Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:38:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: През кой сезон искате да бъде вашата сватба?
пролет - 95 (29.5%)
лято - 165 (51.2%)
есен - 54 (16.8%)
зима - 8 (2.5%)
Общ брой гласове: 319

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ месец за сватба  (Прочетена 128287 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 08, 2007, 11:57:15 »

 give_rose Бл;агодаря ти Мария! Искрено се надявам зимата да е горе-долу като предходната и дори да има слънчице  Sunshine
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 08, 2007, 12:38:43 »

И нашата сватба беше на 11.11.06 и беше много приятен слънчев ден.Но дори и да не е слънчев деня,есента си има своето очарование и повярвай ми ще бъде незбравимо.


Тази темичка обаче ще я слея,защото сме я коментирали преди това.

Veronik в по-старите публикации можеш да видиш какво са споделили и другите зимни булки!
« Последна редакция: август 08, 2007, 12:45:43 от fiibi_bg » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 28, 2007, 22:36:21 »

Аз винаги съм искала сватбата ми да е през есента и така стана де :laugh:но просто няма други свободни дати за по-рано :mad_girl:а и тогава не е толкова студено(13.10.2007)надявам се само да не вали дъжд :rains:мразя да вали Mad girl
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 29, 2007, 09:59:24 »

Аз винаги съм искала сватбата ми да е през есента и така стана де :laugh:но просто няма други свободни дати за по-рано :mad_girl:а и тогава не е толкова студено(13.10.2007)надявам се само да не вали дъжд :rains:мразя да вали Mad girl
Стискам палци времето да е топло и слънчево и нищо да не помрачи празника ви!  good danceg
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 12, 2007, 21:57:40 »

Мислите ли, че ноември месец е подходящ за сватба?Чувала съм, че определен брой дни пред коледните празници сватби не се правят? Искам да поясня, че става въпрос само за граждански брак през ноември, а не за църковен. Ще се радвам, ако някой ми отговори.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 12, 2007, 22:39:34 »

Мислите ли, че ноември месец е подходящ за сватба?Чувала съм, че определен брой дни пред коледните празници сватби не се правят? Искам да поясня, че става въпрос само за граждански брак през ноември, а не за църковен. Ще се радвам, ако някой ми отговори.
Ами нека ти отговори една ноемврийска булка - разбира се, че е подходящ, щом така искате!  good
Нашата сватба беше на 11.11.2006г. Имаше доста сватби тогава си спомням, така че щом става въпрос само за граждански брак, не е необходимо да се съобразявате с Коледа  pardon
Ние си бяхме дори и с църковен брак, а и 11.11 беше празника на св. Мина, който е закрилник на семейството и се получи страхотно съвпадение!  yahoo
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 19, 2007, 18:14:34 »

Лятото си е лято.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 19, 2007, 19:19:53 »

Моето мение е че пролетта е  най-подходяща за сватби *THUMBS*Всичко започва да цъфти,слънцето грее-стават хубави снимки photograph не че лятото не става,но е мнооооого топло и изтощително за гостите както и за младоженците.Зимата :\не ми е от любимите сезони-студено е  :sik:а есента ми навява мрачно настроение-тези капещи листа......... pardon
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 19, 2007, 20:01:02 »

Абе то всеки сезон си има очарованието и недостатъците. Аз пък винаги съм казвала че не искам да ми е зимна сватбата и то знаете ли защо,  blum blum blum, за да не си търся връхна дреха за отгоре на роклята, щото там избора не е голям много.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 19, 2007, 20:34:24 »

Абе то всеки сезон си има очарованието и недостатъците. Аз пък винаги съм казвала че не искам да ми е зимна сватбата и то знаете ли защо,  blum blum blum, за да не си търся връхна дреха за отгоре на роклята, щото там избора не е голям много.

Ами да, то това е основното. Всички ще се облекат, а ти?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 19, 2007, 23:23:46 »

Ох, не знам...просто всички сезони си имат своето специфично очарование.
Ето например представете си романтиката на една бяла зимна приказка. Младоженците са се гушнали, а около тях се сипят нежно снежинки или пък младоженците са избухнали от радост и се замерят със снежни топки. Или пък приятелите на младоженеца са го хвърлили в снега и го правят бяла мечка, толкова яки снимки биха станали.
Есента също е прекрасна, всичко е шарено, красота и някак като че ли слънцето свети в оранжево, снимките ще станат просто като извадени от романтична комедия. На фотосесията булката може да е леко приклекнала и роклята й да се разпилява върху килим от цветни листа...ммм... girl_in_love
А пролетта...това е просто сезонът на любовта, въздухът е наситен с аромати, а снимки с цъфнали дървета може би биха били красиви като картички. Освен това тревата е толкова зелена и цветовете на снимките ще бъдат много свежи и наситени. Или пък защо не и дъжд, една мокра фотосесия би била страхотно забавен спомен. rains
Но най-много си обичам лятото. Винаги съм си мечтала за морска сватба, а какъв по-добър сезон за целта от лятото. Тогава и страстите са най-разгорещени и стават най-веселите партита. Пък и слънцето грее толкова дълго, че имаш чувството, че този така специален ден никога няма да свърши  Sunshine
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 24, 2007, 20:03:21 »

Нашата сватба беше през юли и какво всяко семейство си има добри и лоши моменти! =]А относно май месец на руски "мая се" означава измъчвам се,мъча се....и от там казват,че е неподходящ месец.Моя приятелка рускиня преди да определим датата ми каза "не си и помисляй за май"-такова е поверието в Русия pardon Според мен Май месец си е супер.И иначе не съм съгласна,че месеца в който е сватлата предопределя бъдещето на младото семейство! nea
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #102 -: октомври 30, 2007, 12:25:08 »

 give_rose Според мен всеки сезон си има и хубави и лоши страни. Аз предпочитам топлото време, но да не е прекалено горещо, защото младоженеца няма да си носи сакото, аще ходи само по риза. Избрали сме юни. Много красив месец.  Flower
В интернет разглеждах едни руски сайтове с булки и всичките бяха с палтенца и наметки ,около тях сняг. Много бяха красиви.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 30, 2007, 12:38:37 »

Я да се разпиша и в тази тема. Когато ние започнахме да мислим за време на нашата сватба - искахме да не е нито много студено, нито много горещо. И се спряхме на пролетта. Добре, ама трябваше да измислим и месец и започна едно лудо съобразяване на Великден, пости, кое разрешено, кое не и така. Стигнахме до месец април, изчакахме си свършването на постите и вдигнахме щура сватба. Да, тревата беше леко мокра при снимките, но пък беше тооолкова зелена и свежа. И нали слагаме начало на нещо ново , нашето семейство, затова си избрахме и пролетта, началото ......  girl_in_love

А за месец май - е аз като съм родена май месец, мъча ли се бе хора?!  laugh
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 31, 2007, 19:53:06 »

Такова им е поверието на руснаците! Wink То си е просто поверие,че не бива да се започва нищо ново през Май pleasantry.Както за 13-ти петък,на мен пък ми върви тогава,сигурно защото съм рак и карам все наопаки! tease
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines