Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:29:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: През кой сезон искате да бъде вашата сватба?
пролет - 95 (29.5%)
лято - 165 (51.2%)
есен - 54 (16.8%)
зима - 8 (2.5%)
Общ брой гласове: 319

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ месец за сватба  (Прочетена 128284 пъти)
 
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 15, 2009, 18:05:02 »

аз съм на мнение, че е по-добре сватбата да е пролетта или лятото. просто времето е по-хубаво и може да се направи фотосесия на открито, самото тържество да е в градина, не се обвързваш да разнасяш наметки и палта да ти пречат и т.н. но основното са снимките smile
сватбата на нашите кумове е била през ноември, че и вечерна. и тъмно и е заваляло - никаква фотосесия.

но всеки си има предпочитания  good
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 14, 2009, 11:38:53 »

Ох, и аз искам лятна сватба ама нямааа..
бременна съм и искам да стане преди да наедрея твърде много.
което означава декември или максимум януари. Ще си нося наметката и т.н,
Мечтала съм си за сватба и не искам да чакам като една приятелка да роди, пък да се възстанови, а и тогава все изникват разни разходи
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 14, 2009, 12:18:42 »

Ох, и аз искам лятна сватба ама нямааа..
бременна съм и искам да стане преди да наедрея твърде много.
което означава декември или максимум януари. Ще си нося наметката и т.н,
Мечтала съм си за сватба и не искам да чакам като една приятелка да роди, пък да се възстанови, а и тогава все изникват разни разходи
Когато и да е, важното е да я има, сватбата е чудесно изживяване и нетрябва да се пропуска. Не съжалявай за сезона, не е толкова голям проблем, тъкмо сватбата ще бъде по-различна give_rose. Има толкова чудесни идеи за украса на ресторант или за фотосесия и за зимна сватба. Спокойно се наслаждавай на подготовката и без съжаления, при всички случаи ще бъде хубава сватба, защото ще е твоята сватба Wink
Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #153 -: октомври 15, 2009, 11:30:59 »

Според Столичния дом за радостни обреди най-много сватби има през май и септември.  Между другото това са и най-туристическите месеци в Рим :-))  Тогава между другото стават и най-красиви снимки - цъвтенето през пролетта и съответно обагрянето на дърветата през есента. Не се рискува толкова и с дъждовното време, както през март и през октомври. Не е и толкова топло :-)

Ние се женихме на 25 август. Жегата в Търново достигаше 37 градуса, а аз в черен костюм. Ама пак беше забавно де :-)) 

Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 10, 2009, 15:37:34 »

Ние сме през юни  danceg
Но защото обичаме лятото и слънцето smile
Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #155 -: ноември 29, 2009, 14:06:03 »

Според мен пролетта (месец май) е най-подходящия за сватби, после есента (септември) също не е лош сезон. Лятото е хубаво, но твърде горещо, а зимата твърде студена за сватба. Разбира се, ако има истинска любов няма значение кой е сезона.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #156 -: ноември 30, 2009, 15:41:54 »

На мен много ми се иска сватба през юни - тогава хем настроението вече е за лято и почивка, хем жегите още не са почнали- поне на мен така ми се струва Wink .
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 30, 2009, 16:40:55 »

май е много дъждовен и има риск да вали, юни-понякога такива жеги има, юли вече си е топло-много топло.края на август, началото на септември за мен е супер, била съм и април на сватба и си беше супер, и октомври понякога е много приятен
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 06, 2009, 23:19:33 »

Руми да и кажа малко и няма гаранция...като си си късметлия и сряд август месец може да ти се изсипе такъв дъжд че да ти провали сватбата...ние кумувахме на 8-ми март по миналата година и такъв топъл 8-ми че март не бях виждала в живота си...за късмет на младоженците и на нас бях с роклята си с гол гръб и не умрях от студ...  yahoo затова...просто късмет... girl_wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 07, 2009, 09:12:48 »

Bera, много си права. Ние сме жив пример за подобен случай. Наши приятели се ожениха месец преди нас на 26 юли 2008 им беше сватабата, защото искаха да е топло. За съжаление обаче предният ден валя, стана студено и в деня на сватбата им времето беше като цяло хладно за сезона. Бях с рокля и постоянно придърпвах съкото на мъжа ми, за да не умра от студ. Ние пък се оженихме на 06. септември 2008 като мислехме, че ще е по- хладно и няма да търпим жеги, ама точно на нашият ден температурите бяха над 30 градуса, незнам дали нямаше и температурни рекорди за деня. Та в крайна сметка не може да се планира всичко. Каквото е времето, такова, денят е хубав и вълшебен за нас, независимо дали има дъжд, сняг, жега.....
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #160 -: декември 07, 2009, 09:22:02 »

Ние сйщо избахме 11 юли,за да не е дъждовно и да е лятня сватба!Точно на деня се изсипа и дъжд и град!Добре,че и капка не капна на главата ми!Разминахме се на косам,но сезона няма връзка с времето!
Но ако ми предстоеше сватба щях да избера септември!
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #161 -: декември 08, 2009, 10:11:44 »

И аз съм на мнение, че сезонът, който човек избира не гарантира задължително добро време, ние се спряхме на 23.05.2010г., въпреки че май месец е дъждовен, надяваме се късметът да е с нас:)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 08, 2009, 11:09:55 »

времето си е късмет разбира се и никога не се знае, аз избрах 23 август, защото тогава вече е по-хладно и организмът вече е свикнал с жегите, а 2008г, 23 август беше рекордна жега над 40 градуса. обаче мога да ви уреря,че младоженците не го усещат от вълнение,наистина
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 08, 2009, 14:52:21 »

И аз съм на мнение, че сезонът, който човек избира не гарантира задължително добро време, ние се спряхме на 23.05.2010г., въпреки че май месец е дъждовен, надяваме се късметът да е с нас:)

И нашите кумове са на тази дата!  Bravo По  мои наблюдения много  двойки избират май месец за сватбата си...аз пък никога не съм го харесвала....
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #164 -: януари 10, 2010, 05:54:10 »

Нашата сватба ще е последната седмица на април. Дано да е хубаво времето, че април е малко променлив.
На мен винаги ми е харесвал септември за сватба - да не е нито много горещо, нито студено, но тогава ми предстои защита на дипломна работа и не исках да ми събират на куп двете събития. Затова решихме да е май месец, понеже времето пак е горе-долу същото, но пък ресторантът който искаме беше зает вече за всички съботи през май, и така си избрахме датата - най-близката възможна свободна дата.
« Последна редакция: януари 10, 2010, 06:00:26 от Iwka » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines