Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:46:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: През кой сезон искате да бъде вашата сватба?
пролет - 95 (29.5%)
лято - 165 (51.2%)
есен - 54 (16.8%)
зима - 8 (2.5%)
Общ брой гласове: 319

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ месец за сватба  (Прочетена 128259 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 29, 2007, 19:29:26 »

Винаги съм си представяла сватбата през пролетта. По няколко причини не можа да се състои тогава и остана за есента - неговият любим сезон.
Седмицата преди сватбата /23 септ/ стана студено, сиво, мрачно и дъждовно. А въпросният ден го даваха да бъде нах-студен. В деня на сватбата фризьорката ми беше объркала пътя в мъглата. Предтсвете си.
Аз бях отчаяна, само повтарях: Това не е МОЯТ сватбен ден.
В момента, в който ме изведоха небето се разтвори и слънцето изгря. Не мога да ви опиша какво облекение и щастие изпитах. Докато играех хоро 2 осички ми обикаляха около цветето в косата  blum

Аз пък винаги съм си представяла сватба през май месец, но.... уви!!! Не стана!!! secret pardon Обаче не съжалявам!!! Сватбата ни беше на 17 сепрември - Вяра, Надежда и Любов...  girl_in_love любов заедно
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 29, 2007, 20:22:17 »

Цитат
Аз пък винаги съм си представяла сватба през май месец, но.... уви!!! Не стана!!!   Обаче не съжалявам!!! Сватбата ни беше на 17 сепрември - Вяра, Надежда и Любов...   
Булечка от твоя пост се сетих че нашата сватба,която беше на 11.11.06 всъщност съвпада със св.Мина,а той е известен чудотворец и се счита за покровител на семейството!
« Последна редакция: януари 29, 2007, 20:40:39 от fiibi_bg » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 30, 2007, 13:57:07 »

Цитат
Аз пък винаги съм си представяла сватба през май месец, но.... уви!!! Не стана!!!   Обаче не съжалявам!!! Сватбата ни беше на 17 сепрември - Вяра, Надежда и Любов...   
Булечка от твоя пост се сетих че нашата сватба,която беше на 11.11.06 всъщност съвпада със св.Мина,а той е известен чудотворец и се счита за покровител на семейството!

И аз се сетих за символиката на нашата дата, след като записахме час в Църквата!!! girl_in_love

А и денят беше толкова хубав - слънчев и топъл... heart CHEERS
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 30, 2007, 16:42:15 »

Fibi идеален ден за сватба. Ще ви закриля този светец.  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 30, 2007, 17:36:34 »

Fibi идеален ден за сватба. Ще ви закриля този светец.  good
Дано!То и единиците не бяхме изчислявали,но.................каквото е писано,това ще е girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 30, 2007, 17:43:50 »

Ами то, Съдбара си знае работата!!! heart secret CHEERS
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 13, 2007, 17:09:11 »

То месеца зависи от това къде ще се жениш.Август месец сватба в Плевен е жега а в Смолян е приятно топло.Ама като се почне от Май до Август според мен са все хубави месеци.Дано не ми се обидят зимните булки.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 13, 2007, 17:10:19 »

То месеца зависи от това къде ще се жениш.Август месец сватба в Плевен е жега а в Смолян е приятно топло.Ама като се почне от Май до Август според мен са все хубави месеци.Дано не ми се обидят зимните булки.
Ами не се обиждаме.И при нас си имаше своя чар!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 13, 2007, 20:00:25 »

Няма обидени *THUMBS*всеки сам решава месеца за този ден.Нали затова сме толкова различни girl_in_love
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 13, 2007, 21:50:58 »

То месеца зависи от това къде ще се жениш.Август месец сватба в Плевен е жега а в Смолян е приятно топло.Ама като се почне от Май до Август според мен са все хубави месеци.Дано не ми се обидят зимните булки.
Ние сме в Плевен август DANCE!Мисля,че месецът и мястото нямат нищо общо!Най-важното е младоженците да си харесват датата,да са щастливи,че са избрали точно нея любов заедно!Няма подходящ месец за сватба според мен!Това е строго индивидуално и лично решение!
« Последна редакция: март 13, 2007, 21:52:48 от anisp » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #55 -: март 13, 2007, 22:23:51 »

Ние сме в Плевен август DANCE!Мисля,че месецът и мястото нямат нищо общо!Най-важното е младоженците да си харесват датата,да са щастливи,че са избрали точно нея любов заедно!Няма подходящ месец за сватба според мен!Това е строго индивидуално и лично решение!

Точно така е! Месецът и мястото нямат нищо общо-младоженците сами избират датата за сватбата си. Много добре го каза, Ани!
« Последна редакция: март 13, 2007, 22:26:56 от didibaby » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 14, 2007, 15:41:01 »

Ние сме в Плевен август DANCE!Мисля,че месецът и мястото нямат нищо общо!Най-важното е младоженците да си харесват датата,да са щастливи,че са избрали точно нея любов заедно!Няма подходящ месец за сватба според мен!Това е строго индивидуално и лично решение!

Точно така е! Месецът и мястото нямат нищо общо-младоженците сами избират датата за сватбата си. Много добре го каза, Ани!

И аз съм съгласна!!! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #57 -: март 14, 2007, 16:05:50 »

Нека да добавя, че покрай организирането на моята сватба, се нагледах на толкова много идеи за сватби- летни, зимни, пролетни, есенни, че при всичкия този избор, в който и сезон да е сватбата-винаги може да се организира едно стилно и изискано тържество.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 14, 2007, 16:46:43 »

Нека да добавя, че покрай организирането на моята сватба, се нагледах на толкова много идеи за сватби- летни, зимни, пролетни, есенни, че при всичкия този избор, в който и сезон да е сватбата-винаги може да се организира едно стилно и изискано тържество.

така е, Диди, съгласна съм с теб!!! Bravo good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 14, 2007, 18:24:28 »

Нека да добавя, че покрай организирането на моята сватба, се нагледах на толкова много идеи за сватби- летни, зимни, пролетни, есенни, че при всичкия този избор, в който и сезон да е сватбата-винаги може да се организира едно стилно и изискано тържество.
Да,определено всеки сезон си има своя чар!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines