавя  pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #89 -: август 21, 2009, 10:01:39 »

Момичета,да споделя-трябваше да ми доиде 2 седмици преди сватбата ни!А на мен ми идва или точно на датата,или по рано!Познаите-тогава ми закъсня с 12 дни angry!Разбирасе свърши ми ден преди сватбата,ама доста странно се получи!Всичко това е от стреса и от напрежението,в което бях!Така,че момичета,тези от вас които трябва да са неразположени в деня на тържеството може и при вас да се получи така!Аз лично имам приятелка,кна която и доиде 2 седмици по рано и познаите кога-точно ноща преди сватбата =]Е това е кофти!
Желая много късмет на всички и нека нищо да не помрачава най-важния ден в живота ви! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines